0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Gimbale

Gimbale to elektroniczne (mechaniczne) stabilizatory obrazu do filmowania. W naszej ofercie znaleźć można gimbale do smartfonów, kamer sportowych (GoPro, Xiaomi, SJCAM i innych), ale również stabilizatory do aparatów cyfrowych tzw. bezlusterkowców i lustrzanek do vDSLR. Dzięki zastosowaniu rozwiązań prosto z przemysłu wojskowego, gimbale deklasują wszelkie rozwiązania mające na celu stabilizację w ruchu. Pozwalająna dynamiczne zdjęcia, mają niewielkie rozmiary i są relatywnie tanie. Zastowanie gibali dają ogrome możliwości twórcom, niekoniecznie dysponującym budżetami rodem z Holywood :-)

 
Nowość

19,00zł

Oryginalna śrubka montażowa Zhiyun ze standardowym gwintem fotograficznym 1/4" do mocowania aparatu/kamery na gimbalu Zhiyun Crane i Crane-M.

chwilowo brak

65,00zł

Oryginalne akumulatory Zhiyun 18350 Li-ion (2szt) 3.7V o pojemności 900mAh

69,00zł

Zestaw montażowy Zhiyun specjalnie zaprojektowany do gimbali Evolution oraz Rider-M. Adapter który znajduje się w zestawie umożliwia zamocowanie kamery sportowej GoPro HERO 5 do gimbali. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

79,00zł

Kabel sterujący aparatem Panasonic Lumix GH4 z poziomu gimbala Zhiyun. Kompatybilny z modelami Crane-M oraz Crane. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

Nowość

79,00zł

Oryginalna ładowarka Zhiyun do akumulatorów z serii 26500 Li-ion (na 2szt)

79,00zł

Kabel sterujący aparatem z poziomu gimbali Zhiyun. Kompatybilny z modelami Crane-M oraz Crane. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

chwilowo brak

79,00zł

Oryginalne akumulatory Zhiyun 18650 Li-ion (2szt) 3.7V o pojemności 2000mAh

89,00zł

Oryginalne akumulatory Zhiyun 18650 MP Li-ion (2szt) 3.7V o pojemności 2000mAh

95,00zł

Mini monitor Zhiyun specjalnie zaprojektowany do gimbali Evolution oraz Rider-M, z kardanowym wejsciem A/V. Korzystając z tego monitora masz podgląd na kadr filmu.  Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

99,00zł

Adapter do montażu kamer GoPro Hero 5 / 4 / 3+ / 3, Xiaomi YI, Xiaomi YI 4K zaprojektowany do gimbali Zhiyun i DJI. Adapter który znajduje się w zestawie umożliwia zamocowanie kamery sportowej GoPro HERO 5 / 4 / 3+ / 3 do gimbala. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

chwilowo brak

119,00zł

Bezprzewodowy pilot do gimbali Zhiyun kompatybilny z modelami Rider-M, Smooth-II, Smooth-Q, Crane i Crane-M. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

119,00zł

Oryginalne akumulatory Zhiyun 26500 Li-ion (2szt) 3.7V o pojemności 3600mAh

Nowość

159,00zł

Bezprzewodowy pilot do gimbali Zhiyun kompatybilny z modelami Crane i Crane-M. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

499,00zł

Uchwyt poprzeczny Zhiyun specjalnie zaprojektowany do gimbala Crane oraz Crane-M. Korzystając z tego uchwytu masz jeszcze więcej możliwości na niesamowity kadr filmu. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

chwilowo brak

649,00zł

Ekskluzywny sprzęt wideo jest teraz na wyciągnięcie ręki. Z gimbalem Zhiyun również smartfonem możesz nagrać profesjonalny film. Zrób genialny film swoim smartfonem i zachwyć wszystkich.

659,00zł

Innowacyjny gimbal Zhiyun do smartfonów o nazwie Smooth-Q jest już na wyciągnięcie ręki! Rewolucyjna cena przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości i niezawodności to jedna z wielu zalet Smooth-Q. Nagraj profesjonalny film już dziś i ciesz się ujęciami jak z filmów!

chwilowo brak

899,00zł

Zhiyun Evolution to deklasujący konkurencję 3-osiowy gimbal, bazujący na najnowocześniejszej technologii i osiągający najwyższe parametry. Korzystając z tego stabilizatora będziesz mógł bezproblemowo tworzyć profesjonalne filmy również w ekstremalnych sytuacjach. Bez wstrząsów. 

chwilowo brak

989,03zł

Ekskluzywny sprzęt wideo jest teraz na wyciągnięcie ręki. Z gimbalem Zhiyun również smartfonem możesz nagrać profesjonalny film. Zrób genialny film swoim smartfonem i zachwyć wszystkich.

1 199,00zł

Ekskluzywny sprzęt wideo jest teraz na wyciągnięcie ręki. Zrób genialny i profesjonalny film swoją kamerą sportową i zachwyć wszystkich. Korzystając z tego stabilizatora będziesz mógł bezproblemowo tworzyć profesjonalne filmy również w ekstremalnych sytuacjach.

Nowość

1 259,00zł

Ekskluzywny sprzęt wideo jest teraz na wyciągnięcie ręki. Zrób genialny i profesjonalny film swoją kamerą sportową i zachwyć wszystkich. Korzystając z tego stabilizatora będziesz mógł bezproblemowo tworzyć profesjonalne filmy również w ekstremalnych sytuacjach.

1 899,00zł

Crane-M to superwszechstronny gimbal pasujący zarówno do smartfonów, kamer sportowych typu GoPro, SJCAM, Xiaomi, jak i większości aparatów kompaktowych, bezlusterkowców, a nawet małych kamer. Niezależnie od zadania jakie przed nim postawisz, zawsze pomoże Ci w uzyskaniu płynnych ujęć. Daje niewyobrażalne dotąd możliwości nagrywania wysokich jakościowo filmów. Bez wtrząsów ;)

Nowość

1 959,00zł

Crane-M to superwszechstronny gimbal pasujący zarówno do smartfonów, kamer sportowych typu GoPro, SJCAM, Xiaomi, jak i większości aparatów kompaktowych, bezlusterkowców. W zestawie znajduje się kabel do Sony, który umożliwia połączenie gimbala z aparatem Sony i zdalne sterowanie z poziomu rękojeści.

Nowość

1 969,00zł

Crane-M to superwszechstronny gimbal pasujący zarówno do smartfonów, kamer sportowych typu GoPro, SJCAM, Xiaomi, jak i większości aparatów kompaktowych, bezlusterkowców. W zestawie znajduje się kabel do Panasonica, który umożliwia połączenie gimbala z aparatem Panasonic i zdalne sterowanie z poziomu rękojeści.

Nowość

2 029,00zł

Crane-M to gimbal pasujący zarówno do smartfonów, kamer sportowych typu GoPro, SJCAM, Xiaomi oraz większości aparatów kompaktowych, bezlusterkowców. W zestawie znajduje się bezprzewodowy pilot, którym możemy zdalnie sterować gimbalami o modelu Crane i Crane-M. Z dodatkowym uchwytem który znajduje się w zestawie mamy możliwość zamocowania pilota do uchwytu poprzecznego, co znacznie ułatwia pracę.

2 359,00zł

Crane-M to superwszechstronny gimbal pasujący do smartfonów, kamer sportowych typu GoPro, SJCAM, Xiaomi, jak i większości aparatów kompaktowych, bezlusterkowców, a nawet małych kamer.  Uchwyt poprzeczny znacznie ułatwi pracę. Niezależnie od zadania, zawsze pomoże Ci w uzyskaniu płynnych ujęć. Daje niewyobrażalne możliwości nagrywania filmów. Bez wtrząsów ;)

2 699,00zł

Crane został zaprojektowany do średniej wielkości aparatów, tzw. bezlusterkowców oraz kamer cyfrowych handycam. Niezależnie od zadania, jakie przed nim postawisz, zawsze pomoże Ci w uzyskaniu płynnych ujęć. W połączeniu z bezlusterkowcem daje niewyobrażalne dotąd możliwości nagrywania wysokich jakościowo filmów. Bez wtrząsów ;)

Nowość

2 769,00zł

Crane został zaprojektowany do średniej wielkości aparatów, tzw. bezlusterkowców oraz kamer cyfrowych handycam. Niezależnie od zadania, jakie przed nim postawisz, zawsze pomoże Ci w uzyskaniu płynnych ujęć. W zestawie znajduje się kabel do Panasonic, który umożliwia połączenie gimbala z aparatem Panasonic i zdalne sterowanie z poziomu rękojeści.

Nowość

2 769,00zł

Crane został zaprojektowany do średniej wielkości aparatów, tzw. bezlusterkowców oraz kamer cyfrowych handycam. Niezależnie od zadania, jakie przed nim postawisz, zawsze pomoże Ci w uzyskaniu płynnych ujęć. W zestawie znajduje się kabel do Sony, który umożliwia połączenie gimbala z aparatem Sony i zdalne sterowanie z poziomu rękojeści.

Nowość

2 839,00zł

Gimbal Crane do średniej wielkości aparatów, tzw. bezlusterkowców oraz kamer cyfrowych handycam. Pomoże Ci w uzyskaniu płynnych ujęć. W zestawie znajduje się bezprzewodowy pilot, którym możemy zdalnie sterować gimbalami o modelu Crane i Crane-M. Z dodatkowym uchwytem który znajduje się w zestawie mamy możliwość zamocowania pilota do uchwytu poprzecznego, co znacznie ułatwia pracę.

3 169,00zł

Zestaw Crane 2017 + uchwyt poprzeczny został zaprojektowany w celu uzyskania płynnych ujęć. Uchwyt poprzeczny znacznie ułatwi pracę i poprawi płynność nagrań. Daje niewyobrażalne możliwości nagrywania filmów. Bez wstrząsów ;)

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów