0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Akcesoria makro

Akcesoria do obiektywów przeznaczone do makro fotografii

 

23,00zł

Za pomocą zębatki możemy ustawiać ostrość lub regulować zoom w lustrzance bez konieczności używania zewnętrznego Follow Focusa. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu. Za pomocą zębatki przymocowanej na obiektywie możemy manualnie kontrolować ustawienie ostrości/zoomu za pomocą metalowej szpatułki.

chwilowo brak

27,00zł

Zestaw trzech pierścieni pośrednich 7/14/28mm do makrofotografii. Przeznaczone do mocowania KAF, KAF2 i KA. Pierścienie pośrednie do makrofotografii zakładane są między korpus aparatu a obiektyw.

chwilowo brak

29,00zł

Za pomocą zębatki możemy ustawiać ostrość lub regulować zoom w lustrzance bez konieczności używania zewnętrznego Follow Focusa. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu. Za pomocą zębatki przymocowanej na obiektywie możemy manualnie kontrolować ustawienie ostrości/zoomu.

chwilowo brak

33,00zł

Zestaw trzech pierścieni pośrednich 7/14/28mm do makrofotografii. Przeznaczone do mocowania AF i AF-s

45,00zł

Za pomocą korbki do Follow Focus'a mamy większą kontrolę nad manipulowaniem ostrości oraz możliwość precyzyjnego ustawienia ostrości lub regulowacji zoom-u w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu.

299,00zł

Za pomocą urządzenia Follow Focus możemy precyzyjnie ustawiać ostrość lub regulować zoom w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu. Za pomocą zębatki przymocowanej na obiektywie możemy manualnie kontrolować ustawienie ostrości/zoomu.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów