0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Gimbale

Gimbale to elektroniczne (mechaniczne) stabilizatory obrazu do filmowania. W naszej ofercie znaleźć można gimbale do smartfonów, kamer sportowych (GoPro, Xiaomi, SJCAM i innych), ale również stabilizatory do aparatów cyfrowych tzw. bezlusterkowców i lustrzanek do vDSLR. Dzięki zastosowaniu rozwiązań prosto z przemysłu wojskowego, gimbale deklasują wszelkie rozwiązania mające na celu stabilizację w ruchu. Pozwalająna dynamiczne zdjęcia, mają niewielkie rozmiary i są relatywnie tanie. Zastowanie gibali dają ogrome możliwości twórcom, niekoniecznie dysponującym budżetami rodem z Holywood :-)

 
chwilowo brak

29,00zł

Oryginalne akumulatory Zhiyun 18350 Li-ion (2szt) 3.7V o pojemności 900mAh

79,00zł

Kabel sterujący aparatem z poziomu gimbali Zhiyun. Kompatybilny z modelami Crane-M oraz Crane. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

89,00zł

Zestaw montażowy Zhiyun specjalnie zaprojektowany do gimbali Evolution oraz Rider-M. Adapter który znajduje się w zestawie umożliwia zamocowanie kamery sportowej GoPro HERO 5 do gimbali. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

chwilowo brak

89,00zł

Oryginalne akumulatory Zhiyun 18650 Li-ion (2szt) 3.7V o pojemności 2000mAh

119,00zł

Mini monitor Zhiyun specjalnie zaprojektowany do gimbali Evolution oraz Rider-M, z kardanowym wejsciem A/V. Korzystając z tego monitora masz podgląd na kadr filmu.  Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

119,00zł

Bezprzewodowy pilot do gimbali Zhiyun kompatybilny z modelami Rider-M, Smooth-II  oraz Crane. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

499,00zł

Uchwyt poprzeczny Zhiyun specjalnie zaprojektowany do gimbala Crane oraz Crane-M. Korzystając z tego uchwytu masz jeszcze więcej możliwości na niesamowity kadr filmu. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

945,00zł

Ekskluzywny sprzęt wideo jest teraz na wyciągnięcie ręki. Z gimbalem Zhiyun również smartfonem możesz nagrać profesjonalny film. Zrób genialny film swoim smartfonem i zachwyć wszystkich.

1 299,00zł

Ekskluzywny sprzęt wideo jest teraz na wyciągnięcie ręki. Zrób genialny i profesjonalny film swoją kamerą sportową i zachwyć wszystkich. Korzystając z tego stabilizatora będziesz mógł bezproblemowo tworzyć profesjonalne filmy również w ekstremalnych sytuacjach.

1 399,00zł

Zhiyun Evolution to deklasujący konkurencję 3-osiowy gimbal, bazujący na najnowocześniejszej technologii i osiągający najwyższe parametry. Korzystając z tego stabilizatora będziesz mógł bezproblemowo tworzyć profesjonalne filmy również w ekstremalnych sytuacjach. Bez wstrząsów. 

1 499,00zł

Ekskluzywny sprzęt wideo jest teraz na wyciągnięcie ręki. Z gimbalem Zhiyun również smartfonem możesz nagrać profesjonalny film. Zrób genialny film swoim smartfonem i zachwyć wszystkich.

chwilowo brak

2 599,00zł

Crane-M to superwszechstronny gimbal pasujący zarówno do smartfonów, kamer sportowych typu GoPro, SJCAM, Xiaomi, jak i większości aparatów kompaktowych, bezlusterkowców, a nawet małych kamer. Niezależnie od zadania jakie przed nim postawisz, zawsze pomoże Ci w uzyskaniu płynnych ujęć. Daje niewyobrażalne dotąd możliwości nagrywania wysokich jakościowo filmów. Bez wtrząsów ;)

3 499,00zł

Crane został zaprojektowany do średniej wielkości aparatów, tzw. bezlusterkowców oraz kamer cyfrowych handycam. Niezależnie od zadania, jakie przed nim postawisz, zawsze pomoże Ci w uzyskaniu płynnych ujęć. W połączeniu z bezlusterkowcem daje niewyobrażalne dotąd możliwości nagrywania wysokich jakościowo filmów. Bez wtrząsów ;)

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów