Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Gimbale

Mianem gimbali określamy stabilizatory obrazu, których używają kamerzyści posługujący się w swej pracy kamerami, aparatami cyfrowymi, lustrzankami. Ale gimbal z powodzeniem można zastosować także do kręcenia filmów amatorskich przy pomocy smartfona. Zawsze gwarantują one idealnie stabilny obraz bez efektu drżącej ręki. To nieoceniona pomoc w czasie filmowania długich ujęć.
W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór gimbali do zastosowania ze sprzętem Xiaomi, GoPro, SJCam i innych marek. To zdecydowanie najlepsze rozwiązanie jakie opracowano w celu stabilizacji obrazu. Poza gimbalami do kamer, aparatów i smartfonów oferujemy także wszelkiego rodzaju uchwyty i śruby montażowe potrzebne do ich prawidłowego działania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 
Zapowiedź

Silnik do systemu Moza iFocus

Silnik do systemu MOZA iFocus umożliwia automatyczne przełączenie ostrości. Waży zaledwie 198g, posiada wbudowaną baterię, która daje czas pracy do 24 godzin. Komunikacja bezprzewodowa 2.4G na antenie zewnętrznej w silniku iFocus może zapewnić stabilną komunikację bez zakłóceń. System iFocus służy jako 4 oś po podłączeniu do gimbala.

Zapowiedź

Kontroler ręczny do systemu iFocus

Kontroler ręczny do bezprzewodowego systemu MOZA iFocus.

Zapowiedź

Bezprzewodowy system MOZA iFocus

Bezprzewodowy system MOZA iFocus umożliwia automatyczne przełączenie ostrości. Waży zaledwie 198g, posiada wbudowaną baterię, która daje czas pracy do 24 godzin. Komunikacja bezprzewodowa 2.4G na antenie zewnętrznej w silniku iFocus może zapewnić stabilną komunikację bez zakłóceń. System iFocus służy jako 4 oś po podłączeniu do gimbala.

Zapowiedź

Gimbal GUDSEN MOZA AIR 2

MOZA AIR 2 firmy Gudsen z udźwigiem do 4.2kg, zapewnia 16-godzinny czas pracy. Gimbal wyposażony w nowo zoptymalizowane silniki o wysokim momencie obrotowym i technologię nowej generacji. MOZA Air 2 jest w stanie obsłużyć większość lustrzanek, kamer itp.

chwilowo brak

Kabel Zhiyun z Crane, Crane-M do aparatu Sony

75,00zł

Kabel sterujący aparatem z poziomu gimbali Zhiyun. Kompatybilny z modelami Crane-M oraz Crane. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

Adapter do DJI Osmo Mobile i Smooth-Q GoPro...

79,00zł

Adapter do montażu kamer GoPro Hero 7 / 6 / 5 / 4 / 3+ / 3, Xiaomi YI, Xiaomi YI 4K zaprojektowany do gimbali Zhiyun i DJI. Adapter który znajduje się w zestawie umożliwia zamocowanie kamery sportowej GoPro HERO 7 / 6 / 5 / 4 / 3+ / 3 do gimbala. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

Ładowarka Zhiyun do akumulatorów 26500 Li-ion

79,00zł

Oryginalna ładowarka Zhiyun do akumulatorów z serii 26500 Li-ion (na 2szt)

chwilowo brak

Tripod do MOZA Air, AirCross

89,00zł

Mini statyw firmy GUDSEN jest doskonałym dodatkiem do gimbali MOZA Air oraz MOZA AirCross. Statyw wyposażony jest w standardowe mocowanie statywowe 1/4" dzięki czemu można go również używać z aparatami i kamerami.

Baza mocująca / płytka do gimbala Moza Air

129,00zł

Sanki mocujące do szybkozłączki w standardzie Manfrotto 501PL oraz ArcaSwiss dedykowana do gimbala Moza Air.

Akumulatory GUDSEN 26350 Li-ion do MOZA Air,...

139,00zł

Oryginalne akumulatory GUDSEN do gimbali MOZA Air oraz MOZA AirCross 26350 Li-ion (3szt) 3.7V o pojemności 2000mAh

Akumulator DUMMY GUDSEN do MOZA AirCross NP-FW50

159,00zł

Akumulator DUMMY firmy GUDSEN do gimbala Moza AirCross, umożliwia zasilanie aparatu Sony mocą z akumulatora gimbalowego.

Uchwyt do belki poprzecznej GUDSEN

159,00zł

Aluminiowy uchwyt marki GUDSEN mocowany do gimbala MOZA Air oraz MOZA AirCross. Uchwyt pozwala na stabilne zamocowanie pilota do belki poprzecznej.

Akumulator DUMMY GUDSEN do MOZA AirCross DMW-DCC12

165,00zł

Akumulator DUMMY firmy GUDSEN do gimbala Moza AirCross, umożliwia zasilanie aparatów Panasonic mocą z akumulatora gimbalowego.

Uchwyt poprzeczny do MOZA Air i AirCross

399,00zł

Uchwyt poprzeczny Gudsen specjalnie zaprojektowany do gimbali MOZA Air i MOZA AirCross. Korzystając z tego uchwytu masz jeszcze więcej możliwości pracy z gimbalem. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

Moza Mini-MI gimbal do smartfonów

469,00zł

Najnowszy gimbal do smartfonów firmy Gudsen. Dzięki Mini-MI możesz zmienić swojego smartfona w profesjonalną kamerę, tworząc płynne i dynamiczne ujęcia.

Bezprzewodowy pilot do Gudsen MOZA Air, MOZA...

475,00zł

Bezprzewodowy pilot do gimbali Gudsen kompatybilny z modelami MOZA Air, MOZA AirCross, MOZA Lite 2, MOZA Pro,MOZA Guru360.

Moza Mini-MI gimbal do smartfonów + Adapter do...

529,00zł

Najnowszy gimbal do smartfonów firmy Gudsen. Dzięki Mini-MI możesz zmienić swojego smartfona w profesjonalną kamerę, tworząc płynne i dynamiczne ujęcia.

MOZA AirCross gimbal ręczny stabilizator do...

1 799,00zł

Moza AirCross to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych stabilizatorów dostępnych na rynku. Z tym 3-osiowym gimbalem, nagrywanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Gimbal został zaprojektowany do pracy z lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami. Moza AirCross to znacznie więcej niż stabilizator aparatu. Moza AirCross to kompletny system sterowania aparatem.

Okazja

Gimbal MOZA Air stabilizator do DSLR i...

1 995,00zł

Moza Air to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych stabilizatorów dostępnych na rynku. Stabilizacja z jego pomocą jest łatwiejsza, niż nigdy dotąd. Zaprojektowany został do pracy z lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami. Moza Air to znacznie więcej niż stabilizator aparatu - to kompletny system sterowania nim.

MOZA AirCross gimbal ręczny stabilizator +...

2 145,00zł

Moza AirCross to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych stabilizatorów dostępnych na rynku. Z tym 3-osiowym gimbalem, nagrywanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Gimbal został zaprojektowany do pracy z lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami. Moza AirCross to znacznie więcej niż stabilizator aparatu. Moza AirCross to kompletny system sterowania aparatem.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów