Filtry szare

Ocena kategorii 
(4.5)

Filtry szare są niezastąpione w swym działaniu w sytuacjach, gdy nie możemy uzyskać poprawnej ekspozycji, z uwagi na zbyt dużą ilość światła wpadającego przez obiektyw na matrycę lub materiał światłoczuły. Zastosowanie takiego filtra przyciemni cały obraz lub jego część, umożliwiając tym samym...

Czytaj więcej
W tej kategorii jest 60 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 60 elementów

Filtry szare są niezastąpione w swym działaniu w sytuacjach, gdy nie możemy uzyskać poprawnej ekspozycji, z uwagi na zbyt dużą ilość światła wpadającego przez obiektyw na matrycę lub materiał światłoczuły. Zastosowanie takiego filtra przyciemni cały obraz lub jego część, umożliwiając tym samym zwiększenie otworu przysłony lub wydłużenie czasu naświetlania. Nie wpływają na kolorystykę zdjęcia, a niektórych efektów osiągniętych za ich pomocą nie można odtworzyć w postprodukcji – pięknie rozmyty strumień górski lub wodospad, równomierna ekspozycja nieba i ziemi, czy mała głębia ostrości w słoneczny dzień, to tylko niektóre z możliwości, które otwiera przed nami użycie filtra szarego.

Oferowane przez nas filtry wykonane są z najwyższej jakości szkła optycznego oraz aluminium, z dbałością o nawet najdrobniejszy szczegół. Szeroki wybór najpopularniejszych rozmiarów gwarantuje dobór filtra zgodnie z potrzebami Klienta.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!