Blendy panelowe

Ocena kategorii 
(4.6)

Blendy tego typu to najlepszy możliwy wybór do studia fotograficznego. Najczęściej mają kształt prostokąta i wyposażone są w dedykowany stelaż, na którym należy je zamontować. Z zasady możliwe jest także przytwierdzenie takiego reflektora na statywie oświetleniowym oraz manipulowanie jej...

Czytaj więcej
Filtry
Sortowanie
Włączone filtry:
Stan:
Rozwiń
W tej kategorii jest 7 produktów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Blendy tego typu to najlepszy możliwy wybór do studia fotograficznego. Najczęściej mają kształt prostokąta i wyposażone są w dedykowany stelaż, na którym należy je zamontować. Z zasady możliwe jest także przytwierdzenie takiego reflektora na statywie oświetleniowym oraz manipulowanie jej ustawieniem czy kątem nachylenia, bez potrzeby dokupowania dodatkowych uchwytów. To najprostszy sposób na doświetlenie fotografowanej osoby lub produktu, bez konieczności rozstawiania kolejnego źródła światła.

Blendy panelowe występują w różnych rozmiarach i proporcjach boków. Sklep MITOYA oferuje rozmiary 90 × 180 cm, 100 × 140 cm i 60 × 120 cm – każda z nich posiada w zestawie dwa pręty rozporowe, które napinają i trzymają materiał odbijający. Dostępne są także blendy typu „Flaga”, montowane na solidnej, metalowej ramie z kołowrotkiem. Zależnie od modelu, są to reflektory dwustronne (biało-srebrne lub złoto-srebrne), lub 5 w 1, z dodatkową powierzchnią dyfuzyjną oraz czarnym materiałem. Do produkcji blend marki MITOYA stosuje się materiały najwyższej jakości, odporne na wielokrotne składanie oraz rozkładanie. Kupując blendy tego typu można mieć pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!