Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Slidery, wózki, wrotki

Slider to nieoceniona w pracy kamerzysty pomoc przy uzyskiwaniu dobrej jakości ujęć. Co istotne, jest to rozwiązanie przydatne także amatorom. Slider to w istocie szyna, po której przesuwa się wózek z zainstalowanym na nim aparatem lub kamerą. Taka konstrukcja pozwala na uzyskanie dynamicznego, stabilnego nagrania.
Oferujemy slidery, które z powodzeniem mogą współpracować z kamerami lub aparatami najpopularniejszych producentów. Są wykonane z nowoczesnych tworzyw i materiałów, które gwarantują łatwość obsługi oraz niezawodność sprzętu.
Dzięki zastosowaniu slidera obraz jest stabilny i płynnie przesuwa się na ekranie. Daje to szerokie możliwości eksperymentowania z możliwościami aparatu lub kamery.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 
chwilowo brak

Szybkozłączka w standardzie Arca Swiss

25,00zł

Płytka szybkiego mocowania wykonana w standardzie Arca-Swiss przeznaczona do współpracy z aparatami, kamerami oraz innymi urządzeniami, które posiadają wejście na gwint 1/4".

chwilowo brak

Wózek kamerowy, wrotka, dolly (niebieski) 4 koła

29,00zł

Wysokiej jakości, profesjonalny wózek kamerowy Dolly do kamer wideo i lustrzanek DSLR. Wózek pozwala profesjonalnie poruszać się aparatem w czasie filmowania. Wózek ma skalę na każdej osi skrętu, można bardzo precyzyjnie ustawić koła na tej samej osi, a potem odtworzyć takie same ujęcia. Posiada także blokadę nóg na wózku (zaciski) - bardzo dokładne i trwałe.

chwilowo brak

Wózek kamerowy z głowicą kulową, wrotka, dolly...

65,00zł

Wysokiej jakości, profesjonalny wózek kamerowy Dolly z głowicą kulową do kamer wideo i lustrzanek DSLR. Wózek pozwala profesjonalnie poruszać się aparatem w czasie filmowania. Wózek ma skalę na każdej osi skrętu, można bardzo precyzyjnie ustawić koła na tej samej osi, a potem odtworzyć takie same ujęcia. Posiada także blokadę nóg na wózku (zaciski) - bardzo dokładne i trwałe.

Szybkozłączka / płytka statywowa z bazą na...

69,00zł

Szybkozłączka z bazą do statywów, sliderów, stabilizatorów i gimbali. Adapter wyposażony jest w przesuwną szybkozłączkę 50x120x10mm z blokadą zapewniającą stabilne i pewne mocowanie aparatu.

Długi wózek kamerowy, wrotka, dolly (niebieski)...

83,00zł

Wysokiej jakości, profesjonalny długi wózek kamerowy Dolly do kamer wideo i lustrzanek DSLR. Wózek pozwala profesjonalnie poruszać się aparatem w czasie filmowania. Wózek ma skalę na każdej osi skrętu, można bardzo precyzyjnie ustawić koła na tej samej osi, a potem odtworzyć takie same ujęcia. Posiada także blokadę nóg na wózku (zaciski) - bardzo dokładne i trwałe.

Składany wózek na kółkach pod statyw WT-700

109,00zł

Aluminiowy wózek do statywów typu "Dolly" model WT700.

Wózek kamerowy długi z głowicą kulową, wrotka,...

123,00zł

Wysokiej jakości, profesjonalny długi wózek kamerowy Dolly z głowicą kulową do kamer wideo i lustrzanek DSLR. Wózek pozwala profesjonalnie poruszać się aparatem w czasie filmowania. Wózek ma skalę na każdej osi skrętu, można bardzo precyzyjnie ustawić koła na tej samej osi, a potem odtworzyć takie same ujęcia. Posiada także blokadę nóg na wózku (zaciski) - bardzo dokładne i trwałe.

Składany wózek WT-800 dolly do statywów

149,00zł

Aluminiowy wózek do statywów typu "Dolly" model WT-800.

chwilowo brak

Elektryczny slider, wózek kamerowy, dolly

295,00zł

Wysokiej jakości, profesjonalny, elektryczny wózek kamerowy dolly do kamer i aparatów. Pozwala na nakręcenie płynnych, ruchomych ujęć. Cichy, poręczny i praktyczny.

Slider łożyskowy 82 cm z włókna węglowego

399,00zł

Slider łożyskowy o długości 82 cm, wykonany z włókna węglowego, pozwalający na płynne prowadzenie kamery lub aparatu wyposażonego w funkcję filmowania. Doskonały do pracy na płaskich powierzchniach i statywach.

chwilowo brak

Slider łożyskowy Commlite CS-V500 50-100 cm

445,00zł

Commlite CS-V500 to wyjątkowy, poręczny slider o wielkich możliwościach. Oferuje dwa tryby pracy: bez statywu, na długość 50 cm, oraz na statywie – nawet 100 cm.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów