Działam...

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Gripy

Gripem nazywamy ręczny uchwyt służący do ustabilizowania aparatu lub lustrzanki. Dzięki jego zastosowaniu możliwe jest nagrywanie filmów aparatem posiadającym funkcję filmowania. W ten sposób uzyskujemy idealnie stabilny obraz, bez efektu drżącej ręki, nawet w przypadku konieczności utrwalenia długiego materiału.
Nasze gripy zostały stworzone, by zapewniać wygodę użytkowania przez długi czas. Wykonane z doskonałej jakości materiałów i tworzyw, są niezawodne i prawie niezniszczalne. Uchwyt z pianki pozwala na uzyskanie pewnego chwytu i wchłania wilgoć z dłoni, zapobiegając jej ślizganiu się.

Przystosowane do sprzętu od różnych producentów, są uniwersalnym rozwiązaniem w niskiej, atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!

 

25,00zł

Piankowa rączka / uchwyt do lamp błyskowych, LED-owych, aparatów i kamer z gwintem 1/4 cala. Uchwyt wyposażony jest w karabińczyk.

25,00zł

Piankowa rączka / uchwyt do lamp błyskowych, LED-owych, aparatów i kamer z gwintem 1/4 cala. Uchwyt wyposażony jest w karabińczyk.

36,00zł

X-grip pozwala na płynne filmowanie w ruchu co przyczyni się do niezpomniaych, wyjątkowych i ekektownych ujęć. Poprawia stabilność ujęć wideo i dodatkowo redukuje drgania.

chwilowo brak

41,00zł

Uchwyt do dynamicznych ujęć. Jest to urządzenie poprawiające stabilność ujęć wideo. Umożliwia nakręcenie długich i efektownych ujęć bez żadnych drgań. 

44,00zł

X-grip pozwala na płynne filmowanie w ruchu co przyczyni się do niezpomniaych, wyjątkowych i ekektownych ujęć. Poprawia stabilność ujęć wideo i dodatkowo redukuje drgania. Kompatybilny z kamerami sportowymi, video i lustrzankami.

chwilowo brak

59,00zł

Uchwyt do dynamicznych ujęć. Jest to urządzenie poprawiające stabilność ujęć wideo. Umożliwia nakręcenie długich i efektownych ujęć bez żadnych drgań. Kompatybilny z kamerami sportowymi SJCAM, Xiaomi Yi, Xiaomi Yi 2 4K, GoPro Hero 5, 4, 3, 3+, 2, 1 oraz z wszystkimi smartfonami których szerokość nie przekracza 8,5cm.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów