Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Mavic Pro

Mavic Pro to drony, które cieszą się wciąż rosnącą sympatią miłośników lotów bezzałogowych. Aby podniebne szaleństwa były jeszcze bardziej bezpieczne i przyjemne, mamy dla naszych Klientów szeroką gamę różnorodnych akcesoriów dodatkowych. W tej zakładce znajdziesz folie ochronne na ekran kontrolera, osłony gimbala, klipsy ochronne na śmigła, blokady drążków kontrolera, podwozia do dronów Mavic Pro, różnorodne filtry, maty do lądowania i wiele innych. Dzięki naszym markowym akcesoriom wysokiej jakości, obsługa drona oraz jego transport i przechowywanie staną się proste, bezpieczne i przyjemne. To dodatki, o których nie można zapomnieć!

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia online!

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 

Folia ochronna na ekran kontrolera MavicPro

9,00zł

Folia chroniąca ekran kontrolera, wycięta jest idealnie pod kształt ekranu, nie powoduje zniekształceń. Doskonale chroni ekran przed zabrudzeniami oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami.

Silikonowa osłona gimbala MAVIC PRO PGYTECH

19,00zł

Osłona pozwala na ochronę gimbala drona przed uszkodzeniami. Została zaprojektowana do szybkiego montażu oraz demontażu.

chwilowo brak

Przewód Mavic Pro 350mm kontroler USB apple

19,00zł

Kabel USB - lightning apple o długości 35cm do drona DJI Mavic PRO

Ochronna blokada na drążki kontrolera MavicPro

25,00zł

Blokada na drążki kontrolera chroni podczas transportu przed uszkodzeniami. Została zaprojektowana w sposób umożliwiający szybki montaż oraz demontaż.

Nóżki / podwozie do drona MavicPRO

25,00zł

Przedłużane nóżki służą do podwyższenia drona aby zapobiec wszelkim zabrudzeniom lub uszkodzeniom podczas startowania/lądowania. W zestawie znajdują się 2szt. nóżek przednich i jedne podwójne tylne.

chwilowo brak

Osłona przeciwsłoneczna do drona MavicPRO

27,00zł

Osłona chroniąca przed promieniami słonecznymi w trakcie wykonywania ujęć wideo. Poprzez wycięty otwór w osłonie kamera drona nie jest tak mocno oświetlona przez słońce dzięki czemu na materiale nie będą widniały przebłyski.

Silikonowy klips ochronny na śmigła MavicPro

29,00zł

Klipsy powalają na ochronę śmigła podczas transportu przed uszkodzeniami. Został zaprojektowany do szybkiego montażu oraz demontażu.

Smycz do kontrolera MavicPro

33,00zł

Uchwyt dedykowany do stabilnego i komfortowego przenoszenia i utrzymywania pilotów sterujących do dronów.

chwilowo brak

Mata do lądowania PGYTECH 55cm

45,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

Okazja

Filtr szary ND64 do MavicPro

45,00zł

Filtr ND64 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 6 działek przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

Zestaw osłona gimbala PGY-TECH do MavicPro

45,00zł

W zestawie znajduje się osłona przeciwsłoneczna oraz osłona gimbala drona DJI MAVIC PRO, wykorzystywane są one do ochrony kamery przed uszkodzeniami, zabrudzeniami

Filtr szary ND4 do Mavic Pro

47,00zł

Filtr ND4 redukuje ilość światła wpadającego przez obiektyw o 2 działki przesłony, chroniąc przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłużając czas naświetlania ciemniejszych partii.

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów

49,00zł

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów, których ekran nie przekracza długości od 121 do 128mm

Filtr UV do MavicPro

49,00zł

Filtr UV absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreśla kolory i kontrasty oraz likwiduje zamglenia na dalszych planach, zwiększając ilość detali, czyniąc je bardziej szczegółowymi i ostrymi.

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów

49,99zł

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów, których ekran nie przekracza długości 111mm.

chwilowo brak

Mata do lądowania PGYTECH 75cm

51,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

Filtr szary ND32 do MavicPro

55,00zł

Filtr ND32 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 5 działek przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

Filtr szary ND8 do MavicPro

59,00zł

Filtr ND8 redukuje ilość światła wpadającego przez obiektyw o 3 działki przesłony, chroniąc przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłużając czas naświetlania ciemniejszych partii.

Filtr szary ND16 do MavicPro

69,00zł

Filtr ND16 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 4 działki przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

Mata do lądowania PGYTECH 110cm

75,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

Okazja

Mata do lądowania PGYTECH 50x50cm

75,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

chwilowo brak

Filtr polaryzacyjny CPL do MavicPro

79,00zł

Filtr polaryzacyjny pozwala na wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni (np. woda, szkło).

Uchwyt na tablet smartfon do kontrolera...

99,00zł

Uchwyt umożliwia zamocowania tabletu lub smartfonu na kontrolerze sterującym dronami Mavic Pro oraz SPARK. Posiada płynnie regulowane ramię w którym możemy umieścić wszystkie tablety oraz smartfony o szerokości od 12 do 19 cm.

Zestaw filtr UV i ND8 do MavicPro

105,00zł

W zestawie znajduje się filtr UV, który absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreśla kolory, kontrasty i likwiduje zamglenia na dalszych planach oraz filtr szary ND8 który redukuje ilość światła wpadającego przez obiektyw o 3 działki przesłony, chroniąc przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłużając czas naświetlania ciemniejszych partii.

Zestaw filtr ND16 i ND32 do MavicPro

115,00zł

W zestawie znajduje się filtr szary ND16 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 4 działki przesłony oraz filtr szary ND32, który zaciemnia pewną partię obrazu, pozwalając wyrównać różnice naświetlenia dolnej części sceny - zwykle przydatne jest to w fotografii krajobrazowej.

chwilowo brak

Zestaw filtr UV i CPL do MavicPro

119,00zł

W zestawie znajduje się filtr UV, który absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreśla kolory, kontrasty i likwiduje zamglenia na dalszych planach oraz filtr polaryzacyjny CPL który pozwala na wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni (np. woda, szkło).

Zestaw nóżki do lądowania z reflektorami LED do...

129,00zł

Przedłużane nóżki wraz z dwoma reflektorami LED służą do podwyższenia drona oraz oświetlenia miejsca lądowania oraz startowania aby zapobiec wszelkim zabrudzeniom lub uszkodzeniom. W zestawie znajdują się 2szt. nóżek przednich i jedne podwójne tylne oraz dwa reflektory.

Zestaw filtrów ND8, ND16 i ND32 do MavicPro

165,00zł

W zestawie znajdują się filtry szare ND8, ND16 i ND32, które redukują ilość światła o 3, 4 oraz 5 działek przesłony. Pozwalają zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego oraz wyeliminowują z nagrań zbędne odbicia lub odblaski od powierzchni (np. woda, szkło).

Ładowarka samochodowa do drona DJI Mavic Pro

185,00zł

Ładowarka samochodowa firmy PGY-TECH przeznaczona do drona DJI Mavic Pro.

chwilowo brak

Zestaw filtr CPL, ND16 i ND32 do MavicPro

185,00zł

W zestawie znajduje się filtr szary ND16 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 4 działki przesłony oraz filtr szary ND32 który pozwala na wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni (np. woda, szkło).

Okazja

Zestaw filtrów ND4 ND8 ND16 ND32 Mavic Pro

195,00zł

W zestawie znajdują się filtry ND4, ND8, ND16 oraz ND32. Filtry znajdujące się w zestawie redukują ilość światła wpadającego przez obiektyw o 2, 3, 4 oraz 5 działek przesłony, chroniąc przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłużając czas naświetlania ciemniejszych partii.

Zestaw 7w1 do drona Mavic Pro

199,00zł

Zestaw akcesoriów firmy PGY-TECH do drona DJI Mavic Pro. Niezbędnik każdego posiadacza drona.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów