Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Podstawki akrylowe

Sklep Mitoya oferuje wysokiej jakości podstawki akrylowe do fotografii produktowej, służące do fotografowania małych przedmiotów. Gładka i błyszcząca powierzchnia produktów gwarantuje uzyskanie profesjonalnego efektu fotografowanych przedmiotów. W połączeniu z odpowiednim zestawem oświetlenia, przy pomocy podkładek Mitoya stworzymy najlepszej jakości packshot na jednolitym tle. Akcesoria tego typu umożliwiają wykonanie odpowiedniego odbicia fotografowanego przedmiotu bez konieczności generowania go w programie do edycji zdjęć. Każdy dostępny w ofercie produkt wykonany został z materiałów o nienagannej jakości, co gwarantuje sprawne działanie przez wiele lat użytkowania. Proponujemy podstawki w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i szarej. Zamówienia realizujemy sprawnie z zachowaniem określonego terminu wysyłki.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Podstawka akrylowa 33x33cm biała

15,00zł

Akrylowa podstawka w rozmiarze 33x33cm, służąca do fotografowania małych przedmiotów, w kolorze białym. Podstawka ma błyszczącą powierzchnię, odbijającą fotografowany przedmiot.

Podstawka akrylowa 33x33cm czarna

15,00zł

Akrylowa podstawka w rozmiarze 33x33cm, służąca do fotografowania małych przedmiotów, w kolorze czarnym. Podstawka ma błyszczącą powierzchnię, odbijającą fotografowany przedmiot.

Podstawka akrylowa 50x50cm czarna

23,00zł

Akrylowa podstawka w rozmiarze 50x50cm, służąca do fotografowania małych przedmiotów, w kolorze czarnym. Podstawka ma błyszczącą powierzchnię, odbijającą fotografowany przedmiot.

Podstawka akrylowa 50x50cm biała

23,00zł

Akrylowa podstawka w rozmiarze 50x50cm, służąca do fotografowania małych przedmiotów, w kolorze białym. Podstawka ma błyszczącą powierzchnię, odbijającą fotografowany przedmiot.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów