Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Inne modyfikatory

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości modyfikatory, odbłyśniki do zewnętrznych lamp błyskowych. Proponujemy modele uniwersalne, pasujące do większości lamp błyskowych dostępnych na rynku. Dzięki tego typu urządzeniom w prosty i szybki sposób uzyskasz bardziej rozproszone i zmiękczone światło. Dostępne u nas modyfikatory cechuje przede wszystkim wysoka jakość oraz perfekcyjne wykonanie. Zastosowanie przy produkcji sprzętu odpowiednich rozwiązań zapewnia szybkie i sprawne mocowanie, jak również demontaż odbłyśników. Modyfikatory są łatwe w obsłudze, dzięki czemu sprawdzą się zarówno dla profesjonalisty, jak i amatora. Proponujemy możliwość zakupu sprzętu pojedynczo lub w zestawie zawierającym kilka filtrów umożliwiających modyfikację światła np. dyfuzor, biały odbłyśnik, filtr złoty ocieplający światło, filtr srebrny ochładzający światło. Nasze odbłyśniki są wygodne w stosowaniu i przydatne, pozwalają urozmaicić zdjęcia i dodać im wyjątkowego charakteru.

Zespół Mitoya zaprasza do kontaktu i złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 

21,00zł

Uniwersalny odbłyśnik do zewnętrznej lampy błyskowej. W prosty sposób pozwala uzyskać bardziej rozproszone i zmiękczone światło, dzięki odbiciu go od białej powierzchni odbłyśnika. Dzięki mocowaniu na elastycznej taśmie pozwala na szybko montaż i demontaż na różnych reporterskich lampach błyskowych.

chwilowo brak

35,00zł

Wysokiej jakości uniwersalny odbłyśnik do zewnętrznych lamp błyskowych. W zestawie cztery filtry umożliwiające modyfikację światła: dyfuzor, biały odbłyśnik, filtr złoty ocieplający światło i filtr srebrny ochładzający światło.

Okazja

49,00zł

Odbłyśnik do zamontowania na zewnętrznej lampie błyskowej. Korzystając z niego uzyskamy o wiele mocniejsze światło niż w przypadku użycia samej lampy. Efekt ten osiągamy poprzez odbicie błysku od wewnętrznej strony odbłyśnika. 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów