Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Phantom

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do dronów DJI Phantom. Wszystkie produkty pochodzą od producenta DJI, wykonane zostały z materiałów doskonałej jakości oraz z dbałością o każdy szczegół. Są idealnie dopasowane do różnych modeli dronów Phantom, a ich obsługa jest prosta i przyjemna. Oferujemy osłony do różnorodnych obiektywów, filtry polaryzacyjne, reflektory LED oraz całe zestawy filtrów UV, CPL, ND4, ND8, ND16 i inne. Szeroki wybór pozwala dopasować rodzaj filtru do modelu drona oraz potrzeb jego użytkownika.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 

Osłona na obiektyw gimbal DJI PHANTOM 4

19,00zł

Wysokiej jakości czarna osłona pozwalająca na ochronę obiektywu drona DJI PHANTOM 4 podczas transportu przed uszkodzeniami. Została zaprojektowany do szybkiego montażu oraz demontażu.

Okazja

Filtr UV do DJI PHANTOM 3, 4

29,00zł

Filtr UV absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreśla kolory i kontrasty oraz likwiduje zamglenia na dalszych planach, zwiększając ilość detali, czyniąc je bardziej szczegółowymi i ostrymi.

Okazja

Filtr szary ND16 do DJI PHANTOM 3, 4

43,00zł

Filtr ND16 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 4 działki przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów

49,00zł

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów, których ekran nie przekracza długości od 121 do 128mm

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów

49,99zł

Osłona przeciwsłoneczna do smartfonów, których ekran nie przekracza długości 111mm.

Filtr polaryzacyjny CPL do DJI Phantom 4

55,00zł

Filtr polaryzacyjny pozwala na wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni (np. woda, szkło).

Filtr szary ND32 do DJI Phantom 3, 4

69,00zł

Filtr ND32 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 5 działek przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

chwilowo brak

Filtr szary ND8 do DJI PHANTOM 3, 4

69,00zł

Filtr ND8 redukuje ilość światła wpadającego przez obiektyw o 3 działki przesłony, chroniąc przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłużając czas naświetlania ciemniejszych partii.

Okazja

Mata do lądowania PGYTECH 50x50cm

75,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

Mata do lądowania PGYTECH 110cm

75,00zł

Mata do lądowania to jeden z podstawowych elementów dodatkowego wyposażenia dronów. Umożliwia szybki start z powierzchni lub bezproblemowe lądowanie w punkcie.

Uchwyt na tablet smartfon do kontrolera...

99,00zł

Uchwyt umożliwia zamocowania tabletu lub smartfonu na kontrolerze sterującym dronami Mavic Pro oraz SPARK. Posiada płynnie regulowane ramię w którym możemy umieścić wszystkie tablety oraz smartfony o szerokości od 12 do 19 cm.

Reflektory LED do drona DJI PHANTOM 4

117,00zł

Dwa reflektory LED służą do oświetlenia miejsca lądowania oraz startowania aby zapobiec wszelkim uszkodzeniom.

Okazja

Zestaw filtr UV, CPL, ND4, ND8, ND16 do DJI...

259,00zł

W zestawie znajdują się filtry szare ND4, ND8, ND16, które pozwalają na zmniejszenie ilości światła docierającego do materiału światłoczułego. Filtr polaryzacyjny CPL umożliwiający wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni oraz filtr UV, który absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreślając kolory oraz kontrasty.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów