Tła polipropylenowe

Ocena kategorii 
(4.6)

Tła polipropylenowe to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla fotografów początkujących, lub tych, którzy nie dysponują pokaźnym budżetem. Są wyjątkowo tanie i wygodne w użyciu – gotowe do pracy od razu po założeniu na system montażowy. Mimo widocznej, kropkowanej faktury, dobrze sprawdzają...

Czytaj więcej
Filtry
Sortowanie
Włączone filtry:
Dostępność
Stan:
Rozwiń
W tej kategorii jest 6 produktów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Tła polipropylenowe to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla fotografów początkujących, lub tych, którzy nie dysponują pokaźnym budżetem. Są wyjątkowo tanie i wygodne w użyciu – gotowe do pracy od razu po założeniu na system montażowy. Mimo widocznej, kropkowanej faktury, dobrze sprawdzają się zwłaszcza przy sesjach portretowych, gdy fotografowana osoba stoi w określonej odległości od tła, a fotograf użyje niskiej wartości przysłony, zmniejszając tym samym głębię ostrości.

Materiał nawijany jest na grubą, kartonową tuleję, która skutecznie chroni je przed uszkodzeniem podczas transportu do klienta lub na sesję. Ponadto, do zestawu dołączamy dodatkowo klipsy, którymi można tło spiąć, aby nie rozwijało się podczas pracy. Występują w szerokiej gamie kolorów, takich jak biały, czarny, szary, zielony, pomarańczowy i czerwony. Klient ma do wyboru dwa warianty rozmiarowe teł z polipropylenu:

  • • długość 2,5 metra
  • • długość 5 metrów

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!