Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Rigi, klatki

Rigi to statywy naramienne, których zadaniem jest stabilizacja nagrywanego obrazu. Umożliwiają wykonywanie doskonałych długich ujęć i uniknąć efektu drżącej ręki, a równocześnie efektywnie odciążają ramiona operatora kamery.

Rigi przeznaczone są do użytku z kamerą lub aparatem fotograficznym i, w zależności od modelu, wyposażone w różnorodne opcje dodatkowe, które podnoszą ich funkcjonalność. W sklepie Mitoya znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym z łatwością dopasujesz sprzęt do swoich potrzeb. Wszystkie one są lekkie i wykonane z zastosowaniem nowoczesnych tworzyw oraz technologii. Teraz praca z kamerą będzie czystą przyjemnością!

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 

25,00zł

Piankowa rączka / uchwyt do lamp błyskowych, LED-owych, aparatów i kamer z gwintem 1/4 cala. Uchwyt wyposażony jest w karabińczyk.

25,00zł

Piankowa rączka / uchwyt do lamp błyskowych, LED-owych, aparatów i kamer z gwintem 1/4 cala. Uchwyt wyposażony jest w karabińczyk.

29,00zł

X-grip pozwala na płynne filmowanie w ruchu co przyczyni się do niezpomniaych, wyjątkowych i ekektownych ujęć. Poprawia stabilność ujęć wideo i dodatkowo redukuje drgania.

35,00zł

X-grip pozwala na płynne filmowanie w ruchu co przyczyni się do niezpomniaych, wyjątkowych i ekektownych ujęć. Poprawia stabilność ujęć wideo i dodatkowo redukuje drgania. Kompatybilny z kamerami sportowymi, video i lustrzankami.

Okazja

39,00zł

Za pomocą korbki do Follow Focus'a mamy większą kontrolę nad manipulowaniem ostrości oraz możliwość precyzyjnego ustawienia ostrości lub regulacji zoom-u w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu.

chwilowo brak

41,00zł

Uchwyt do dynamicznych ujęć. Jest to urządzenie poprawiające stabilność ujęć wideo. Umożliwia nakręcenie długich i efektownych ujęć bez żadnych drgań. 

49,50zł

Profesjonalny statyw naramienny do DSLR i kamer wideo. Pozwala na stabilne i pozbawione drgań i skoków filmowanie nawet podczas ruchu. Statyw pozwala na filmowanie zarówno lustrzankami, jak i kamerami wideo, dzięki złożonemu systemowi mocowania.

chwilowo brak

55,00zł

Matte box ogranicza ilość niepożądanego światła podającego na szkło obiektywu. Posiada regulowane, matowe wrota. Średnica otworu na obiektyw wynosi 85mm.

chwilowo brak

59,00zł

Uchwyt do dynamicznych ujęć. Jest to urządzenie poprawiające stabilność ujęć wideo. Umożliwia nakręcenie długich i efektownych ujęć bez żadnych drgań. Kompatybilny z kamerami sportowymi SJCAM, Xiaomi Yi, Xiaomi Yi 2 4K, GoPro Hero 5, 4, 3, 3+, 2, 1 oraz z wszystkimi smartfonami których szerokość nie przekracza 8,5cm.

79,00zł

Szybkozłączka z bazą do statywów, sliderów, stabilizatorów i gimbali. Adapter wyposażony jest w przesuwną szybkozłączkę 50x120x10mm z blokadą zapewniającą stabilne i pewne mocowanie aparatu.

123,00zł

Statyw do kamer i lustrzanek z możliwością nagrywania filmów

Okazja

179,00zł

Matte box ogranicza ilość niepożądanego światła podającego na szkło obiektywu. Posiada regulowane, matowe wrota wykonane ze stali malowanej proszkowo. Średnica miejsca na rurki wynosi 15mm.

chwilowo brak

249,00zł

Steadycam rig typ E profesjonalny statyw naramienny, który został zaprojektowany do pracy z kamerami DV/HDV, jak i z aparatami DSLR.

Okazja

249,00zł

Wysokiej jakości, wielofunkcyjna klatka dedykowana do lustrzanek cyfrowych z możliwością filmowania. Klatka posiada 30 wejść na gwint 1/4" co pozwala na zamocowanie dużej ilości dodatków np. oświetlenie, mikrofony czy zewnętrzne monitory podglądowe. Rączka z gumowym wykończeniem zapewnia solidny i stabilny chwyt.

chwilowo brak

299,00zł

Wielofunkcyjna klatka dedykowana do lustrzanek cyfrowych z możliwością filmowania. Klatka posiada 24 wejścia na gwint 1/4" co pozwala na zamocowanie dużej ilości dodatków np. oświetlenie, mikrofony czy zewnętrzne monitory podglądowe. Rączka z gumowym wykończeniem zapewnia solidny i stabilny chwyt.

chwilowo brak

299,00zł

Za pomocą urządzenia Follow Focus możemy precyzyjnie ustawiać ostrość lub regulować zoom w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu. Za pomocą zębatki przymocowanej na obiektywie możemy manualnie kontrolować ustawienie ostrości/zoomu.

chwilowo brak

329,00zł

Wielofunkcyjna klatka dedykowana do lustrzanek cyfrowych z możliwością filmowania. Klatka posiada 2 wejścia na gwint 3/8" oraz 37 wejść na gwint 1/4" co pozwala na zamocowanie dużej ilości dodatków np. oświetlenie, mikrofony czy zewnętrzne monitory podglądowe. Rączka z gumowym wykończeniem zapewnia solidny i stabilny chwyt.

chwilowo brak

339,00zł

Steadycam rig typ A profesjonalny statyw naramienny, który został zaprojektowany do pracy z kamerami DV/HDV, jak i z aparatami DSLR.

495,00zł

Wysokiej jakości, wielofunkcyjna klatka operatorska, dedykowana do aparatów Panasonic GH4 oraz Sony Alpha z serii A7. Klatka posiada aż 41 wejść na gwint 1/4" i 7 wejść na gwint 3/8", co pozwala na zamocowanie dużej ilości dodatków, takich jak oświetlenie, mikrofony czy zewnętrzne monitory podglądowe.

495,00zł

Wysokiej jakości, wielofunkcyjna klatka operatorska, dedykowana do aparatów Sony Alpha 6300/6500. Klatka posiada 22 wejścia na gwint 1/4" i 3 wejścia na gwint 3/8", co pozwala na zamocowanie dużej ilości dodatków, takich jak oświetlenie, mikrofony czy zewnętrzne monitory podglądowe.

chwilowo brak

699,00zł

Wysokiej jakości zestaw dla każdego operatora. W zestawie znajduje się klatka dedykowana do lustrzanek cyfrowych z możliwością filmowania, follow focus do kontroli nad ostrością obrazu oraz matte box który ogranicza ilość niepożądanego światła padającego na szkło obiektywu.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów