Konwertery

Ocena kategorii 
(4.5)

Adaptery bagnetowe to użyteczne akcesoria fotograficzne, które znacznie ułatwiają pracę fotografom, stosującym jeden, konkretny system (Canon, Nikon itp.). Dobierając odpowiednie konwertery do posiadanego aparatu można zamontować obiektyw innej marki, np. łącząc system Sony z...

Czytaj więcej
W tej kategorii jest 36 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów

Adaptery bagnetowe to użyteczne akcesoria fotograficzne, które znacznie ułatwiają pracę fotografom, stosującym jeden, konkretny system (Canon, Nikon itp.). Dobierając odpowiednie konwertery do posiadanego aparatu można zamontować obiektyw innej marki, np. łącząc system Sony z popularnymi i cieszącymi się bardzo dobrymi opiniami obiektywami Canon serii L. Odpowiednia redukcja pozwoli też na korzystanie z obiektywów systemu M42 - analogowych szkieł wyróżniających się doskonałą optyką oraz plastyką obrazu.

W ofercie sklepu MITOYA znajdziesz wysokiej jakości adaptery bagnetowe marki K&F Concept. Każdy z nich jest precyzyjnie wyprofilowany i całkowicie bezpieczny dla delikatnych styków w korpusie. Adaptery nie powodują luzów ani blików świetlnych, pozwalając użytkownikowi cieszyć się nowymi możliwościami. To także doskonałe rozwiązanie dla wszystkich fotografów, którzy są w trakcie zmiany systemu, ale wciąż chcą korzystać z zakupionych wcześniej obiektywów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia online w sklepie MITOYA.