Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Oprawki i uchwyty

Oprawki i uchwyty do lamp i żarówek mocowane na statywy studyjne

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 
Okazja

Obrotowy uchwyt kołowrotek 19 22 25 28mm

11,00zł

Obrotowy uchwyt kołowrotek do montażu elementów rurowych takich jak ramię boomu lub poprzeczki do statywów. Uchwyt posiada otwory wielkości 19, 22, 25 i 28mm.

Zacisk studyjny montażowy Crab Clamp (duży)

17,00zł

Zacisk studyjny montażowy z miejscem na gwint 1/4" i 3/8" do zastosowań studyjnych.

Zacisk studyjny montażowy Crab Clamp (mały)

17,00zł

Zacisk studyjny montażowy z miejscem na gwint 1/4" i 3/8" do zastosowań studyjnych.

Oprawka pojedyncza do żarówek

17,00zł

Praktyczna i solidnie wykonana oprawka pojedyncza do żarówek i lamp błyskowych z gwintem E27 (najpopularniejszy gwint w gospodarstwach domowych - taki jak zwykłe żarówki oświetleniowe). Możliwość montażu na dowolnym statywie o trzpieniu od 12 do 16mm. Oprawka posiada także niezbędne mocowanie na parasolkę, dzięki czemu może posłużyć za element profesjonalnego zestawu oświetleniowego.

Uchwyt reporterski do lampy błyskowej i prasolki

21,00zł

Solidnie wykonany uchwyt do lamp błyskowych montowanych standardowo na "sanki" aparatu (tzw. gorącą stopkę).

chwilowo brak

Obrotowy uchwyt kołowrotek 16 22 28 31,5mm

25,00zł

Obrotowy uchwyt kołowrotek do montażu elementów rurowych takich jak ramię boomu lub poprzeczki do statywów. Uchwyt posiada otwory wielkości 16, 22, 28, 31,5mm.

Duży klosz 27cm do oprawki pojedynczej

29,00zł

Duży klosz o średnicy 27cm kierunkujący światło dedykowany do pojedynczej oprawki na żarówkę z gwintem E27. Reflektor posiada standardowe mocowanie na oprawkę pojedynczą fotograficzną (średnica 4,5cm).

Oprawka podwójna do żarówek

29,00zł

Praktyczna i solidnie wykonana oprawka podwójna do żarówek i lamp błyskowych z gwintem E27 (najpopularniejszy gwint w gospodarstwach domowych - taki jak zwykłe żarówki oświetleniowe) - na dwie żarówki. Możliwość montażu statywie o trzpieniu od 12 do 16mm. Oprawka posiada także regulowane mocowanie na parasolkę, dzięki czemu może posłużyć za element profesjonalnego zestawu oświetleniowego.

Oprawka pojedyncza do żarówek z dużym kloszem 27cm

45,00zł

Praktyczna i solidnie wykonana oprawka do żarówek światła stałego i błyskowych ze standardowym gwintem E27 i dużym kloszem o średnicy 27cm kierunkującym światło.

Uchwyt 3D do mocowania blend do 160 cm

53,00zł

Profesjonalny uchwyt do mocowania blend. Dzięki 3-sekcyjnemu ustawianiu rozmiaru pozwala na zamontowanie blend o różnych rozmiarach. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na dowolnym statywie czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio.

Uchwyt reporterski na 3 lampy błyskowe i parasolkę

55,00zł

Solidnie wykonany metalowy uchwyt do montażu trzech lamp błyskowych mocowanych standardowo na "sanki" aparatu (tzw. gorącą stopkę).

Ramię przegubowe magic arm 11" + zacisk...

57,00zł

Zestaw z ramieniem przegubowym oraz zaciskiem studyjnym montażowym do zastosowań studyjnych.

Ramię przegubowe magic arm 11" + zacisk...

59,00zł

Zestaw z ramieniem przegubowym oraz zaciskiem studyjnym montażowym do zastosowań studyjnych.

Uchwyt do lamp systemowych typ L - mocowanie...

75,00zł

Pionowy uchwyt pozwala BOWENS L używać akcesoriów typu Bowens z lampami systemowymi. Po zamontowaniu lampy do uchwytu mamy możliwość zamontowania do niej dowolnego softboxu, czasy, strumienicy, beauty dish-ów oraz innych akcesoriów z mocowaniem typu Bowens.

Okazja

Uchwyt do lamp systemowych typ S - mocowanie...

79,00zł

Uniwersalny uchwyt pozwala na używanie dowolnych akcesoriów (softboxy, strumienice itp) z mocowaniem typu Bowens z dowolną lampą błyskową.

chwilowo brak

Uchwyt do lamp systemowych typ T - mocowanie...

89,00zł

Uchwyt pozwala używać akcesoriów typu Bowens z lampami systemowymi. Po zamontowaniu lampy do uchwytu mamy możliwość zamontowania do niej dowolnego softboxu, czasy, strumienicy, beauty dish-ów oraz innych akcesoriów z mocowaniem typu Bowens.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów