Działam...
 • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Inne akcesoria

W ofercie sklepu Mitoya znajdziesz szeroki wybór solidnie wykonanych akcesoriów do amatorskiego i profesjonalnego studia fotograficznego. Proponujemy asortyment o szerokim zastosowaniu i wygodnej konstrukcji, umożliwiający łatwy montaż sprzętu fotograficznego i sprawniejsze wykonanie zamierzonego zadania. W ofercie akcesoria, których jesteśmy bezpośrednim producentem, znajdziesz u nas:

 • adaptery,
 • klipsy,
 • obrotowe uchwyty,
 • zaciski studyjne,
 • worki na piach,
 • dyfuzory na parasoli,
 • oprawki do żarówek,
 • ramię przegubowe,
 • uchwyty do lamp,
 • torby,
 • całe zestawy produktów.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Klips - żabka plastikowy

5,00zł

Solidnie wykonany, klips (żabka) do zastosowań studyjnych.

Adapter / redukcja gwintu z 1/4" na 3/8"

5,00zł

Wykonany ze stali nierdzewnej adapter do zmiany standardowego gwintu męskiego fotograficznego 1/4" na 3/8" Działa również w drugą stronę - z gwintu żeńskiego 3/8" można zredukować go do 1/4". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

Adapter / redukcja gwintu z 1/4" na 3/8"

5,00zł

Wykonany ze stali nierdzewnej adapter do zmiany standardowego gwintu fotograficznego 1/4" na 3/8". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

Klips - żabka

8,00zł

Solidnie wykonany, profesjonalny klips (żabka) do zastosowań studyjnych.

Stopka na sanki z gwintem 3/8"

9,00zł

Wykonany ze stali nierdzewnej adapter do zmiany standardowego gwintu fotograficznego 1/4" na 3/8". Adapter posiada aż 4 zwoje co zapewnia dużą stabilność zamocowanych na nim akcesoriów.

Okazja

Obrotowy uchwyt kołowrotek 19 22 25 28mm

11,00zł

Obrotowy uchwyt kołowrotek do montażu elementów rurowych takich jak ramię boomu lub poprzeczki do statywów. Uchwyt posiada otwory wielkości 19, 22, 25 i 28mm.

Studyjny klips żabka z mini głowicą kulową 3D

15,00zł

Wielofunkcyjny, solidny uchwyt studyjny klips żabka z mini głowicą kulową 3D

Klips z trzpieniem

15,00zł

Solidnie wykonany, profesjonalny klips z trzpieniem do zastosowań studyjnych.

Oprawka pojedyncza do żarówek

17,00zł

Praktyczna i solidnie wykonana oprawka pojedyncza do żarówek i lamp błyskowych z gwintem E27 (najpopularniejszy gwint w gospodarstwach domowych - taki jak zwykłe żarówki oświetleniowe). Możliwość montażu na dowolnym statywie o trzpieniu od 12 do 16mm. Oprawka posiada także niezbędne mocowanie na parasolkę, dzięki czemu może posłużyć za element profesjonalnego zestawu oświetleniowego.

Zacisk studyjny montażowy Crab Clamp (duży)

17,00zł

Zacisk studyjny montażowy z miejscem na gwint 1/4" i 3/8" do zastosowań studyjnych.

Zacisk studyjny montażowy Crab Clamp (mały)

17,00zł

Zacisk studyjny montażowy z miejscem na gwint 1/4" i 3/8" do zastosowań studyjnych.

Uchwyt reporterski do lampy błyskowej i prasolki

21,00zł

Solidnie wykonany uchwyt do lamp błyskowych montowanych standardowo na "sanki" aparatu (tzw. gorącą stopkę).

Worek na piach, obciążnik statywu, boomu (żuraw)

21,00zł

Trwale wykonany worek na piasek - obciążnik do statywów i boomów (żurawi). Worek posiada dwie kieszenie, do których można włożyć ciężarki lub nasypać piasku, by następienie umieścić na ramieniu boomu w celu uzyskania przeciwwagi dla sprzętu na jego drugim końcu.

chwilowo brak

Obrotowy uchwyt kołowrotek 16 22 28 31,5mm

25,00zł

Obrotowy uchwyt kołowrotek do montażu elementów rurowych takich jak ramię boomu lub poprzeczki do statywów. Uchwyt posiada otwory wielkości 16, 22, 28, 31,5mm.

Biały dyfuzor do parasolki z włókna szklanego...

29,00zł

Biały dyfuzor dedykowany do parasolki odbijajacej z włókna szklanego 101cm. Po zamocowaniu na parasolce pozwala uzyskać mocno rozproszone, naturalne światło.

chwilowo brak

Szara Karta panelowa 18% 30cm

33,00zł

Szara karta do ustawiania ekspozycji oraz balansu bieli Posiada dwie płaszczyzny robocze - białą i szarą, odbijającą 18% padającego światła. Szara płaszczyzna ma narysowany celownik, służący do nastawiania ostrości.

chwilowo brak

Oprawka pojedyncza do żarówek z dużym kloszem 27cm

45,00zł

Praktyczna i solidnie wykonana oprawka do żarówek światła stałego i błyskowych ze standardowym gwintem E27 i dużym kloszem o średnicy 27cm kierunkującym światło.

chwilowo brak

Ramię przegubowe magic arm 11" + zacisk...

51,00zł

Zestaw z ramieniem przegubowym oraz zaciskiem studyjnym montażowym do zastosowań studyjnych.

chwilowo brak

Ramię przegubowe magic arm 11" + zacisk...

51,00zł

Zestaw z ramieniem przegubowym oraz zaciskiem studyjnym montażowym do zastosowań studyjnych.

Uchwyt reporterski na 3 lampy błyskowe i parasolkę

55,00zł

Solidnie wykonany metalowy uchwyt do montażu trzech lamp błyskowych mocowanych standardowo na "sanki" aparatu (tzw. gorącą stopkę).

Okazja

Czarna torba studyjna Mitoya

79,00zł

Solidnie i estetycznie wykonana torba marki Mitoya na sprzęt studyjny. Wykonana z nieprzemakalnego nylonu 1680D. Dla wygody w transporcie, futerał został wyposażony w odpinany pasek naramienny z możliwością regulacji długości. Wymiary wewnętrzne torby to 90x20x20cm.

chwilowo brak

Uchwyt do lamp systemowych typ T - mocowanie...

89,00zł

Uchwyt pozwala używać akcesoriów typu Bowens z lampami systemowymi. Po zamontowaniu lampy do uchwytu mamy możliwość zamontowania do niej dowolnego softboxu, czasy, strumienicy, beauty dish-ów oraz innych akcesoriów z mocowaniem typu Bowens.

Duża torba studyjna

99,00zł

Duża torba na sprzęt studyjny z usztywnianym dnem. Dla wygody w transporcie, futerał został wyposażony w odpinany pasek naramienny z możliwością regulacji długości. Wymiary wewnętrzne torby to 78x29x25cm.

chwilowo brak

Zestaw studyjny: solidny statyw + uchwyt 3D do...

111,00zł

Zestaw studyjny - uchwyt do mocowania blendy oraz solidny statyw studyjny 295cm, idealnie pasuje do domowego atelier lub małego studia. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na blendę czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio.

Zestaw studyjny: solidny statyw + uchwyt 3D do...

125,00zł

Zestaw studyjny - uchwyt do mocowania blendy oraz solidny statyw studyjny 295cm z gwintem 1/4", idealnie pasuje do domowego atelier lub małego studia. Łatwość mocowania oraz rozwiązanie z uniwersalnymi otworami do mocowania uchwytu na blendę czynią uchwyt dodatkowym asystentem w studio.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów