0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Rigi

Rigi do kamer wideo i lustrzanek z funkcją filmowania umożliwiające stabilizację obrazu

 

23,00zł

Za pomocą zębatki możemy ustawiać ostrość lub regulować zoom w lustrzance bez konieczności używania zewnętrznego Follow Focusa. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu. Za pomocą zębatki przymocowanej na obiektywie możemy manualnie kontrolować ustawienie ostrości/zoomu za pomocą metalowej szpatułki.

chwilowo brak

29,00zł

Za pomocą zębatki możemy ustawiać ostrość lub regulować zoom w lustrzance bez konieczności używania zewnętrznego Follow Focusa. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu. Za pomocą zębatki przymocowanej na obiektywie możemy manualnie kontrolować ustawienie ostrości/zoomu.

45,00zł

Za pomocą korbki do Follow Focus'a mamy większą kontrolę nad manipulowaniem ostrości oraz możliwość precyzyjnego ustawienia ostrości lub regulowacji zoom-u w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu.

60,00zł

Profesjonalny statyw naramienny do DSLR i kamer wideo. Pozwala na stabilne i pozbawione drgań i skoków filmowanie nawet podczas ruchu. Statyw pozwala na filmowanie zarówno lustrzankami, jak i kamerami wideo, dzięki złożonemu systemowi mocowania.

104,00zł

Dodatkowa głowica pozwalająca na rozszerzenie możliwości statywu naramiennego typu spider. Jest to dodatek dla każdego videoamatora, który pragnie rozszerzyć możliwości swojego statywu naramiennego.

139,00zł

Statyw do kamer i lustrzanek z możliwością nagrywania filmów

259,00zł

Steadycam rig typ E profesjonalny statyw naramienny, który został zaprojektowany do pracy z kamerami DV/HDV, jak i z aparatami DSLR.

299,00zł

Za pomocą urządzenia Follow Focus możemy precyzyjnie ustawiać ostrość lub regulować zoom w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu. Za pomocą zębatki przymocowanej na obiektywie możemy manualnie kontrolować ustawienie ostrości/zoomu.

339,00zł

Steadycam rig typ A profesjonalny statyw naramienny, który został zaprojektowany do pracy z kamerami DV/HDV, jak i z aparatami DSLR.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów