Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Mikrofony i mikroporty

Wszystkie mikrofony zewnętrzne, dedykowane przede wszystkim do kamer i aparatów z funkcją nagrywania, służą poprawie jakości nagrywanego materiału filmowego. Czasem są one niezbędne, aby nagrać dźwięk dobrej jakości na przykład w bardzo złych warunkach akustycznych, takich jak hałas, podczas silnego wiatru czy też w momencie, gdy od źródła dźwięku dzieli nas znaczna odległość – w takich przypadkach domyślny mikrofon używanego urządzenia może nie poradzić sobie z prawidłowym zarejestrowaniem ścieżki audio.

Warto przy tym zauważyć, że mikrofony wykorzystywane do nagrywania filmów znacznie różnią się od mikrofonów muzycznych, ze względu na charakterystykę nagrywanego dźwięku. Również mikrofony wykorzystywane przy filmowaniu charakteryzują się dużą różnorodnością, zależną od zastosowań, urządzeń nagrywających, przewidywanych warunków pracy i przewidywanego sposobu nagrywania dźwięku.

Nasza oferta skierowana jest to możliwie najszerszego grona osób parających się filmowaniem. Znaleźć można tutaj zarówno rozwiązania do tradycyjnej kamery wideo, do lustrzanki cyfrowej DSLR, ale również kamery sportowej GoPro i smartfona. Ten ostatni, ze względu na coraz lepszą jakość nagrań wideo, jest coraz chętniej wykorzystywany do filmowania. Smartfony są na przykład popularne wśród Youtube'rów do nagrywania materiałów. Mamy w naszej ofercie mikrofony pojemnościowe, kierunkowe (shotgun), dookólne, mikrofony krawatowe (lavalier), mikrofony stereofoniczne. Oferujemy również mikrofony do iPhone, iPad, iPod i innych urządzeń Apple.

Mikrofony bezprzewodowe do kamer

Ciekawym rozwiązaniem są mikrofony bezprzewodowe, wykorzystywane w codziennej pracy przez dziennikarzy telewizyjnych. Specyficznym typem mikrofonów jest mikroport - jest to zewnętrzny mikrofon bezprzewodowy służący do nagrywania dźwięku w znacznym oddaleniu, bez przewodowego połączenia mikrofonu z urządzeniem nagrywającym (jednocześnie obraz i dźwięk lub oddzielnie dźwięk). Dla tej kategorii produktów istotna jest przede wszystkim odporność na zakłócenia przy przesyle sygnału pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem.

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Osłona przeciwwietrzna deadcat do mikrofonów...

13,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Zakładana na osłonę mikrofonu (gąbkę), stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem. Pasuje do mikrofonów krawatowych z gąbką o średnicy 15mm.

Uniwersalny uchwyt do mikrofonu HSM-C

15,00zł

Uchwyt do mikrofonu reporterskiego wyposażony w system mocowania na gwint 1/4" lub gorącą stopkę ISO aparatu, pasujący do mikrofonów o średnicy 21mm.

Adapter mikrofonu BOYA BY-CIP2 do smartfona,...

21,00zł

Wysokiej jakości kabel/adapter do smartfonów z Androidem, iPhone'ów, iPad'ów, iPod'ów etc. Adapter służy do podłączenia mikrofonu z wyjściem audio TRS na TRRS.

Adapter Mini-Jack 3.5 na XLR

39,00zł

Wysokiej jakości adapter z wejścia Mini-Jack 3.5mm na 3-pinowe wyjście XLR do mikserów, kamer, rejestratorów.

chwilowo brak

Osłona przeciwwietrzna deadcat do mikrofonów

39,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Założona na mikrofon stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem.

Osłona przeciwwietrzna deadcat do mikrofonów

45,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Założona na mikrofon stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem.

Osłona przeciwwietrzna deadcat 140mm BOYA

45,00zł

Osłona przeciwwietrzna wykonana ze sztucznego futra. Zakładana na osłonę przeciwwietrzną (gąbkę), stanowi dodatkową ochronę przed zakłóceniami spowodowanymi wiatrem. Pasuje do mikrofonów typu shotgun.

chwilowo brak

Mikrofon krawatowy BOYA BY-GM10 do kamer GoPro

45,00zł

BOYA BY-GM10 to wielokierunkowy mikrofon krawatowy (lavalier), idealny do kamer GoPro 3, 3+, 4. Na końcu mikrofonu znajduje się mini-USB kompatybilne z kamerami GoPro. Mikrofony pojemnościowe charakteryzują się małą masa układu drgającego, w formie membrany wykonanej z bardzo cienkiej folii.

chwilowo brak

Mikrofon krawatowy BOYA BY-M1 do kamer,...

51,00zł

Mikrofon krawatowy (lavalier) do kamer wideo, smartfonów z systemem Android, iPhone'ów i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania.

Adapter XLR na Mini-Jack 3.5mm

65,00zł

Wysokiej jakości kabel/adapter z wejścia żeńskiego XLR na MiniJack 3.5mm 3-piny. Przeznaczony jest do użytku z mikrofonami mono.

Mikrofon kierunkowy Saramonic SmartMic do...

73,00zł

Mikrofon kierunkowy Saramonic SmartMic, dedykowany do smartfonów i tabletów.

Osłona przeciwwietrzna 140mm BOYA

89,00zł

Osłona przeciwietrzna typu "futerko", pasuje do mikrofonów typu shotgun. Zakładana bezpośrednio na mikrofon.

chwilowo brak

Podwójny mikrofon krawatowy BOYA BY-M1DM

93,00zł

Podwójny mikrofon krawatowy (lavalier) do kamer, smartfonów i aparatów z funkcją filmowania.

Mikrofon stereo Saramonic G-Mic do kamer...

99,00zł

Mikrofon pojemnościowy stereo Saramonic G-Mic, dedykowany do kamer sportowych.

Mikrofon kierunkowy Saramonic SR-XM1

99,00zł

Mikrofon kierunkowy Saramonic SR-XM1, dedykowany do pracy z aparatami, kamerami, rekorderami, czy dyktafonami.

chwilowo brak

Mikrofon dookólny BOYA BY-A100 do smartfonów i...

109,00zł

Mikrofon dookólny BOYA BY-A100, dedykowany do smartfonów i tabletów.

Mikrofon krawatowy Aputure A.lav ez

111,00zł

Profesjonalny mikrofon krawatowy (lavalier) do smartfonów i tabletów.

chwilowo brak

Mikrofon pojemnościowy BOYA BY-MM1 do kamer,...

125,00zł

Mikrofon BOYA BY-MM1 to kardioidalny mikrofon pojemnościowy, idealny do nagrań wideo i znacznej poprawy nagrywanego dźwięku do kamer wideo, lustrzanek cyfrowych, smartfonów z funkcją filmowania.

Mikrofon stereo BOYA BY-PVM50

153,00zł

BY-PVM50 to mikrofon stereo, pojemnościowy w układzie X/Y. Współpracuje z kamerami wideo, DSLR lub rejestratorami audio. Pozwala on na rejestrowanie dźwięku w znacznie wyższej jakości niż wbudowane mikrofony. Może być montowany na stopce aparatu (sanki ISO) lub w uchwytach reporterskich na statywach, co znacznie poszerza zakres jego możliwości.

Adapter audio SR-AX100

155,00zł

SR-AX100 to dwukanałowy adapter audio umożliwiający podłączenie dwóch mikrofonów lub odbiorników. Urządzenie pozwala na kontrolę mocy sygnału wejściowego. Przełącznik na przednim panelu daje możliwość szybkiej zmiany typu sygnału pomiędzy wejściami mono, a stereo.

Mikrofon krawatowy Aputure A.lav

171,00zł

Profesjonalny mikrofon krawatowy (lavalier) do kamer, smartfonów i aparatów z funkcją filmowania.

Mikrofon kierunkowy, pojemościowy MONO BOYA...

181,00zł

Model BY-VM190P uznanej marki BOYA to mikrofon pojemnościowy, który wyróżnia się super kadioidalną charakterystyką kierunkową - wpływa to na bardzo wierne oddanie dźwięku, oraz tłumieniu dźwięków dochodzących z kamery. Mikrofon MONO posiada wbudowany filtr górnoprzepustowy 80Hz, który tłumi zakłócenia wynikające z działania urządzeń klimatyzacyjnych lub ruchu ulicznego.

Mikrofon reporterski, dynamiczny BOYA BY-HM100

199,00zł

Mikrofon dynamiczny, reporterski BOYA BY-HM100 do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Idealny do zastosowań reporterskich, takich jak np. wywiady, recenzje czy prezentacje. Dopracowana technologia sprawia, że dźwięk głosu rejestrowany jest z maksymalną czystością, z jednoczesną redukcją szumów i odgłosów wiatru.

Mikrofon bezprzewodowy Saramonic SR-HM4C do...

205,00zł

Bezprzewodowy mikrofon Saramonic SR-HM4C, dedykowany do systemu audio WM4C. Wykorzystywany w produkcji filmowej, nagrywania wywiadów w terenie, nadawania programów telewizyjnych i prezentacjach biznesowych.

chwilowo brak

Mikrofon bezprzewodowy BOYA BY-WM4 mikroport...

219,00zł

Mikrofon bezprzewodowy (mikroport) BY-WM4 firmy BOYA to urządzenie do bezprzewodowego nagrywania dźwięku na dystansie do 15 metrów. Mikrofon współpracuje z kamerami wideo, lustrzankami, smartfonami, tabletami, rejestratorami audio oraz laptopami. Nadajnik i odbiornik pracują się z częstotliwością 2,4 GHz, co gwarantuje dobrą jakość komunikacji.

chwilowo brak

Mikrofon krawatowy BOYA BY-DM1 do iPhone, iPod,...

239,00zł

Profesjonalny mikrofon krawatowy (lavalier) do iPhone'ów, iPod'ów oraz iPad'ów

Mikrofon kierunkowy BOYA BY-PVM1000

259,00zł

Mikrofon kierunkowy (shotgun) do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Cechuje go wysoko kierunkowa charakterystyka oraz niski poziom szumów własnych, co gwarantuje wysoką czystość rejestrowanych dźwięków. Symetryczne wyjście to brak zakłóceń nawet przy wysokim natężeniu dźwięku. Mikrofon posiada także wyłączalny filtr górnoprzepustowy 80Hz.

Mikrofon kierunkowy BY-PVM1000L

345,00zł

Mikrofon kierunkowy (shotgun) do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania. Cechuje go wysoko kierunkowa charakterystyka oraz niski poziom szumów własnych, co gwarantuje wysoką czystość rejestrowanych dźwięków. Symetryczne wyjście to brak zakłóceń nawet przy wysokim natężeniu dźwięku. Mikrofon posiada także wyłączalny filtr górnoprzepustowy 80Hz.

Mikrofon bezprzewodowy BOYA BY-WM5 mikroport...

349,00zł

Mikrofon bezprzewodowy (mikroport) BY-WM5 firmy BOYA to urządzenie do bezprzewodowego nagrywania dźwięku na dystansie do 50 metrów. Mikrofon współpracuje z kamerami wideo, lustrzankami oraz rejestratorami. Nadajnik i odbiornik komunikują się z częstotliwością 2,4 GHz, co gwarantuje wysoką jakość komunikacji.

Mikser audio Saramonic SR-PAX2

479,00zł

Saramonic SR-PAX2 to mikser audio wyposażony w przedwzmacniacz oraz funkcję phantom power. Idealny do pracy z bezlusterkowcami, lustrzankami i kamerami z wejściem mikrofonowym mini-jack. Lekki i kompaktowy mikser, idealny do nagrywania profesjonalnej jakości audio z dwóch źródeł.

Nadajnik XLR Saramonic TX-XLR9 do systemu UwMic9

499,00zł

Bezprzewodowy nadajnik umożliwiający połączenie dowolnego mikrofonu XLR do systemu UwMic9. Wykorzystywany w produkcji filmowej, przy wywiadach i prezentacjach biznesowych.

Mikrofon bezprzewodowy BOYA BY-WM6 mikroport

519,00zł

Wysokiej jakości mikrofon bezprzewodowy BY-WM6 idealnie współpracuje z lustrzankami i kamerami wideo jak również rejestratorami dźwięku. Zamontowany mikroport pozwala na odpowiednią rejestrację dźwięku o wysokiej jakości. Produkt zawiera klips, co pozwala na umocowanie go w wybranym przez siebie miejscu.

Mikrofon pojemnościowy SARAMONIC SR-TM1

579,00zł

Mikrofon pojemnościowy (shotgun) do wideofilmowania, nagrań terenowych, programów nadawczych. Posiada kardioidalny wzór biegunowy, wbudowany akumulator, przełącznik niskotonowy 75/150 Hz, +6 dB podwyższonej częstotliwości i przełącznik -10 dB PAD. Saramonic SR-TM1 działa na zasilaniu phantom 48V lub wbudowanym akumulatorze litowo-jonowym.

Mikrofon bezprzewodowy BOYA BY-WM8 PRO K2

945,00zł

Nowy ulepszony mikrofon bezprzewodowy BY-WM8 PRO K2 został zaprojektowany do współpracy z lustrzankami i kamerami wideo oraz z rejestratorami dźwięku. Mikroporty pozwalają na rejestrowanie dźwięku znacznie wyższej jakości niż umożliwia to wbudowany mikrofon wyżej wymienionych urządzeń. Mikrofony wyposażone są w klipsy, umożliwiające zamocowanie ich np. na kołnierzu koszuli.

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów