Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Slidery

Slider to nieoceniona w pracy kamerzysty pomoc przy uzyskiwaniu dobrej jakości ujęć. Co istotne, jest to rozwiązanie przydatne także amatorom. Slider to w istocie szyna, po której przesuwa się wózek z zainstalowanym na nim aparatem lub kamerą. Taka konstrukcja pozwala na uzyskanie dynamicznego, stabilnego nagrania.
Oferujemy slidery, które z powodzeniem mogą współpracować z kamerami lub aparatami najpopularniejszych producentów. Są wykonane z nowoczesnych tworzyw i materiałów, które gwarantują łatwość obsługi oraz niezawodność sprzętu.
Dzięki zastosowaniu slidera obraz jest stabilny i płynnie przesuwa się na ekranie. Daje to szerokie możliwości eksperymentowania z możliwościami aparatu lub kamery.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

 
chwilowo brak

89,00zł

Szybkozłączka z bazą do statywów, sliderów, stabilizatorów i gimbali. Adapter wyposażony jest w przesuwną szybkozłączkę 50x120x10mm z blokadą zapewniającą stabilne i pewne mocowanie aparatu.

chwilowo brak

249,00zł

Slider łożyskowy o długości 80cm. Pozwala na płynne prowadzenie kamery lub aparatu DSLR wyposażonego w funkcję wideo. Znajdzie zastosowanie zarówno na płaskiej powierzchni, a także na tripodach, statywach itp.

chwilowo brak

279,00zł

Slider do kamery pozwalający na płynne prowadzenie kamery lub aparatu DSLR wyposażonego w funkcję wideo. Znajdzie zastosowanie zarówno na płaskiej powierzchni, a także na tripodach, statywach itp.

chwilowo brak

295,00zł

Wysokiej jakości, profesjonalny, elektryczny wózek kamerowy dolly do kamer i aparatów. Pozwala na nakręcenie płynnych, ruchomych ujęć. Cichy, poręczny i praktyczny.

Nowość

455,00zł

Slider łożyskowy o długości 82 cm, wykonany z włókna węglowego, pozwalający na płynne prowadzenie kamery lub aparatu wyposażonego w funkcję filmowania. Doskonały do pracy na płaskich powierzchniach i statywach.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów