0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Mikrofony i mikroporty


Mikrofony zewnętrzne służą poprawie jakości nagrywanego materiału filmowego. Nierzadko są konieczne do nagrania w ogóle - na przykład w bardzo złych warunkach akustycznych, takich jak hałas, silny wiatr czy znaczna odległość źródła dźwięku od nagrywającego urządzenia, kiedy mikrofon budowany nie radzi sobie w ogóle. Mikrofony wykorzystywane do nagrywania filmów znacznie różnią się od mikrofonów muzycznych, ze względu na charakterystykę nagrywanego dźwięku. Również mikrofony wykorzystywane przy filmowaniu charakteryzują się dużą różnorodnością, zależną od zastosowań, urządzeń nagrywających, przewidywanych warunków pracy i przewidywanego sposobu nagrywania dźwięku.


Nasza oferta skierowana jest to możliwie najszerszego grona osób parających się filmowaniem. Znaleźć można tutaj zarówno rozwiązania do tradycyjnych kamer wideo, do lustrzanek cyfrowych DSLR, ale również kamer sportowych GoPro i smartfonów. Te ostatnie, ze względu na coraz lepszą jakość nagrań wideo są coraz chętniej wykorzystywane do filmowania. Popularne są na przykład wśród Youtube'rów do nagrywania materiałów. Mamy w naszej ofercie mikrofony pojemnościowe, kierunkowe (shotgun), dookólne, mikrofony krawatowe (lavalier), mikrofony stereofoniczne. Oferujemy również mikrofony do iPhone, iPad, iPod i innych "i" :-) Ciekawym rozwiązaniem są mikrofony bezprzewodowe, wykorzystywane w codziennej pracy przez dziennikarzy telewizyjnych. Specyficznym typem mikrofonów jest mikroport - jest to mikrofon bezprzewodowy służący do nagrywania dźwięku w znacznym oddaleniu, bez przewodowego połączenia mikrofonu z urządzeniem nagrywającym (jednocześnie obraz i dźwięk lub oddzielnie dźwięk). Dla tej kategorii produktów istotna jest przede wszystkim odporność na zakłócenia przy przesyle sygnału pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem.

 
Nowość

13,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Zakładana na osłonę mikrofonu (gąbkę), stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem. Pasuje do mikrofonów krawatowych z gąbką o średnicy 15mm.

45,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Zakładana na osłonę przeciwwietrzną (gąbkę), stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem. Pasuje do mikrofonów typu shotgun.

45,00zł

BY-LM10 to wielokierunkowy mikrofon krawatowy (lavalier), idealny do iPhone, iPod oraz iPad. Mikrofony pojemnościowe charakteryzują się małą masa układu drgającego, w formie membrany wykonanej z bardzo cienkiej folii.

47,00zł

Uchwyt elastyczny do mikrofonu typu shotgun BOYA BY-C04. Dzięki elastycznemu zawieszeniu mikrofonu drgania pochodzące z aparatu są redukowane i nie wpływają na jakość rejestrowanego dźwięku. Uchwyt jest wyposażony w system mocowania z gwintami 1/4" i 3/8" lub na gorącą stopkę ISO aparatu.

49,00zł

BOYA BY-GM10 to wielokierunkowy mikrofon krawatowy (lavalier), idealny do kamer GoPro 3, 3+, 4. Na końcu mikrofonu znajduje się mini-USB kompatybilne z kamerami GoPro. Mikrofony pojemnościowe charakteryzują się małą masa układu drgającego, w formie membrany wykonanej z bardzo cienkiej folii.

49,00zł

BOYA BY-LM20 to mikrofon krawatowy, idealny do kamer GoPro oraz smartfonów, kamer i aparatów. Mikrofon jest  wielokierunkowy (360 stopni przechwytywania dźwięku). Został zaprojektowany do pracy z kamerami GoPro HERO4 GoPro HERO3+ GoPro HERO3, GoPro HERO2.

63,00zł

Mikrofon krawatowy (lavalier) do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania.

69,00zł

Mikrofon do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Mikrofon został zaprojektowany do pracy ze smartfonami, kamerami DSLR, dyktafonami, komputerami i wieloma innymi kablowi z pozłacaną końcówką jack 3.5mm może być bezpośrednio podłączony do tych urządzeń.

89,00zł

Osłona przeciwietrzna typu "futerko", pasuje do mikrofonów typu shotgun. Zakładana bezpośrednio na mikrofon.

chwilowo brak

99,00zł

Profesjonalny mikrofon do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania.

199,00zł

Model CVM-V30 uznanej marki Commlite to mikrofon, który wyróżnia się super kardioidalną charakterystyką kierunkową - wpływa to na bardzo wierne oddanie dźwięku, oraz tłumienie dźwięków dochodzących z kamery. Mikrofon posiada wbudowany filtr górnoprzepustowy, który tłumi zakłócenia wynikające z działania urządzeń klimatyzacyjnych lub ruchu ulicznego.

199,00zł

Model BY-VM190P uznanej marki BOYA to mikrofon pojemnościowy, który wyróżnia się super kadioidalną charakterystyką kierunkową - wpływa to na bardzo wierne oddanie dźwięku, oraz tłumieniu dźwięków dochodzących z kamery. Mikrofon posiada wbudowany filtr górnoprzepustowy 80Hz, który tłumi zakłócenia wynikające z działania urządzeń klimatyzacyjnych lub ruchu ulicznego.

chwilowo brak

214,00zł

Profesjonalny mikrofon do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Model BY-V02 to mikrofon z czujnikami pojemnościowymi, które są zamontowane w sztywnym układzie L/R stereo, zapewniając bardzo naturalną rejestrację dźwięku i jednocześnie znaczne ograniczenie odbioru dźwięków dochodzących z tyłu.

Nowość

249,00zł

Mikrofon pojemnościowy BOYA BY-HM100 do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Idealny do zastosowań reporterskich, takich jak np. wywiady czy prezentacje. Dopracowana technologia sprawia, że dźwięk głosu rejestrowany jest z maksymalną czystością, z jednoczesną redukcją szumów i odgłosów wiatru.

279,00zł

Mikrofon kierunkowy (shotgun) do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Cechuje go wysoko kierunkowa charakterystyka oraz niski poziom szumów własnych, co gwarantuje wysoką czystość rejestrowanych dźwięków. Symetryczne wyjście to brak zakłóceń nawet przy wysokim natężeniu dźwięku. Mikrofon posiada także wyłączalny filtr górnoprzepustowy 80Hz.

369,00zł

Mikrofon bezprzewodowy (mikroport) BY-WM5 firmy BOYA to urządzenie do bezprzewodowego nagrywania dźwięku na dystansie do 50 metrów. Mikrofon współpracuje z kamerami wideo, lustrzankami oraz rejestratorami. Nadajnik i odbiornik komunikują się z częstotliwością 2,4 GHz, co gwarantuje wysoką jakość komunikacji.

585,00zł

Mikrofon bezprzewodowy BY-WM6 został zaprojektowany do współpracy z lustrzankami i kamerami wideo oraz z rejestratorami dźwięku. Mikroport pozwala na rejestrowanie dźwięku znacznie wyższej jakości niż umożliwia to wbudowany mikrofon wyżej wymienionych urządzeń. Mikrofon wyposażony jest w klips, umożliwiający zamocowanie go np. na kołnierzu koszuli.

995,00zł

Mikrofon bezprzewodowy BY-WM8 został zaprojektowany do współpracy z lustrzankami i kamerami wideo oraz z rejestratorami dźwięku. Mikroport pozwala na rejestrowanie dźwięku znacznie wyższej jakości niż umożliwia to wbudowany mikrofon wyżej wymienionych urządzeń. Mikrofon wyposażony jest w klips, umożliwiający zamocowanie go np. na kołnierzu koszuli.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów