Softboxy oktagonalne

Ocena kategorii 
(4.5)

Softboxy w kształcie ośmiokąta są najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy planują zajmować się fotografią portretową, beauty lub modową. Światło uzyskane za pomocą tego typu modyfikatora jest bardzo delikatne i ukierunkowane, a w oczach fotografowanej osoby mogą pojawić się atrakcyjne,...

Czytaj więcej
Filtry
Sortowanie
Włączone filtry:
Stan:
Rozwiń
W tej kategorii jest 7 produktów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Softboxy w kształcie ośmiokąta są najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy planują zajmować się fotografią portretową, beauty lub modową. Światło uzyskane za pomocą tego typu modyfikatora jest bardzo delikatne i ukierunkowane, a w oczach fotografowanej osoby mogą pojawić się atrakcyjne, naturalnie wyglądające bliki. Okty dużych rozmiarów bardzo często są używane jako jedyne źródło światła na planie.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć softboxy w wielu rozmiarach, od 80 aż do 170 centymetrów! Do większości modeli można dobrać również odpowiedni grid, który dodatkowo wzmocni i ukierunkuje światło. Oferujemy softboxy w wersji klasycznej, quick (oferującą możliwość szybkiego składania), oraz parasolkowe, najczęściej stosowane razem z lampami reporterskimi.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!