Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Spark

W ofercie sklepu Mitoya znajduje się szeroka paleta akcesoriów do dronów Spark. To oryginalny sprzęt wysokiej jakości, który zapewnia najlepszy komfort użytkowania. Akcesoria doskonale dopasowane są do dronów DJI Spark i wykonane z nowoczesnych, niezawodnych materiałów. Oferujemy akcesoria takie jak filtry polaryzacyjne, maty do lądowania, reflektory LED, ochrony na śmigła, walizki wodoodporne, uchwyty, smycze do kontrolera, podwozia do drona, osłony dłoni, blokady na śmigła i wiele innych.

Teraz możesz wyposażyć swój dron o dodatkowe, niezwykle przydatne akcesoria, dzięki którym zwiększysz komfort i bezpieczeństwo podniebnych lotów oraz przechowywania i transportu drona.

Mitoya zaprasza do złożenia zamówienia online!

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 

15,00zł

Uchwyt dedykowany do stabilnego i komfortowego przenoszenia i utrzymywania pilotów sterujących do dronów.

15,00zł

Osłony powalają na ochronę silników drona przed uszkodzeniami. Zostały zaprojektowany do szybkiego montażu oraz demontażu.

19,00zł

Wysokiej jakości szara osłona pozwalająca na ochronę obiektywu drona DJI SPARK podczas transportu przed uszkodzeniami. Została zaprojektowany do szybkiego montażu oraz demontażu.

25,00zł

Osłona chroni nasze dłonie, palce przed uderzeniem przez śmigła podczas startu oraz lądowania drona.

25,00zł

Blokada na drążki kontrolera chroni podczas transportu przed uszkodzeniami. Została zaprojektowana w sposób umożliwiający szybki montaż oraz demontaż.

25,00zł

Wysokiej jakości przeźroczysta osłona powalająca na ochronę obiektywu drona DJI SPARK podczas transportu przed uszkodzeniami. Została zaprojektowany do szybkiego montażu oraz demontażu.

27,00zł

Blokada powala na ochronę śmigieł podczas transportu przed uszkodzeniami. Została zaprojektowana do szybkiego montażu oraz demontażu.

29,00zł

Zestaw składa się z 8szt. naklejek do DJI Spark. Naklejki wykonane są z wytrzymałej wodoodpornej folii samoprzylepnej.

35,00zł

Przedłużane nóżki służą do podwyższenia drona aby zapobiec wszelkim zabrudzeniom lub uszkodzeniom podczas startowania/lądowania. W zestawie znajdują się 4szt. nóżek.

Okazja

37,00zł

Filtr UV absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreśla kolory i kontrasty oraz likwiduje zamglenia na dalszych planach, zwiększając ilość detali, czyniąc je bardziej szczegółowymi i ostrymi.

45,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

Okazja

47,00zł

Filtr ND16 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 4 działki przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

Okazja

47,00zł

Filtr ND8 redukuje ilość światła wpadającego przez obiektyw o 3 działki przesłony, chroniąc przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłużając czas naświetlania ciemniejszych partii.

49,00zł

Filtr ND64 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 6 działek przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

49,00zł

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów, których ekran nie przekracza długości od 121 do 128mm

Okazja

49,00zł

Filtr ND32 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 5 działek przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

49,00zł

Uchwyt z opaską do drona DJI SPARK umożliwia zamocowanie gimbala na ramieniu, ręce, pasku biodrowym. Został zaprojektowany do szybkiego montażu oraz demontażu.

49,99zł

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów, których ekran nie przekracza długości 111mm.

chwilowo brak

51,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

59,00zł

Filtr polaryzacyjny pozwala na wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni (np. woda, szkło).

69,00zł

Zestaw osłon na śmigła drona DJI Spark. Zapewniają ochronę oraz zapobiegają uszkodzeniom umożliwiając bezpieczny lot naszego drona

Nowość

89,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

95,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

99,00zł

Uchwyt umożliwia zamocowania tabletu lub smartfonu na kontrolerze sterującym dronami Mavic Pro oraz SPARK. Posiada płynnie regulowane ramię w którym możemy umieścić wszystkie tablety oraz smartfony o szerokości od 12 do 19 cm.

119,00zł

Dwa reflektory LED służą do oświetlenia miejsca lądowania oraz startowania aby zapobiec wszelkim uszkodzeniom. W zestawie znajdują się dwa reflektory.

185,00zł

W zestawie znajdują się filtry ND4, ND8, ND16 oraz ND32. Filtry znajdujące się w zestawie redukują ilość światła wpadającego przez obiektyw o 2, 3, 4 oraz 5 działek przesłony, chroniąc przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłużając czas naświetlania ciemniejszych partii.

269,00zł

W zestawie znajdują się filtry szare ND4, ND8, ND16, które pozwalają na zmniejszenie ilości światła docierającego do materiału światłoczułego. Filtr polaryzacyjny CPL umożliwiający wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni oraz filtr UV, który absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreślając kolory oraz kontrasty.

299,00zł

Estetycznie wykonana sztywna, nieprzemakalna walizka do dronów DJI SPARK. Sztywny materiał na zewnątrz oraz wyprofilowana pianka wewnątrz zapewniają bezpieczeństwo przechowywanego sprzętu.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów