Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Monitory

Prezentujemy doskonałej jakości monitory podglądowe, niezastąpione w pracy z kamerą oraz aparatem DSLR. Niezwykle praktyczne i funkcjonalne, wyposażone w matrycę IPS oraz szereg dodatkowych funkcji, które w znaczący sposób podnoszą komfort pracy oraz wspomagają jakość nagrywanego obrazu. Nasze monitory umożliwiają oglądanie obrazu pod każdym kątem z zachowaniem perfekcyjnego odwzorowania barw. Dostępne w różnorodnych modelach i na każdą kieszeń.

Oferowane przez nas monitory to gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz połączenie nowoczesnych technologii z rozmaitymi funkcjami dodatkowymi. Są dostępne w różnych wariantach i cenach, a więc każdy Klient z łatwością znajdzie model najlepiej spełniający jego oczekiwania i wymagania.

Zapraszamy do zakupu!

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 

649,00zł

Wysokiej klasy monitor poglądowy HD, dedykowany do pracy z kamerami i aparatami DSLR. Wyposażony w matrycę IPS, 7 calowy monitor, gwarantuje podgląd obrazu pod każdym kątem przy zachowaniu odwzorowania kolorystycznego. Monitor posiada wiele funkcji wspomagających rejestrowanie obrazu.

899,00zł

Wysokiej klasy monitor poglądowy 4K, dedykowany do pracy z kamerami i aparatami DSLR. Wyposażony w matrycę IPS 7 calowy monitor gwarantuje podgląd obrazu pod dużym kątem przy zachowaniu odwzorowania kolorystycznego. Monitor został wyposażony w dużą ilość funkcji wspomagających.

995,00zł

Wysokiej klasy monitor poglądowy 4K UHD, dedykowany do pracy z kamerami i aparatami DSLR. Wyposażony w matrycę IPS i szklany wyświetlacz 5.7", które gwarantują podgląd obrazu pod każdym kątem przy zachowaniu odwzorowania kolorystycznego. Posiada wiele funkcji wspomagających rejestrowanie obrazu.

chwilowo brak

999,00zł

Monitor VS-1 FineHD jest następcą monitora VS-1. Został wyposażony w 7-calowy ekran w technologii LTPS (Low Temperature Poly Silicon) o rozdzielczości 1920x1200. VS-1 FineHD oferuje niezwykle klarowny, jasny obraz zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz przy mocnym świetle.

1 043,00zł

Wysokiej klasy monitor poglądowy 4K UHD, dedykowany do pracy z kamerami i aparatami DSLR. Wyposażony w matrycę IPS, 7 calowy monitor, gwarantuje podgląd obrazu pod bardzo dużym kątem przy zachowaniu odwzorowania kolorystycznego. Monitor posiada wiele funkcji wspomagających rejestrowanie obrazu.

chwilowo brak

1 049,00zł

Aputure V-Screen VS-2 to wysokiej jakości 7” monitor LCD. Niezwykle lekki (380 g bez baterii) i płaski (23 mm). Umożliwia komfortowy podgląd obrazu i odsłuch dźwięku podczas kręcenia filmów. Dzięki uniwersalnemu zasilaniu (zasilacz sieciowy lub akumulatory Sony z serii NP-F/NP-FM/QM) pozwala na długotrwałą pracę w terenie.

chwilowo brak

1 425,00zł

Monitor LCD VS-2 FineHD został okrzyknięty w branży jednym z najlepszych 7-calowym monitorów na rynku. VS-2 FineHD przenosi filmowanie lustrzanką cyfrową na najwyższy poziom profesjonalizmu.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów