Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Akcesoria makro

Oferujemy wysokiej jakości akcesoria do obiektywów przeznaczone do fotografii makro. Dzięki nam wykonasz perfekcyjne zdjęcia makro o idealnej ostrości i doskonałym odwzorowaniu barw. Nasz asortyment idealnie sprawdzi się dla różnego rodzaju sprzętu w tym aparatów skupionych na podglądzie lub kadrze, by przy jednoczesnym ustawieniu ostrości wykonywanie ujęcia stało się łatwiejsze, precyzyjniejsze i lepiej kontrolowane. Wykonane z metalu akcesoria są odporne na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje sprawne działanie urządzenia przez dłuższy czas użytkowania. Proponujemy akcesoria typu: Follow Focus na obiektyw, Speed crank, whip rączki do Follow Focusa, zębatki z manipulatorem i wiele innych.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!

 
Okazja

39,00zł

Za pomocą korbki do Follow Focus'a mamy większą kontrolę nad manipulowaniem ostrości oraz możliwość precyzyjnego ustawienia ostrości lub regulacji zoom-u w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu.

chwilowo brak

299,00zł

Za pomocą urządzenia Follow Focus możemy precyzyjnie ustawiać ostrość lub regulować zoom w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu. Za pomocą zębatki przymocowanej na obiektywie możemy manualnie kontrolować ustawienie ostrości/zoomu.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów