Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Inne akcesoria foto

W tej zakładce znajdziesz akcesoria niepozorne, choć kluczowe dla pracy fotografa czy kamerzysty. Umieściliśmy tu między innymi różnego rodzaju zaślepki, adaptery, smycze, śruby montażowe, zębatki, wycinarki do zdjęć różnych formatów i przepiękny, czerwony kubek z logo sklepu Mitoya. Części te stanowią nieodłączny element wyposażenia, od którego może zależeć powodzenie przedsięwzięcia jakim jest nagranie materiału wideo. Zwiększają one możliwości sprzętu oraz spektrum jego zastosowań.
Wszystkie oferowane przez nas akcesoria pochodzą od znanych i cenionych producentów, zapewniających ich najlepszą jakość oraz funkcjonalność. Wykonane z doskonałych, nowoczesnych materiałów, są niezawodne i praktyczne.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 

5,00zł

Smycz do dekielków i zaślepek obiektywów fotograficznych. Smyczka mocowana jest do dekielka za pomocą mocnej taśmy dwustronnej, dzięki czemu zapobiega zgubieniu się dekielka.

5,00zł

Wykonany ze stali nierdzewnej adapter do zmiany standardowego gwintu fotograficznego 1/4" na 3/8". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

5,00zł

Wytrzymała i estetyczna zaślepka chroniąca sanki aparatu przed brudem i kurzem.

chwilowo brak

9,00zł

Wytrzymała i estetyczna zaślepka chroniąca sanki aparatu przed brudem i kurzem. Pasuje do wszystkich aparatów ze standardową stopką ISO (oprócz Canon)

9,00zł

Wykonany z aluminium, wytrzymały adapter - z sanek aparatu na standardowy gwint 1/4". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

Pozwala zamocować wszelkiego rodzaju akcesoria ze standardowym gwintem 1/4" (np. mikrofon, głowicę kulową itp.) na stopce aparatu lub kamery.

Okazja

11,00zł

Wykonany ze stali nierdzewnej adapter do zmiany standardowego gwintu fotograficznego 1/4" na 3/8". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

14,99zł

Czerwony kubek z logo Mitoya przygotowany specjlnie dla naszych Klientów. Idealnie sprawdzi się podczas sesji fotograficznej lub przy obróbce zdjęć, kiedy chwila przerwy jest na prawdę konieczna :-) 

Logo Mitoya oraz adres strony znajdują się z obydwu stron kubka.

Okazja

55,00zł

Wycinarka do zdjęć legitymacyjnych, 40x50mm

chwilowo brak

82,00zł

Wycinarka do zdjęć dowodowych, paszportowych i prawa jazdy, 35x45mm

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów