Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Podstawki akrylowe

Oferujemy wysokiej jakości podstawki akrylowe do fotografii produktowej, służące do fotografowania małych przedmiotów. Gładka i błyszcząca powierzchnia produktów gwarantuje uzyskanie profesjonalnego efektu fotografowanych przedmiotów. Akcesoria tego typu umożliwiają wykonanie odpowiedniego odbicia fotografowanego przedmiotu bez konieczności “wycinania” w programie do edycji zdjęć. Każdy dostępny w ofercie produkt wykonany został z materiałów o nienagannej jakości, co gwarantuje sprawne działanie przez wiele lat użytkowania. Proponujemy podstawki w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Zamówienia realizujemy sprawnie z zachowaniem określonego terminu wysyłki.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 

Podstawka akrylowa 33x33cm czarna

15,00zł

Akrylowa podstawka w rozmiarze 33x33cm, służąca do fotografowania małych przedmiotów, w kolorze czarnym. Podstawka ma błyszczącą powierzchnię, odbijającą fotografowany przedmiot.

Podstawka akrylowa 33x33cm biała

15,00zł

Akrylowa podstawka w rozmiarze 33x33cm, służąca do fotografowania małych przedmiotów, w kolorze białym. Podstawka ma błyszczącą powierzchnię, odbijającą fotografowany przedmiot.

chwilowo brak

Podstawka akrylowa 33x33cm srebrna

19,00zł

Akrylowa podstawka w rozmiarze  33x33cm, służąca do fotografowania małych przedmiotów, w kolorze białym. Podstawka ma błyszczącą powierzchnię, odbijającą fotografowany przedmiot.

Podstawka akrylowa 50x50cm biała

23,00zł

Akrylowa podstawka w rozmiarze 50x50cm, służąca do fotografowania małych przedmiotów, w kolorze białym. Podstawka ma błyszczącą powierzchnię, odbijającą fotografowany przedmiot.

Podstawka akrylowa 50x50cm czarna

23,00zł

Akrylowa podstawka w rozmiarze 50x50cm, służąca do fotografowania małych przedmiotów, w kolorze czarnym. Podstawka ma błyszczącą powierzchnię, odbijającą fotografowany przedmiot.

Podstawka akrylowa 50x100cm srebrna

55,00zł

Akrylowa podstawka w rozmiarze  100x50cm, służąca do fotografowania małych przedmiotów, w kolorze białym. Podstawka ma błyszczącą powierzchnię, odbijającą fotografowany przedmiot.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów