Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Rigi

Rigi to statywy naramienne, których zadaniem jest stabilizacja nagrywanego obrazu. Umożliwiają wykonywanie doskonałych długich ujęć i uniknąć efektu drżącej ręki, a równocześnie efektywnie odciążają ramiona operatora kamery.

Rigi przeznaczone są do użytku z kamerą lub aparatem fotograficznym i, w zależności od modelu, wyposażone w różnorodne opcje dodatkowe, które podnoszą ich funkcjonalność. W sklepie Mitoya znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym z łatwością dopasujesz sprzęt do swoich potrzeb. Wszystkie one są lekkie i wykonane z zastosowaniem nowoczesnych tworzyw oraz technologii. Teraz praca z kamerą będzie czystą przyjemnością!

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

 
Okazja

39,00zł

Za pomocą korbki do Follow Focus'a mamy większą kontrolę nad manipulowaniem ostrości oraz możliwość precyzyjnego ustawienia ostrości lub regulacji zoom-u w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu.

49,50zł

Profesjonalny statyw naramienny do DSLR i kamer wideo. Pozwala na stabilne i pozbawione drgań i skoków filmowanie nawet podczas ruchu. Statyw pozwala na filmowanie zarówno lustrzankami, jak i kamerami wideo, dzięki złożonemu systemowi mocowania.

chwilowo brak

89,00zł

Szybkozłączka z bazą do statywów, sliderów, stabilizatorów i gimbali. Adapter wyposażony jest w przesuwną szybkozłączkę 50x120x10mm z blokadą zapewniającą stabilne i pewne mocowanie aparatu.

123,00zł

Statyw do kamer i lustrzanek z możliwością nagrywania filmów

chwilowo brak

249,00zł

Steadycam rig typ E profesjonalny statyw naramienny, który został zaprojektowany do pracy z kamerami DV/HDV, jak i z aparatami DSLR.

chwilowo brak

299,00zł

Za pomocą urządzenia Follow Focus możemy precyzyjnie ustawiać ostrość lub regulować zoom w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu. Za pomocą zębatki przymocowanej na obiektywie możemy manualnie kontrolować ustawienie ostrości/zoomu.

chwilowo brak

339,00zł

Steadycam rig typ A profesjonalny statyw naramienny, który został zaprojektowany do pracy z kamerami DV/HDV, jak i z aparatami DSLR.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów