0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Wrotki, klatki itp.

Wrotka - inaczej wózek kamerowy pozwala profesjonalnie poruszać się aparatem w czasie filmowania. Klatka operatorska umożliwia stabilną i swobodną pracę.

 

69,00zł

Wysokiej jakości, profesjonalny wózek kamerowy Dolly do kamer wideo i lustrzanek DSLR. Wózek pozwala profesjonalnie poruszać się aparatem w czasie filmowania. Wózek ma skalę na każdej osi skrętu, można bardzo precyzyjnie ustawić koła na tej samej osi, a potem odtworzyć takie same ujęcia. Posiada także blokadę nóg na wózku (zaciski) - bardzo dokładne i trwałe.

Nowość

109,00zł

Wysokiej jakości, profesjonalny długi wózek kamerowy Dolly do kamer wideo i lustrzanek DSLR. Wózek pozwala profesjonalnie poruszać się aparatem w czasie filmowania. Wózek ma skalę na każdej osi skrętu, można bardzo precyzyjnie ustawić koła na tej samej osi, a potem odtworzyć takie same ujęcia. Posiada także blokadę nóg na wózku (zaciski) - bardzo dokładne i trwałe.

289,00zł

Wysokiej jakości, wielofunkcyjna klatka dedykowana do lustrzanek cyfrowych z możliwością filmowania. Klatka posiada 30 wejść na gwint 1/4" co pozwala na zamocowanie dużej ilości dodatków np. oświetlenie, mikrofony czy zewnętrzne monitory podglądowe. Rączka z gumowym wykończeniem zapewnia solidny i stabilny chwyt.

329,00zł

Wielofunkcyjna klatka dedykowana do lustrzanek cyfrowych z możliwością filmowania. Klatka posiada 2 wejścia na gwint 3/8" oraz 37 wejść na gwint 1/4" co pozwala na zamocowanie dużej ilości dodatków np. oświetlenie, mikrofony czy zewnętrzne monitory podglądowe. Rączka z gumowym wykończeniem zapewnia solidny i stabilny chwyt.

389,00zł

Wielofunkcyjna klatka dedykowana do lustrzanek cyfrowych z możliwością filmowania. Klatka posiada 24 wejścia na gwint 1/4" co pozwala na zamocowanie dużej ilości dodatków np. oświetlenie, mikrofony czy zewnętrzne monitory podglądowe. Rączka z gumowym wykończeniem zapewnia solidny i stabilny chwyt.

699,00zł

Wysokiej jakości zestaw dla każdego operatora. W zestawie znajduje się klatka dedykowana do lustrzanek cyfrowych z możliwością filmowania, follow focus do kontroli nad ostrością obrazu oraz matte box który ogranicza ilość niepożądanego światła padającego na szkło obiektywu.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów