Softboxy oktagonalne

Ocena kategorii 
(4.5)

Softboxy w kształcie ośmiokąta są najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy planują zajmować się fotografią portretową, beauty lub modową. Światło uzyskane za pomocą tego typu modyfikatora jest bardzo delikatne i ukierunkowane, a w oczach fotografowanej osoby mogą pojawić się atrakcyjne,...

Czytaj więcej
Filtry
Sortowanie
Włączone filtry:
  Stan:
  Producent
  Rozwiń
  W tej kategorii jest 19 produktów
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

  Softboxy w kształcie ośmiokąta są najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy planują zajmować się fotografią portretową, beauty lub modową. Światło uzyskane za pomocą tego typu modyfikatora jest bardzo delikatne i ukierunkowane, a w oczach fotografowanej osoby mogą pojawić się atrakcyjne, naturalnie wyglądające bliki. Okty dużych rozmiarów bardzo często są używane jako jedyne źródło światła na planie.

  W ofercie naszego sklepu można znaleźć softboxy w wielu rozmiarach, od 80 aż do 170 centymetrów! Do większości modeli można dobrać również odpowiedni grid, który dodatkowo wzmocni i ukierunkuje światło. Oferujemy softboxy w wersji klasycznej, quick (oferującą możliwość szybkiego składania), oraz parasolkowe, najczęściej stosowane razem z lampami reporterskimi.

  Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!