Lista produktów producenta: Aputure

Aputure to producent szerokiej gamy akcesoriów do fotografii i wideo.

Aputure została założona w 2005 roku przez zespół natchnionych fotografów i filmowców, którzy chcieli stworzyć
wysokiej jakości produkty, przy zachowaniu rozsądnych cen. Każdy członek zespołu Aputure dąży do realizacji swojej twórczej wizji. Hasłem przewodnim Aputure to Przede wszystkim innowacyjność.


Obecnie produkty Aputure kupić można w ponad 70 krajach - USA, Azji i Europie. Specjalizujemy się w szerokiej gamie akcesoriów zarówno dla filmowców i fotografów cyfrowych, w tym, ale nie ograniczając się do: lampy LED , monitory LCD, Rigi i inne stabilizatory, systemy Follow Focus, mikrofony, wyzwalacze lamp błyskowych i adaptery do obiektywu. W ramach społeczności twórców, Aputure odpowiada na coraz większe potrzeby początkujących i profesjonalnych artystów.


W naszej ofercie naleźć można takie akcesoria tego producenta jak wyzwalacze lamp błyskowych, wyzwalacze i piloty do aparatów fotograficznych, wyzwalacze lamp, lampy LED.


Asortyment tego producenta charakteryzują się ciekawym designem, wysoką jakością oraz dużą ilością akcesoriów w zestawie. Produkty Aputure oferujemy na polskim rynku od wielu lat, będąc jednymi z pierwszych importerów, którzy docenili tego producenta i jego innowacyjne rozwiązania.

Pokaż więcej
W tej kategorii jest 24 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów