Lista produktów producenta: Aputure

Aputure to producent szerokiej gamy akcesoriów do fotografii i wideo.

Oświetlenie sceny, czy to w czasie fotografii, czy podczas filmowania, ma ogromne znaczenie. Chodzi przy tym nie tylko o to, by każdy detal był wyraźnie doświetlony. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu można też osiągać wyjątkowe efekty, jakich nie są w stanie zagwarantować nawet najlepsze programy do obróbki fotografii. Dlatego lampy są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego fotografa czy filmowca.


Powstała w 2005 roku firma Aputure oferuje najwyższej klasy akcesoria fotograficzne. Ich główną propozycję stanowią różnych rozmiarów lampy. Producent ten dostarcza modele zarówno małe, wręcz kieszonkowe, jak i pełnowymiarowe panelowe urządzenia. W katalogu Aputure można znaleźć także wysokiej klasy reflektory. Lampy LED mogą być montowane albo na aparatach fotograficznych, albo na osobnych statywach, dzięki czemu znacznie poszerza się strefa twórcza fotografa.


Produkty tego producenta cieszą się dużym zainteresowaniem głównie przez wzgląd na fakt, że charakteryzują się licznymi innowacjami. Od momentu powstania firma rozszerzyła swoją działalność na 70 krajów, dostarczając filmowcom i fotografom oświetlenie, którego potrzebują. Ciekawy design i łatwość obsługi to kolejne atuty produktów proponowanych przez Aputure.


W naszej ofercie, obok lamp, dostępne są też różne akcesoria przeznaczone do nich. Wśród nich jest m.in. soczewka Fresnela ze specjalnym mocowaniem typu Bowens, skutecznie zmiękczający światło softbox, a także wężyk spustowy, pozwalający ustawiać poszczególne parametry bez dotykania samego aparatu. Wybór artykułów tej marki to gwarancja produktywnej i satysfakcjonującej pracy – zarówno w studio, jak i w plenerze. W przypadku jakichkolwiek pytań, dotyczących proponowanych urządzeń, chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy wątpliwości.

Pokaż więcej
W tej kategorii jest 28 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów