Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Mavic Pro

Mavic Pro to obecnie jeden z najpopularniejszych modeli dronów DJI na rynku. Zawdzięcza to głównie kompaktowym rozmiarom, niewielkiej wadze oraz szerokiemu zakresowi możliwości. Jednak aby zapewnić bezpieczeństwo podczas podniebnych szaleństw oraz poprawić plastykę uwiecznianych obrazów, warto zainwestować w dodatkowe akcesoria do drona. W tej zakładce znaleźć można folie ochronne na ekran kontrolera, osłony gimbala, klipsy ochronne na śmigła, blokady drążków kontrolera, podwozia, różnego rodzaju filtry filtry, maty do lądowania i wiele innych. Dzięki naszym markowym akcesoriom wysokiej jakości, obsługa drona oraz jego transport i przechowywanie staną się proste, bezpieczne i przyjemne. To dodatki, o których nie można zapomnieć!

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia online!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Folia ochronna na ekran kontrolera MavicPro

9,00zł

Folia chroniąca ekran kontrolera, wycięta jest idealnie pod kształt ekranu, nie powoduje zniekształceń. Doskonale chroni ekran przed zabrudzeniami oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami.

Silikonowy klips ochronny na śmigła MavicPro

19,00zł

Klipsy powalają na ochronę śmigła podczas transportu przed uszkodzeniami. Został zaprojektowany do szybkiego montażu oraz demontażu.

Silikonowa osłona gimbala MAVIC PRO PGYTECH

19,00zł

Osłona pozwala na ochronę gimbala drona przed uszkodzeniami. Została zaprojektowana do szybkiego montażu oraz demontażu.

Ochronna blokada na drążki kontrolera MavicPro

25,00zł

Blokada na drążki kontrolera chroni podczas transportu przed uszkodzeniami. Została zaprojektowana w sposób umożliwiający szybki montaż oraz demontaż.

Smycz do kontrolera MavicPro

25,00zł

Uchwyt dedykowany do stabilnego i komfortowego przenoszenia i utrzymywania pilotów sterujących do dronów.

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów

37,00zł

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów, których ekran nie przekracza długości 111mm.

Filtr szary ND4 do Mavic Pro

39,00zł

Filtr ND4 redukuje ilość światła wpadającego przez obiektyw o 2 działki przesłony, chroniąc przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłużając czas naświetlania ciemniejszych partii.

Filtr szary ND32 do MavicPro

39,00zł

Filtr ND32 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 5 działek przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

Okazja

Filtr szary ND64 do MavicPro

39,00zł

Filtr ND64 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 6 działek przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów

45,00zł

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów, których ekran nie przekracza długości od 121 do 128mm

Mata do lądowania PGYTECH 55cm

45,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

Filtr UV do MavicPro

49,00zł

Filtr UV absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreśla kolory i kontrasty oraz likwiduje zamglenia na dalszych planach, zwiększając ilość detali, czyniąc je bardziej szczegółowymi i ostrymi.

Filtr szary ND8 do MavicPro

49,00zł

Filtr ND8 redukuje ilość światła wpadającego przez obiektyw o 3 działki przesłony, chroniąc przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłużając czas naświetlania ciemniejszych partii.

Mata do lądowania PGYTECH 75cm

51,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

Okazja

Mata do lądowania PGYTECH 50x50cm

65,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

Filtr szary ND16 do MavicPro

69,00zł

Filtr ND16 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 4 działki przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

Mata do lądowania PGYTECH 110cm

75,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

Uchwyt na tablet smartfon do kontrolera...

85,00zł

Uchwyt umożliwia zamocowania tabletu lub smartfonu na kontrolerze sterującym dronami Mavic Pro oraz SPARK. Posiada płynnie regulowane ramię w którym możemy umieścić wszystkie tablety oraz smartfony o szerokości od 12 do 19 cm.

Zestaw filtr UV i ND8 do MavicPro

105,00zł

W zestawie znajduje się filtr UV, który absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreśla kolory, kontrasty i likwiduje zamglenia na dalszych planach oraz filtr szary ND8 który redukuje ilość światła wpadającego przez obiektyw o 3 działki przesłony, chroniąc przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłużając czas naświetlania ciemniejszych partii.

Zestaw filtr ND16 i ND32 do MavicPro

115,00zł

W zestawie znajduje się filtr szary ND16 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 4 działki przesłony oraz filtr szary ND32, który zaciemnia pewną partię obrazu, pozwalając wyrównać różnice naświetlenia dolnej części sceny - zwykle przydatne jest to w fotografii krajobrazowej.

Zestaw nóżki do lądowania z reflektorami LED do...

129,00zł

Przedłużane nóżki wraz z dwoma reflektorami LED służą do podwyższenia drona oraz oświetlenia miejsca lądowania oraz startowania aby zapobiec wszelkim zabrudzeniom lub uszkodzeniom. W zestawie znajdują się 2szt. nóżek przednich i jedne podwójne tylne oraz dwa reflektory.

Zestaw 7w1 do drona Mavic Pro

159,00zł

Zestaw akcesoriów firmy PGY-TECH do drona DJI Mavic Pro. Niezbędnik każdego posiadacza drona.

Zestaw filtrów ND8, ND16 i ND32 do MavicPro

165,00zł

W zestawie znajdują się filtry szare ND8, ND16 i ND32, które redukują ilość światła o 3, 4 oraz 5 działek przesłony. Pozwalają zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego oraz wyeliminowują z nagrań zbędne odbicia lub odblaski od powierzchni (np. woda, szkło).

Ładowarka samochodowa do drona DJI Mavic Pro

185,00zł

Ładowarka samochodowa firmy PGY-TECH przeznaczona do drona DJI Mavic Pro.

Okazja

Zestaw filtrów ND4 ND8 ND16 ND32 Mavic Pro

195,00zł

W zestawie znajdują się filtry ND4, ND8, ND16 oraz ND32. Filtry znajdujące się w zestawie redukują ilość światła wpadającego przez obiektyw o 2, 3, 4 oraz 5 działek przesłony, chroniąc przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłużając czas naświetlania ciemniejszych partii.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów