Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Rigi, klatki

Rig naramienny to specjalny rodzaj uchwytu montażowego do kamer, którego zadaniem jest stabilizacja nagrywanego obrazu. Umożliwiają wykonywanie doskonałych, długich ujęć i uniknąć efektu drżącej ręki, a równocześnie skutecznie zdejmują ciężar kamery z ramion operatora, poprawiając tym samym komfort jego pracy.

Klatki z kolei przeznaczone są do użytku głównie z aparatem fotograficznym i w zależności od modelu, wyposażone są w różnorodne opcje dodatkowe, które podnoszą ich funkcjonalność – m. in. wejścia na gwint, czy zimną stopkę do mocowania dodatków. W sklepie Mitoya znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym z łatwością dopasujesz sprzęt do swoich potrzeb. Wszystkie one są wytrzymałe i wykonane z zastosowaniem nowoczesnych tworzyw oraz technologii. Teraz praca z wideo będzie czystą przyjemnością!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 
chwilowo brak

Rączka / uchwyt piankowy z gwintem 1/4 cala grip

25,00zł

Piankowa rączka / uchwyt do lamp błyskowych, LED-owych, aparatów i kamer z gwintem 1/4 cala. Uchwyt wyposażony jest w karabińczyk.

chwilowo brak

Szybkozłączka w standardzie Arca Swiss

25,00zł

Płytka szybkiego mocowania wykonana w standardzie Arca-Swiss przeznaczona do współpracy z aparatami, kamerami oraz innymi urządzeniami, które posiadają wejście na gwint 1/4".

Rączka / uchwyt piankowy z gwintem 1/4 cala grip

25,00zł

Piankowa rączka / uchwyt do lamp błyskowych, LED-owych, aparatów i kamer z gwintem 1/4 cala. Uchwyt wyposażony jest w karabińczyk.

chwilowo brak

Uchwyt stabilizator do kamer i aparatów X-GRIP

27,00zł

X-grip pozwala na płynne filmowanie w ruchu co przyczyni się do niezapomnianych, wyjątkowych i efektownych ujęć. Poprawia stabilność ujęć wideo i dodatkowo redukuje drgania.

Uchwyt stabilizator do kamer sportowych i...

29,00zł

X-grip pozwala na płynne filmowanie w ruchu co przyczyni się do niezpomniaych, wyjątkowych i ekektownych ujęć. Poprawia stabilność ujęć wideo i dodatkowo redukuje drgania. Kompatybilny z kamerami sportowymi, video i lustrzankami.

chwilowo brak

Speed crank, whip, rączka do Follow Focus'a

39,00zł

Za pomocą korbki do Follow Focus'a mamy większą kontrolę nad manipulowaniem ostrości oraz możliwość precyzyjnego ustawienia ostrości lub regulacji zoom-u w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu.

chwilowo brak

Uchwyt stabilizator do kamer i aparatów

41,00zł

Uchwyt do dynamicznych ujęć. Jest to urządzenie poprawiające stabilność ujęć wideo. Umożliwia nakręcenie długich i efektownych ujęć bez żadnych drgań. 

Rig statyw naramienny do DSLR i kamer

53,00zł

Profesjonalny statyw naramienny do DSLR i kamer wideo. Pozwala na stabilne i pozbawione drgań i skoków filmowanie nawet podczas ruchu. Statyw pozwala na filmowanie zarówno lustrzankami, jak i kamerami wideo, dzięki złożonemu systemowi mocowania.

Szybkozłączka / płytka statywowa z bazą na...

69,00zł

Szybkozłączka z bazą do statywów, sliderów, stabilizatorów i gimbali. Adapter wyposażony jest w przesuwną szybkozłączkę 50x120x10mm z blokadą zapewniającą stabilne i pewne mocowanie aparatu.

Statyw naramienny spider rig shoulder mount flycam

123,00zł

Statyw do kamer i lustrzanek z możliwością nagrywania filmów

chwilowo brak

Matte Box model M4 do rigów systemowych

179,00zł

Matte box ogranicza ilość niepożądanego światła podającego na szkło obiektywu. Posiada regulowane, matowe wrota wykonane ze stali malowanej proszkowo. Średnica miejsca na rurki wynosi 15mm.

chwilowo brak

Klatka DSLR operatorska, Camera Cage typ C

249,00zł

Wysokiej jakości, wielofunkcyjna klatka dedykowana do lustrzanek cyfrowych z możliwością filmowania. Klatka posiada 30 wejść na gwint 1/4" co pozwala na zamocowanie dużej ilości dodatków np. oświetlenie, mikrofony czy zewnętrzne monitory podglądowe. Rączka z gumowym wykończeniem zapewnia solidny i stabilny chwyt.

chwilowo brak

Follow Focus na obiektyw, mocowanie 15mm model F1

299,00zł

Za pomocą urządzenia Follow Focus możemy precyzyjnie ustawiać ostrość lub regulować zoom w lustrzance lub kamerze. Jest to bardzo duża wygoda przy filmowaniu. Za pomocą zębatki przymocowanej na obiektywie możemy manualnie kontrolować ustawienie ostrości/zoomu.

chwilowo brak

Klatka operatorska, Camera Cage typ C3

329,00zł

Wielofunkcyjna klatka dedykowana do lustrzanek cyfrowych z możliwością filmowania. Klatka posiada 2 wejścia na gwint 3/8" oraz 37 wejść na gwint 1/4" co pozwala na zamocowanie dużej ilości dodatków np. oświetlenie, mikrofony czy zewnętrzne monitory podglądowe. Rączka z gumowym wykończeniem zapewnia solidny i stabilny chwyt.

chwilowo brak

Steadycam rig typ A, statyw naramienny, rig...

339,00zł

Steadycam rig typ A profesjonalny statyw naramienny, który został zaprojektowany do pracy z kamerami DV/HDV, jak i z aparatami DSLR.

Klatka operatorska, Camera Cage typ C6

349,00zł

Wysokiej jakości, wielofunkcyjna klatka operatorska, dedykowana do aparatów Sony Alpha 6300/6500. Klatka posiada 22 wejścia na gwint 1/4" i 3 wejścia na gwint 3/8", co pozwala na zamocowanie dużej ilości dodatków, takich jak oświetlenie, mikrofony czy zewnętrzne monitory podglądowe.

chwilowo brak

Klatka operatorska, Camera Cage typ C5

395,00zł

Wysokiej jakości, wielofunkcyjna klatka operatorska, dedykowana do aparatów Panasonic GH4 oraz Sony Alpha z serii A7. Klatka posiada aż 41 wejść na gwint 1/4" i 7 wejść na gwint 3/8", co pozwala na zamocowanie dużej ilości dodatków, takich jak oświetlenie, mikrofony czy zewnętrzne monitory podglądowe.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów