Działam...

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Monitory

Prezentujemy doskonałej jakości monitory podglądowe, niezastąpione w pracy z kamerą oraz aparatem DSLR. Niezwykle praktyczne i funkcjonalne, wyposażone w matrycę IPS oraz szereg dodatkowych funkcji, które w znaczący sposób podnoszą komfort pracy oraz wspomagają jakość nagrywanego obrazu. Nasze monitory umożliwiają oglądanie obrazu pod każdym kątem z zachowaniem perfekcyjnego odwzorowania barw. Dostępne w różnorodnych modelach i na każdą kieszeń.

Oferowane przez nas monitory to gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz połączenie nowoczesnych technologii z rozmaitymi funkcjami dodatkowymi. Są dostępne w różnych wariantach i cenach, a więc każdy Klient z łatwością znajdzie model najlepiej spełniający jego oczekiwania i wymagania.

Zapraszamy do zakupu!

 

699,00zł

Wysokiej klasy monitor poglądowy HD, dedykowany do pracy z kamerami i aparatami DSLR. Wyposażony w matrycę IPS, 7 calowy monitor, gwarantuje podgląd obrazu pod każdym kątem przy zachowaniu odwzorowania kolorystycznego. Monitor posiada wiele funkcji wspomagających rejestrowanie obrazu.

989,00zł

Wysokiej klasy monitor poglądowy 4K, dedykowany do pracy z kamerami i aparatami DSLR. Wyposażony w matrycę IPS 7 calowy monitor gwarantuje podgląd obrazu pod dużym kątem przy zachowaniu odwzorowania kolorystycznego. Monitor został wyposażony w dużą ilość funkcji wspomagających.

1 099,00zł

Wysokiej klasy monitor poglądowy 4K UHD, dedykowany do pracy z kamerami i aparatami DSLR. Wyposażony w matrycę IPS, 7 calowy monitor, gwarantuje podgląd obrazu pod bardzo dużym kątem przy zachowaniu odwzorowania kolorystycznego. Monitor posiada wiele funkcji wspomagających rejestrowanie obrazu.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów