Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Mikrofony i mikroporty


Mikrofony zewnętrzne służą poprawie jakości nagrywanego materiału filmowego. Nierzadko są konieczne do nagrania w ogóle - na przykład w bardzo złych warunkach akustycznych, takich jak hałas, silny wiatr czy znaczna odległość źródła dźwięku od nagrywającego urządzenia, kiedy mikrofon budowany nie radzi sobie w ogóle. Mikrofony wykorzystywane do nagrywania filmów znacznie różnią się od mikrofonów muzycznych, ze względu na charakterystykę nagrywanego dźwięku. Również mikrofony wykorzystywane przy filmowaniu charakteryzują się dużą różnorodnością, zależną od zastosowań, urządzeń nagrywających, przewidywanych warunków pracy i przewidywanego sposobu nagrywania dźwięku.


Nasza oferta skierowana jest to możliwie najszerszego grona osób parających się filmowaniem. Znaleźć można tutaj zarówno rozwiązania do tradycyjnych kamer wideo, do lustrzanek cyfrowych DSLR, ale również kamer sportowych GoPro i smartfonów. Te ostatnie, ze względu na coraz lepszą jakość nagrań wideo są coraz chętniej wykorzystywane do filmowania. Popularne są na przykład wśród Youtube'rów do nagrywania materiałów. Mamy w naszej ofercie mikrofony pojemnościowe, kierunkowe (shotgun), dookólne, mikrofony krawatowe (lavalier), mikrofony stereofoniczne. Oferujemy również mikrofony do iPhone, iPad, iPod i innych "i" :-) Ciekawym rozwiązaniem są mikrofony bezprzewodowe, wykorzystywane w codziennej pracy przez dziennikarzy telewizyjnych. Specyficznym typem mikrofonów jest mikroport - jest to mikrofon bezprzewodowy służący do nagrywania dźwięku w znacznym oddaleniu, bez przewodowego połączenia mikrofonu z urządzeniem nagrywającym (jednocześnie obraz i dźwięk lub oddzielnie dźwięk). Dla tej kategorii produktów istotna jest przede wszystkim odporność na zakłócenia przy przesyle sygnału pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem.

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 

13,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Zakładana na osłonę mikrofonu (gąbkę), stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem. Pasuje do mikrofonów krawatowych z gąbką o średnicy 15mm.

15,00zł

Uchwyt do mikrofonu reporterskiego wyposażony w system mocowania na gwint 1/4" lub gorącą stopkę ISO aparatu, pasujący do mikrofonów o średnicy 21mm.

21,00zł

Wysokiej jakości kabel/adapter do smartfonów z Androidem, iPhone'ów, iPad'ów, iPod'ów etc. Adapter służy do podłączenia mikrofonu z wyjściem audio TRS na TRRS.

Okazja

39,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Zakładana na osłonę przeciwwietrzną (gąbkę), stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem. Pasuje do mikrofonów typu shotgun.

chwilowo brak

43,00zł

Uchwyt elastyczny do mikrofonu typu shotgun BOYA BY-C04. Dzięki elastycznemu zawieszeniu mikrofonu drgania pochodzące z aparatu są redukowane i nie wpływają na jakość rejestrowanego dźwięku. Uchwyt jest wyposażony w system mocowania z gwintami 1/4" i 3/8" lub na gorącą stopkę ISO aparatu.

45,00zł

BOYA BY-LM20 to mikrofon krawatowy, idealny do kamer GoPro oraz smartfonów, kamer i aparatów. Mikrofon jest  wielokierunkowy (360 stopni przechwytywania dźwięku). Został zaprojektowany do pracy z kamerami GoPro HERO4 GoPro HERO3+ GoPro HERO3, GoPro HERO2.

Okazja

47,00zł

BOYA BY-GM10 to wielokierunkowy mikrofon krawatowy (lavalier), idealny do kamer GoPro 3, 3+, 4. Na końcu mikrofonu znajduje się mini-USB kompatybilne z kamerami GoPro. Mikrofony pojemnościowe charakteryzują się małą masa układu drgającego, w formie membrany wykonanej z bardzo cienkiej folii.

49,99zł

Mikrofon krawatowy (lavalier) do kamer wideo, smartfonów z systemem Android, iPhone'ów i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania.

chwilowo brak

55,00zł

Mikrofon do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Mikrofon został zaprojektowany do pracy ze smartfonami, kamerami DSLR, dyktafonami, komputerami i wieloma innymi kablowi z pozłacaną końcówką jack 3.5mm może być bezpośrednio podłączony do tych urządzeń.

Nowość

69,00zł

Mikrofon kierunkowy Saramonic SmartMic, dedykowany do smartfonów i tabletów.

89,00zł

Osłona przeciwietrzna typu "futerko", pasuje do mikrofonów typu shotgun. Zakładana bezpośrednio na mikrofon.

Nowość

99,00zł

Mikrofon kierunkowy Saramonic SR-XM1, dedykowany do pracy z aparatami, kamerami, rekorderami, czy dyktafonami.

115,00zł

Podwójny mikrofon krawatowy (lavalier) do lustrzanek, kamer video, dyktafonów, mikserów audio, komputerów itp.

119,00zł

Profesjonalny mikrofon krawatowy (lavalier) do smartfonów i tabletów.

Nowość

119,00zł

Mikrofon pojemnościowy stereo Saramonic G-Mic, dedykowany do kamer sportowych.

125,00zł

Mikrofon BOYA BY-MM1 to kardioidalny mikrofon pojemnościowy, idealny do nagrań wideo i znacznej poprawy nagrywanego dźwięku do kamer wideo, lustrzanek cyfrowych, smartfonów z funkcją filmowania.

Nowość

125,00zł

Podwójny mikrofon krawatowy (lavalier) do kamer, smartfonów i aparatów z funkcją filmowania.

125,00zł

Podwójny mikrofon krawatowy (lavalier) do tabletów i smartfonów z systemami iOS i Android.

chwilowo brak

149,00zł

Profesjonalny mikrofon krawatowy (lavalier) do kamer, smartfonów i aparatów z funkcją filmowania.

159,00zł

BY-PVM50 to mikrofon stereo, pojemnościowy w układzie X/Y. Współpracuje z kamerami wideo, DSLR lub rejestratorami audio. Pozwala on na rejestrowanie dźwięku w znacznie wyższej jakości niż wbudowane mikrofony. Może być montowany na stopce aparatu (sanki ISO) lub w uchwytach reporterskich na statywach, co znacznie poszerza zakres jego możliwości.

chwilowo brak

165,00zł

Model CVM-V30 uznanej marki Commlite to mikrofon, który wyróżnia się super kardioidalną charakterystyką kierunkową - wpływa to na bardzo wierne oddanie dźwięku, oraz tłumienie dźwięków dochodzących z kamery. Mikrofon posiada wbudowany filtr górnoprzepustowy, który tłumi zakłócenia wynikające z działania urządzeń klimatyzacyjnych lub ruchu ulicznego.

169,00zł

SR-AX100 to dwukanałowy adapter audio umożliwiający podłączenie dwóch mikrofonów lub odbiorników. Urządzenie pozwala na kontrolę mocy sygnału wejściowego. Przełącznik na przednim panelu daje możliwość szybkiej zmiany typu sygnału pomiędzy wejściami mono, a stereo.

187,00zł

Model BY-VM190P uznanej marki BOYA to mikrofon pojemnościowy, który wyróżnia się super kadioidalną charakterystyką kierunkową - wpływa to na bardzo wierne oddanie dźwięku, oraz tłumieniu dźwięków dochodzących z kamery. Mikrofon MONO posiada wbudowany filtr górnoprzepustowy 80Hz, który tłumi zakłócenia wynikające z działania urządzeń klimatyzacyjnych lub ruchu ulicznego.

chwilowo brak

199,00zł

Profesjonalny mikrofon krawatowy (lavalier) do iPhone'ów, iPod'ów oraz iPad'ów

chwilowo brak

214,00zł

Profesjonalny mikrofon do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Model BY-V02 to mikrofon z czujnikami pojemnościowymi, które są zamontowane w sztywnym układzie L/R stereo, zapewniając bardzo naturalną rejestrację dźwięku i jednocześnie znaczne ograniczenie odbioru dźwięków dochodzących z tyłu.

chwilowo brak

225,00zł

Mikrofon bezprzewodowy (mikroport) BY-WM4 firmy BOYA to urządzenie do bezprzewodowego nagrywania dźwięku na dystansie do 15 metrów. Mikrofon współpracuje z kamerami wideo, lustrzankami, smartfonami, tabletami, rejestratorami audio oraz laptopami. Nadajnik i odbiornik pracują się z częstotliwością 2,4 GHz, co gwarantuje dobrą jakość komunikacji.

229,00zł

Mikrofon dynamiczny, reporterski BOYA BY-HM100 do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Idealny do zastosowań reporterskich, takich jak np. wywiady, recenzje czy prezentacje. Dopracowana technologia sprawia, że dźwięk głosu rejestrowany jest z maksymalną czystością, z jednoczesną redukcją szumów i odgłosów wiatru.

229,00zł

Bezprzewodowy mikrofon Saramonic SR-HM4C, dedykowany do systemu audio WM4C. Wykorzystywany w produkcji filmowej, nagrywania wywiadów w terenie, nadawania programów telewizyjnych i prezentacjach biznesowych.

263,00zł

Mikrofon kierunkowy (shotgun) do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Cechuje go wysoko kierunkowa charakterystyka oraz niski poziom szumów własnych, co gwarantuje wysoką czystość rejestrowanych dźwięków. Symetryczne wyjście to brak zakłóceń nawet przy wysokim natężeniu dźwięku. Mikrofon posiada także wyłączalny filtr górnoprzepustowy 80Hz.

349,00zł

Mikrofon bezprzewodowy (mikroport) BY-WM5 firmy BOYA to urządzenie do bezprzewodowego nagrywania dźwięku na dystansie do 50 metrów. Mikrofon współpracuje z kamerami wideo, lustrzankami oraz rejestratorami. Nadajnik i odbiornik komunikują się z częstotliwością 2,4 GHz, co gwarantuje wysoką jakość komunikacji.

389,00zł

Mikrofon bezprzewodowy Saramonic SR-WM4C został zaprojektowany do współpracy z lustrzankami i kamerami wideo oraz z rejestratorami dźwięku. Zapewnia rozwiązanie dla bezprzewodowego przesyłu dźwięku, co jest bardzo pomocne w produkcji filmowej, wywiadów radiowych i prezentacji biznesowych. Mikrofon wyposażony jest w klips, umożliwiający zamocowanie go np. na kołnierzu koszuli.

Nowość

455,00zł

Mikser audio Saramonic SmartMixer, dedykowany do pracy ze smartfonami. Idealny do profesjonalnych produkcji audio i wideo na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

515,00zł

Saramonic SR-PAX2 to mikser audio wyposażony w przedwzmacniacz oraz funkcję phantom power. Idealny do pracy z bezlusterkowcami, lustrzankami i kamerami z wejściem mikrofonowym mini-jack. Lekki i kompaktowy mikser, idealny do nagrywania profesjonalnej jakości audio z dwóch źródeł.


525,00zł

Bezprzewodowy nadajnik dla profesjonalistów, Saramonic TX9 rejestrujący dźwięk w najwyższej jakości, nie odbiegającej od rozwiązań topowych producentów. Wykorzystywany w produkcji filmowej, przy wywiadach i prezentacjach biznesowych. Pozwala na rozbudowę systemu UwMic9.

559,00zł

Bezprzewodowy nadajnik umożliwiający połączenie dowolnego mikrofonu XLR do systemu UwMic9. Wykorzystywany w produkcji filmowej, przy wywiadach i prezentacjach biznesowych.

chwilowo brak

559,00zł

Bezprzewodowy mikrofon UHF dla profesjonalistów, Saramonic HU9 z wbudowanym nadajnikiem TX zapewnia stabilny dźwięk bez zakłóceń. Dedykowany do bezprzewodowego systemu UwMic9. Wykorzystywany w produkcji filmowej, nagrywania wywiadów w terenie, nadawania programów telewizyjnych i prezentacjach biznesowych.

569,00zł

Bezprzewodowy odbiornik dla profesjonalistów, Saramonic RX9 odbierający dźwięk w najwyższej jakości, nie odbiegającej od rozwiązań topowych producentów. Wykorzystywany w produkcji filmowej, przy wywiadach i prezentacjach biznesowych. Pozwala na rozbudowę systemu UwMic9 z nadajnikami TX9.

569,00zł

Wysokiej jakości mikrofon bezprzewodowy BY-WM6 idealnie współpracuje z lustrzankami i kamerami wideo jak również rejestratorami dźwięku. Zamontowany mikroport pozwala na odpowiednią rejestrację dźwięku o wysokiej jakości. Produkt zawiera klips, co pozwala na umocowanie go w wybranym przez siebie miejscu.

699,00zł

Mikrofon pojemnościowy (shotgun) do wideofilmowania, nagrań terenowych, programów nadawczych. Posiada kardioidalny wzór biegunowy, wbudowany akumulator, przełącznik niskotonowy 75/150 Hz, +6 dB podwyższonej częstotliwości i przełącznik -10 dB PAD. Saramonic SR-TM1 działa na zasilaniu phantom 48V lub wbudowanym akumulatorze litowo-jonowym.

869,00zł

Mikrofon bezprzewodowy BY-WM8 został zaprojektowany do współpracy z lustrzankami i kamerami wideo oraz z rejestratorami dźwięku. Mikroport pozwala na rejestrowanie dźwięku znacznie wyższej jakości niż umożliwia to wbudowany mikrofon wyżej wymienionych urządzeń. Mikrofon wyposażony jest w klips, umożliwiający zamocowanie go np. na kołnierzu koszuli.

chwilowo brak

869,00zł

Mikrofon bezprzewodowy BY-WM8 został zaprojektowany do współpracy z lustrzankami i kamerami wideo oraz z rejestratorami dźwięku. Mikroport umożliwia rejestrowanie dźwięku znacznie wyższej jakości niż umożliwia to wbudowany mikrofon wyżej wymienionych urządzeń. Mikrofon wyposażony jest w klips, umożliwiający zamocowanie go np. na kołnierzu koszuli.

chwilowo brak

989,00zł

Bezprzewodowy mikrofon UHF dla profesjonalistów, Saramonic HU9 z wbudowanym nadajnikiem TX zapewnia stabilny dźwięk bez zakłóceń. Współpracuje z odbiornikiem RX9 znajdującym się w zestawie. Wykorzystywany w produkcji filmowej, nagrywania wywiadów w terenie, nadawania programów telewizyjnych i prezentacjach biznesowych.

1 049,00zł

Bezprzewodowy mikrofon dla profesjonalistów, Saramonic UwMic9 rejestrujący dźwięk w najwyższej jakości, nie odbiegającej od rozwiązań topowych producentów. Wykorzystywany w produkcji filmowej, przy wywiadach i prezentacjach biznesowych. Pozwala na rozbudowę do dwóch nadajników.

1 399,00zł

Bezprzewodowy mikroport dla profesjonalistów, Saramonic TX9+TX9+RX9 UwMic9  rejestrujący dźwięk w najwyższej jakości, nie odbiegającej od rozwiązań topowych producentów. Wykorzystywany w produkcji filmowej, przy wywiadach i prezentacjach biznesowych. Pozwala na rozbudowę do dwóch nadajników.

chwilowo brak

1 519,00zł

Bezprzewodowy mikrofon UHF dla profesjonalistów, Saramonic HU9 z wbudowanym nadajnikiem TX zapewnia stabilny dźwięk bez zakłóceń. Współpracuje z odbiornikiem RX9 znajdującym się w zestawie. Wykorzystywany w produkcji filmowej, nagrywania wywiadów w terenie, nadawania programów telewizyjnych i prezentacjach biznesowych.

2 599,00zł

Bezprzewodowy mikroport dla profesjonalistów, Saramonic VmicLink5 (RX+TX+TX+TX) wykorzystujący nową technologię  transmisji 5.8GHz, która pozwala na rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości, nie odbiegającej od rozwiązań topowych producentów. Wykorzystywany w produkcji filmowej, przy wywiadach i prezentacjach biznesowych. W zestawie odbiornik oraz trzy nadajniki.

Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów