Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Statywy studyjne Wysokie

Statywy oświetleniowe to kolejna obowiązkowa pozycja na liście wyposażenia profesjonalnego studia fotograficznego. Podczas pracy w pomieszczeniu, w którym ciężko o światło naturalne, statywy są nieocenioną pomocą przy trzymaniu lamp błyskowych, blend, parasolek czy softboxów "za nas". W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę statywów o różnych wysokościach, wadze i maksymalnym udźwigu, dzięki czemu dopasujesz produkt do własnych potrzeb. Stop aluminium, którego użyto do produkcji statywów marki Mitoya jest lekki i jednocześnie wytrzymały. Oferowane przez nas produkty sprawdzą się nie tylko u boku fotografa, ale także na planach filmowych, w gabinetach kosmetycznych, czy do nagrywania filmów na YouTube.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia online!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Statyw studyjny oświetleniowy 230 cm, głowica...

33,00zł

Solidny statyw oświetleniowy wykonany z aluminium. Składa się z 4 sekcji solidnie połączonych za pomocą uchwytów blokowanych "motylkiem". Mocowanie statywu to 1/4 cala.

Statyw studyjny oświetleniowy 230 cm, głowica 16mm

33,00zł

Solidny statyw oświetleniowy wykonany z aluminium. Składa się z 4 sekcji solidnie połączonych za pomocą uchwytów blokowanych "motylkiem".

Statyw studyjny oświetleniowy 230 cm, trzpień...

33,00zł

Solidny statyw oświetleniowy wykonany z aluminium z trzpieniem 12mm + gwint 1/4". Składa się z 3 sekcji solidnie połączonych za pomocą uchwytów blokowanych zaciskiem.

chwilowo brak

Statyw studyjny oświetleniowy 280 cm, głowica...

59,00zł

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych motylków blokujących. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm z standardowym gwintem 1/4".

Statyw studyjny oświetleniowy 280 cm, głowica...

59,00zł

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych motylków blokujących. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm.

Statyw studyjny oświetleniowy 280 cm, głowica...

75,00zł

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych uchwytów z zaciskami blokującymi. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm z gwintem 1/4". Maksymalna wysokość statywu to 280cm.

chwilowo brak

Statyw studyjny oświetleniowy 295 cm, głowica...

85,00zł

Bardzo solidny statyw oświetleniowy do zastosowań studyjnych. Składa się z 3 sekcji połączonych za pomocą solidnych uchwytów z zaciskami blokującymi. Statyw wyposażony jest w głowicę 16mm

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów