Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Uchwyty i oprawki

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości uchwyty do lamp błyskowych idealnie sprawdzające się w warunkach studyjnych i plenerowych. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta, dlatego kupując w naszym sklepie, otrzymujesz asortyment tylko najwyższej jakości, znanych i cenionych w branży producentów. Oferujemy uchwyty do akcesoriów typu Bowens, z możliwością zamontowania do niej softboxu, czaszy, strumiennicy, beauty oushów i innych z mocowaniem Bowens.

W naszym sklepie znajdziesz:

  • • uchwyty reporterskie
  • • oprawki podwójne do żarówek
  • • oprawki pojedyncze do żarówek
  • • klosze do oprawki pojedynczej

Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Uchwyt reporterski do lampy błyskowej i prasolki

21,00zł

Solidnie wykonany uchwyt do lamp błyskowych montowanych standardowo na "sanki" aparatu (tzw. gorącą stopkę).

chwilowo brak

Oprawka podwójna do żarówek

29,00zł

Praktyczna i solidnie wykonana oprawka podwójna do żarówek i lamp błyskowych z gwintem E27 (najpopularniejszy gwint w gospodarstwach domowych - taki jak zwykłe żarówki oświetleniowe) - na dwie żarówki. Możliwość montażu statywie o trzpieniu od 12 do 16mm. Oprawka posiada także regulowane mocowanie na parasolkę, dzięki czemu może posłużyć za element profesjonalnego zestawu oświetleniowego.

Duży klosz 27cm do oprawki pojedynczej

35,00zł

Duży klosz o średnicy 27cm kierunkujący światło dedykowany do pojedynczej oprawki na żarówkę z gwintem E27. Reflektor posiada standardowe mocowanie na oprawkę pojedynczą fotograficzną (średnica 4,5cm).

chwilowo brak

Oprawka pojedyncza do żarówek z dużym kloszem 27cm

45,00zł

Praktyczna i solidnie wykonana oprawka do żarówek światła stałego i błyskowych ze standardowym gwintem E27 i dużym kloszem o średnicy 27cm kierunkującym światło.

Uchwyt 3D do mocowania blend do 160 cm

53,00zł

Profesjonalny uchwyt do mocowania blend. Dzięki 3-sekcyjnemu ustawianiu rozmiaru pozwala na zamontowanie blend o różnych rozmiarach. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na dowolnym statywie czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio.

Uchwyt reporterski na 3 lampy błyskowe i parasolkę

55,00zł

Solidnie wykonany metalowy uchwyt do montażu trzech lamp błyskowych mocowanych standardowo na "sanki" aparatu (tzw. gorącą stopkę).

Uchwyt do lamp systemowych typ L - mocowanie...

75,00zł

Pionowy uchwyt pozwala BOWENS L używać akcesoriów typu Bowens z lampami systemowymi. Po zamontowaniu lampy do uchwytu mamy możliwość zamontowania do niej dowolnego softboxu, czasy, strumienicy, beauty dish-ów oraz innych akcesoriów z mocowaniem typu Bowens.

Okazja

Uchwyt do lamp systemowych typ S - mocowanie...

79,00zł

Uniwersalny uchwyt pozwala na używanie dowolnych akcesoriów (softboxy, strumienice itp) z mocowaniem typu Bowens z dowolną lampą błyskową.

chwilowo brak

Uchwyt do lamp systemowych typ T - mocowanie...

89,00zł

Uchwyt pozwala używać akcesoriów typu Bowens z lampami systemowymi. Po zamontowaniu lampy do uchwytu mamy możliwość zamontowania do niej dowolnego softboxu, czasy, strumienicy, beauty dish-ów oraz innych akcesoriów z mocowaniem typu Bowens.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów