Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Stabilizator do kamery Flycam

W tej kategorii prezentujemy stabilizatory do kamery dedykowane do kamer wideo i lustrzanek z funkcją filmowania. Sprawdzą się zarówno w przypadku zawodowych fotografów i kamerzystów, jak i amatorów, którzy zajmują się filowaniem dla przyjemności. To bardzo ważne wyposażenie każdej osoby, która zajmuje się kręceniem filmów – użycie stabilizatora gwarantuje uzyskanie płynnego, gładkiego ujęcia pozbawionego widocznych drgań i wstrząsów, które zakłócają jakość przekazu.

Wykorzystanie tego produktu ma wiele zalet, m.in.:

  • poprawia jakość nagrań i pozwala osiągnąć wysoki poziom ujęć,
  • umożliwia uzyskanie precyzyjnego filmu z dużą liczbą detali bez wstrząsów,
  • jest lekki i wygodny w użyciu.

Każdy dostępny w naszej ofercie stabilizator do kamery to wysokojakościowy produkt dobrej firmy, który gwarantuje efektywne działanie. Starannie wyselekcjonowaliśmy ofertę – w Mitoya proponujemy najlepsze stabilizatory i profesjonalne rigi do DSLR i kamer kompatybilne z Twoim sprzętem. Zapraszamy na zakupy!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 
chwilowo brak

Szybkozłączka w standardzie Arca Swiss

25,00zł

Płytka szybkiego mocowania wykonana w standardzie Arca-Swiss przeznaczona do współpracy z aparatami, kamerami oraz innymi urządzeniami, które posiadają wejście na gwint 1/4".

Szybkozłączka / płytka statywowa z bazą na...

69,00zł

Szybkozłączka z bazą do statywów, sliderów, stabilizatorów i gimbali. Adapter wyposażony jest w przesuwną szybkozłączkę 50x120x10mm z blokadą zapewniającą stabilne i pewne mocowanie aparatu.

chwilowo brak

Uchwyt stabilizator obrazu flycam S-60, 60cm...

175,00zł

Wysokiej jakości stabilizator flycam. Stabilizuje drgania i wychylenia kamery lub aparatu wynikające z ruchów operatora. Maksymalna wysokość flycama to 60cm, maksymalne dopuszczalne obciążenie - 3kg.

Okazja

Uchwyt stabilizator obrazu flycam S-60A, 60cm...

245,00zł

Wysokiej jakości stabilizator flycam. Stabilizuje drgania i wychylenia kamery lub aparatu wynikające z ruchów operatora. Maksymalna wysokość flycama to 60cm, maksymalne dopuszczalne obciążenie - 3kg.

chwilowo brak

Uchwyt stabilizator flycam carbon do kamer i...

275,00zł

Wysokiej jakości stabilizator S-60T. Uchwyt stabilizuje drgania i wychylenia kamery lub aparatu wynikające z ruchów operatora.

chwilowo brak

Uchwyt stabilizator obrazu flycam S-40, 40cm...

285,00zł

Wysokiej jakości stabilizator flycam. Stabilizuje drgania i wychylenia kamery lub aparatu wynikające z ruchów operatora. Maksymalna wysokość flycama to 40cm, maksymalne dopuszczalne obciążenie - 1kg.

chwilowo brak

Uchwyt stabilizator obrazu flycam S-40A, 40cm...

319,00zł

Wysokiej jakości stabilizator flycam. Stabilizuje drgania i wychylenia kamery lub aparatu wynikające z ruchów operatora. Maksymalna wysokość flycama to 40cm, maksymalne dopuszczalne obciążenie - 1kg.

chwilowo brak

Uchwyt stabilizator obrazu S-70 flycam 70cm (do...

489,00zł

Stabilizator flycam redukuje drgania i wychylenia kamery lub aparatu wynikające z ruchów operatora. Maksymalna wysokość flycama to 67cm, maksymalne dopuszczalne obciążenie - 3kg.

chwilowo brak

Profesjonalny rig z uchwytem do kamer i dslr

1 100,00zł

Profesjonalny zestaw do filmowania lustrzankami i kamerami składający się ze statywu naramiennego - riga z dedykowanym matte boxem i follow focusem. Rig posiada dodatkowy pałąk z uchwytem. Solidna i przemyślana konstrukcja statywu pozwala na komfort w pracy przy filmie i wygodę w transporcie.

chwilowo brak

Rig z matte box i follow focus

1 100,00zł

Profesjonalny zestaw do filmowania lustrzankami i kamerami składający się ze statywu naramiennego - riga z dedykowanym matte boxem i follow focusem. Solidna i przemyślana konstrukcja statywu pozwala na komfort w pracy przy filmie i wygodę w transporcie.

chwilowo brak

Profesjonalny rig do DSLR i kamer

1 190,00zł

Profesjonalny zestaw do filmowania lustrzankami i kamerami składający się ze statywu naramiennego - riga z dedykowanym matte boxem i follow focusem. Rączki riga są osadzone na głowicach kulowych. Solidna i przemyślana konstrukcja statywu pozwala na komfort w pracy przy filmie i wygodę w transporcie.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów