Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Phantom

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do dronów DJI Phantom. Wszystkie produkty pochodzą od producenta DJI, wykonane zostały z materiałów doskonałej jakości oraz z dbałością o każdy szczegół. Są idealnie dopasowane do różnych modeli dronów Phantom, a ich obsługa jest prosta i przyjemna. Oferujemy osłony do różnorodnych obiektywów, filtry polaryzacyjne, reflektory LED oraz całe zestawy filtrów UV, CPL, ND4, ND8, ND16 i inne. Szeroki wybór pozwala dopasować rodzaj filtru do modelu drona oraz potrzeb jego użytkownika.

Zapraszamy do złożenia zamówienia!

 

19,00zł

Wysokiej jakości czarna osłona pozwalająca na ochronę obiektywu drona DJI PHANTOM 4 podczas transportu przed uszkodzeniami. Została zaprojektowany do szybkiego montażu oraz demontażu.

59,00zł

Filtr ND16 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 4 działki przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

59,00zł

Filtr UV absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreśla kolory i kontrasty oraz likwiduje zamglenia na dalszych planach, zwiększając ilość detali, czyniąc je bardziej szczegółowymi i ostrymi.

69,00zł

Filtr ND32 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 5 działek przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

69,00zł

Filtr ND8 redukuje ilość światła wpadającego przez obiektyw o 3 działki przesłony, chroniąc przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłużając czas naświetlania ciemniejszych partii.

69,00zł

Filtr polaryzacyjny pozwala na wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni (np. woda, szkło).

117,00zł

Dwa reflektory LED służą do oświetlenia miejsca lądowania oraz startowania aby zapobiec wszelkim uszkodzeniom.

279,00zł

W zestawie znajdują się filtry szare ND4, ND8, ND16, które pozwalają na zmniejszenie ilości światła docierającego do materiału światłoczułego. Filtr polaryzacyjny CPL umożliwiający wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni oraz filtr UV, który absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreślając kolory oraz kontrasty.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów