Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Akcesoria makro

Oferujemy wysokiej jakości akcesoria do obiektywów przeznaczone do fotografii makro. Dzięki nam wykonasz perfekcyjne zdjęcia makro o idealnej ostrości i doskonałym odwzorowaniu barw. Nasz asortyment idealnie sprawdzi się dla różnego rodzaju sprzętu w tym aparatów skupionych na podglądzie lub kadrze, by przy jednoczesnym ustawieniu ostrości wykonywanie ujęcia stało się łatwiejsze, precyzyjniejsze i lepiej kontrolowane. Wykonane z metalu akcesoria są odporne na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje sprawne działanie urządzenia przez dłuższy czas użytkowania. Proponujemy akcesoria typu: Follow Focus na obiektyw, Speed crank, whip rączki do Follow Focusa, zębatki z manipulatorem i wiele innych.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 
chwilowo brak

Speed crank, whip, rączka do Follow Focus'a

39,00zł

Za pomocą korbki do Follow Focus'a mamy większą kontrolę nad manipulowaniem ostrości oraz możliwość precyzyjnego ustawienia ostrości lub regulacji zoom-u w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu.

chwilowo brak

Follow Focus na obiektyw, mocowanie 15mm model F1

299,00zł

Za pomocą urządzenia Follow Focus możemy precyzyjnie ustawiać ostrość lub regulować zoom w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu. Za pomocą zębatki przymocowanej na obiektywie możemy manualnie kontrolować ustawienie ostrości/zoomu.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów