Softboxy na świetlówki

Ocena kategorii 
(4.5)

Wykorzystywana w fotografii studyjna lampa błyskowa zazwyczaj daje bardzo ostre światło, jeśli jest używana bez dodatkowych akcesoriów. Może tym samym zwiększać kontrast na fotografii i przeszkadzać w oddaniu naturalnych barw. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na rozproszenie i zmiękczenie...

Czytaj więcej
Filtry
Sortowanie
Włączone filtry:
Dostępność
Stan:
Rozwiń
W tej kategorii jest 8 produktów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Wykorzystywana w fotografii studyjna lampa błyskowa zazwyczaj daje bardzo ostre światło, jeśli jest używana bez dodatkowych akcesoriów. Może tym samym zwiększać kontrast na fotografii i przeszkadzać w oddaniu naturalnych barw. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na rozproszenie i zmiękczenie oświetlenia jest zastosowanie softboxów fotograficznych.

Oferujemy wysokiej jakości softboxy idealne do profesjonalnego studia fotograficznego oraz amatorskich zastosowań. W prezentowanej ofercie znajdują się modyfikatory oświetlenia w kształcie kwadratu, prostokąta, jak i oktagonalne, dzięki temu każdy ze sprzętów można nałożyć niemal na dowolną lampę błyskową, zarówno studyjną, jak i – po zastosowaniu odpowiedniego adaptera – na reporterską. Proponujemy też produkty z metalowym adapterem na mocowanie typu bowens do softboxa oktagonalnego, z metalowym adapterem na mocowanie uniwersalne oraz modele z możliwością mocowania grida. Posiadamy łatwe w montażu, odporne na wysoką temperaturę modyfikatory oświetlenia, zapobiegające rozchodzeniu się światła na boki. Dzięki produktom Mitoya odpowiednio doświetlisz fotografowany plan. Sklep Mitoya oferuje sprzęt o różnych rozmiarach. Jeśli więc jest Ci potrzebny softbox fotograficzny na studyjną lampę błyskową lub reporterską, to w naszym katalogu produktów odnajdziesz sprzęty najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!