Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Uchwyty do wideo

Oferujemy niezwykle praktyczne uchwyty do kamer wideo, mikrofonów oraz lamp LED. Wśród nich znajdują się zarówno proste szyny metalowe, jak i bardziej skomplikowane - przegubowe. Uchwyty o różnej długości pozwalają na idealne dopasowanie do potrzeb użytkownika i podłączenie do kamery różnorodnych akcesoriów dodatkowych oraz ich precyzyjnego ustawienia.
Prezentowane przez nas akcesoria to najwyższa jakość wykonania w najbardziej przystępnej cenie. Podnoszą komfort pracy i efektywnie przyczyniają się do poprawienia jakości nagrania. Niezwykle praktyczne i żywotne, są obowiązkowym elementem wyposażenia fotografa i kamerzysty, zarówno amatora jak i profesjonalisty.

Zapraszamy do realizacji zamówienia!

 
chwilowo brak

33,00zł

Profesjonalny uchwyt V pozwala zamontować lampy błyskowe i mikrofon/kamerę sportową/lampę LED itp. w zwiększonej odległości od osi aparatu niż pozwalają na to sanki aparatu. Uchwyt można zamocować na dowolnym statywie oświetleniowym lub fotograficznym dzięki wejściu na gwint 1/4". Bracket V posiada standardową stopkę (ISO) dzięki czemu możemy zamocować go bezpośrednio na sankach aparatu.

33,00zł

Metalowa szyna - wielofunkcyjny uchwyt zakończony po obu stronach śrubą 1/4". Pozwala na zamocowanie lampy lub innych akcesoriów obok aparatu. Dodatkowo na środku szyna posiada otwór z gwintem 1/4", dzięki czemu może zostać zamocowana na każdym statywie fotograficznym lub trzpieniu posiadającym standardowy gwint.

39,00zł

Metalowa szyna wraz z adapterem - wielofunkcyjny uchwyt zakończony po obu stronach śrubą 1/4". Pozwala na zamocowanie lampy lub innych akcesoriów obok aparatu. Dodatkowo na środku szyna posiada otwór z gwintem 1/4", dzięki czemu może zostać zamocowana na każdym statywie fotograficznym lub trzpieniu posiadającym standardowy gwint.

chwilowo brak

47,00zł

Ramię przegubowe o długości 19cm umożliwiające podłączenie dodatkowych akcesoriów do kamer, DSLR, rigów, statywów czy rodów i odpowiednie ich ustawienie w zależności od potrzeb.

49,00zł

Ramię przegubowe o długości 28cm umożliwiające podłączenie dodatkowych akcesoriów do kamer, DSLR, rigów, statywów czy rodów i odpowiednie ich ustawienie w zależności od potrzeb.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów