Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Inne akcesoria foto

W tej zakładce znajdziesz akcesoria niepozorne, choć kluczowe dla pracy fotografa czy kamerzysty. Umieściliśmy tu między innymi różnego rodzaju zaślepki, adaptery, smycze, śruby montażowe, zębatki, wycinarki do zdjęć różnych formatów i przepiękny, czerwony kubek z logo sklepu Mitoya. Części te stanowią nieodłączny element wyposażenia, od którego może zależeć powodzenie przedsięwzięcia jakim jest nagranie materiału wideo. Zwiększają one możliwości sprzętu oraz spektrum jego zastosowań.
Wszystkie oferowane przez nas akcesoria pochodzą od znanych i cenionych producentów, zapewniających ich najlepszą jakość oraz funkcjonalność. Wykonane z doskonałych, nowoczesnych materiałów, są niezawodne i praktyczne.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Smycz do dekielków

5,00zł

Smycz do dekielków i zaślepek obiektywów fotograficznych. Smyczka mocowana jest do dekielka za pomocą mocnej taśmy dwustronnej, dzięki czemu zapobiega zgubieniu się dekielka.

Zaślepka do sanek aparatów Sony/Minolta

5,00zł

Wytrzymała i estetyczna zaślepka chroniąca sanki aparatu przed brudem i kurzem.

Adapter / redukcja gwintu z 1/4" na 3/8"

5,00zł

Wykonany ze stali nierdzewnej adapter do zmiany standardowego gwintu fotograficznego 1/4" na 3/8". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

Stopka na sanki z gwintem 3/8"

9,00zł

Wykonany ze stali nierdzewnej adapter do zmiany standardowego gwintu fotograficznego 1/4" na 3/8". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

Nowość

Stopka na sanki z gwintem 1/4"

9,00zł

Wykonany z tworzywa sztucznego adapter - z sanek aparatu na standardowy gwint 1/4". Adapter pozwala zamocować wszelkiego rodzaju akcesoria ze standardowym gwintem 1/4" (np. mikrofon, głowicę kulową itp.) na stopce aparatu lub kamery.

Torba ekologiczna z logo Mitoya

9,00zł

Płócienna torba ekologiczna z logo Mitoya przygotowana specjalnie dla naszych Klientów. Idealnie sprawdzi się podczas zakupów fotograficznych :-)

chwilowo brak

Zaślepka do sanek ISO

9,00zł

Wytrzymała i estetyczna zaślepka chroniąca sanki aparatu przed brudem i kurzem. Pasuje do wszystkich aparatów ze standardową stopką ISO (oprócz Canon)

Okazja

Wycinarka do zdjęć 40x50mm

55,00zł

Wycinarka do zdjęć legitymacyjnych, 40x50mm

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów