Filtr podczerwieni IR

Ocena kategorii 
(4.6)

Filtry podczerwieni (IR) są wyjątkowe w swoim działaniu - pozwalają uzyskać niesamowite i zaskakujące efekty, które nie są widoczne dla ludzkiego oka. Spektakularnie prezentuje się fotografowanie wszelakiej roślinności i ich gatunków (chlorofil, który znajduje się w roślinach intensywnie...

Czytaj więcej
Filtry
Sortowanie
Włączone filtry:
Dostępność
Stan:
Producent
Średnica
Kompatybilność
Rozwiń
Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Filtr podczerwieni IR (Infrared) 72mm 720nm
  119,25zł
  159,00zł -25% W magazynie
  Promocja!

  Filtr podczerwieni IR (Infrared) 72mm 720nm

  Filtr podczerwony 72mm IR 720nm to zaskakujący filtr efektowy który filtruje światło podczerwone. Pozwala na uzyskanie niesamowitych i fascynujących kadrów. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Najczęściej wykorzystywany do fotografii krajobrazowej.

  W magazynie
  119,25zł
  159,00zł -25%
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Filtry podczerwieni (IR) są wyjątkowe w swoim działaniu - pozwalają uzyskać niesamowite i zaskakujące efekty, które nie są widoczne dla ludzkiego oka. Spektakularnie prezentuje się fotografowanie wszelakiej roślinności i ich gatunków (chlorofil, który znajduje się w roślinach intensywnie odbija słoneczne promieniowanie podczerwone). Roślinność na zdjęciach wychodzi w jasnych kolorach, czasami występuje nawet jako czysta biel (w zależności od fotografowanego gatunku). Równie fascynująco prezentują się zbiorniki wodne, najlepsze są takie, w których woda stoi w miejscu i nie porusza się, dając odbicie nieba i chmur, które się na nim znajdują. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Twórz niepowtarzalne efekty w podczerwieni w krajobrazach.