Działam...

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Inne akcesoria foto

W tej zakładce znajdziesz akcesoria niepozorne, choć kluczowe dla pracy fotografa czy kamerzysty. Umieściliśmy tu między innymi różnego rodzaju zaślepki, adaptery, smycze, śruby montażowe, zębatki, wycinarki do zdjęć różnych formatów i przepiękny, czerwony kubek z logo sklepu Mitoya. Części te stanowią nieodłączny element wyposażenia, od którego może zależeć powodzenie przedsięwzięcia jakim jest nagranie materiału wideo. Zwiększają one możliwości sprzętu oraz spektrum jego zastosowań.
Wszystkie oferowane przez nas akcesoria pochodzą od znanych i cenionych producentów, zapewniających ich najlepszą jakość oraz funkcjonalność. Wykonane z doskonałych, nowoczesnych materiałów, są niezawodne i praktyczne.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

 
chwilowo brak

5,00zł

Smycz do dekielków i zaślepek obiektywów fotograficznych. Smyczka mocowana jest do dekielka za pomocą mocnej taśmy dwustronnej, dzięki czemu zapobiega zgubieniu się dekielka.

5,00zł

Wytrzymała i estetyczna zaślepka chroniąca sanki aparatu przed brudem i kurzem.

chwilowo brak

5,00zł

Wykonany ze stali nierdzewnej adapter do zmiany standardowego gwintu fotograficznego 1/4" na 3/8". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

9,00zł

Wytrzymała i estetyczna zaślepka chroniąca sanki aparatu przed brudem i kurzem. Pasuje do wszystkich aparatów ze standardową stopką ISO (oprócz Canon)

11,00zł

Wykonany z aluminium, wytrzymały adapter - z sanek aparatu na standardowy gwint 1/4". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

Pozwala zamocować wszelkiego rodzaju akcesoria ze standardowym gwintem 1/4" (np. mikrofon, głowicę kulową itp.) na stopce aparatu lub kamery.

14,99zł

Czerwony kubek z logo Mitoya przygotowany specjlnie dla naszych Klientów. Idealnie sprawdzi się podczas sesji fotograficznej lub przy obróbce zdjęć, kiedy chwila przerwy jest na prawdę konieczna :-) 

Logo Mitoya oraz adres strony znajdują się z obydwu stron kubka.

15,00zł

Wykonany ze stali nierdzewnej adapter do zmiany standardowego gwintu fotograficznego 1/4" na 3/8". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

19,00zł

Oryginalna śrubka montażowa Zhiyun ze standardowym gwintem fotograficznym 1/4" do mocowania aparatu/kamery na gimbalu Zhiyun Crane 2017, Crane-M oraz Crane 2

chwilowo brak

21,00zł

Zestaw do selfie. W skład zestawu wchodzi : monopod, uchwyt na telefon oraz pilot na Bluetooth. Idealnie sprawdzi się przy robieniu zdjęć autoportretów oraz z większej odległości lub wyższej perspektywy.

chwilowo brak

23,00zł

Za pomocą zębatki możemy ustawiać ostrość lub regulować zoom w lustrzance bez konieczności używania zewnętrznego Follow Focusa. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu. Za pomocą zębatki przymocowanej na obiektywie możemy manualnie kontrolować ustawienie ostrości/zoomu za pomocą metalowej szpatułki.

Okazja

55,00zł

Wycinarka do zdjęć legitymacyjnych, 40x50mm

chwilowo brak

82,00zł

Wycinarka do zdjęć dowodowych, paszportowych i prawa jazdy, 35x45mm

chwilowo brak

122,00zł

Wycinarka do zdjęć dyplomowych i magisterskich, 45x65mm

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów