Statywy niskie

Ocena kategorii 
(4.5)

Poza klasycznymi, pełnowymiarowymi statywami oświetleniowymi, w ofercie sklepu Mitoya znaleźć można również statywy niskie, tzw. Pieski.Ze względu na swe niewielkie wymiary, świetnie sprawdzają się zarówno w studio, jak i w mobilnych zestawach oświetleniowych. Idealne do...

Czytaj więcej
Filtry
Sortowanie
Włączone filtry:
  Dostępność
  Stan:
  Producent
  Rozwiń
  W tej kategorii jest 3 produktów
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Statyw oświetleniowy PIESEK 76cm
   29,00zł
   W magazynie

   Statyw oświetleniowy PIESEK 67cm (801)

   Solidnie wykonany statyw tzw. piesek. Składa się z dwóch sekcji. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Standardowe mocowanie statywu 16mm pozwala na wykorzystanie go do wielu urządzeń oświetleniowych, w tym znajdujących się w naszej ofercie oprawek do żarówek

   W magazynie
   29,00zł
  • Statyw oświetleniowy PIESEK 39cm
   25,00zł
   W magazynie

   Statyw oświetleniowy PIESEK 39cm

   Solidnie wykonany statyw tzw. piesek z trzpieniem 16 mm i gwintem 1/4 cala. Składa się z dwóch sekcji. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Standardowe mocowanie statywu pozwala na wykorzystanie go do montażu oprawek na żarówki, lamp panelowych LED czy niewielkich lamp studyjnych.

   W magazynie
   25,00zł
  • Statyw studyjny oświetleniowy 160 cm / trzpień 16mm / gwint 1/4''
   29,00zł
   W magazynie
   Nowość

   Statyw studyjny oświetleniowy 160 cm / trzpień 16mm /...

   Lekki statyw oświetleniowy przeznaczony do montażu lamp reporterskich, niewielkich parasolek fotograficznych czy lamp pierścieniowych. Składa się z trzech sekcji, połączonych za pomocą uchwytów z zaciskami blokującymi. Statyw zakończony jest na górze standardowym trzpieniem o średnicy 16 mm oraz gwintem 1/4".

   W magazynie
   29,00zł
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

  Poza klasycznymi, pełnowymiarowymi statywami oświetleniowymi, w ofercie sklepu Mitoya znaleźć można również statywy niskie, tzw. Pieski.Ze względu na swe niewielkie wymiary, świetnie sprawdzają się zarówno w studio, jak i w mobilnych zestawach oświetleniowych. Idealne do ustawienia na podłodze lub stole. To najlepsze rozwiązanie, gdy planujemy zastosować podświetlenie sceny od spodu, lub po prostu z niskiej perspektywy. Oferujemy statywy w trzech różnych wariantach wysokości maksymalnych: 105, 76 i 39 centymetrów.

  Zapraszamy do składania zamówień online!