Informacje

Informacja

Nowe produkty

Filtr podczerwieni IR Czytaj więcej
Filtry
Sortowanie
Włączone filtry:
Dostępność
Stan:
Producent
Rozwiń
W tej kategorii jest 5 produktów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 125,00zł
  W magazynie

  Filtr podczerwony 58mm IR 720nm to zaskakujący filtr efektowy który filtruje światło podczerwone. Pozwala na uzyskanie niesamowitych i fascynujących kadrów. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Najczęściej wykorzystywany do fotografii krajobrazowej.

  W magazynie
  125,00zł
 • 159,00zł
  W magazynie

  Filtr podczerwony 67mm IR 720nm to zaskakujący filtr efektowy który filtruje światło podczerwone. Pozwala na uzyskanie niesamowitych i fascynujących kadrów. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Najczęściej wykorzystywany do fotografii krajobrazowej.

  W magazynie
  159,00zł
 • 229,00zł
  W magazynie

  Filtr podczerwony 72mm IR 720nm to zaskakujący filtr efektowy który filtruje światło podczerwone. Pozwala na uzyskanie niesamowitych i fascynujących kadrów. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Najczęściej wykorzystywany do fotografii krajobrazowej.

  W magazynie
  229,00zł
 • 239,00zł
  W magazynie

  Filtr podczerwony 77mm IR 720nm to zaskakujący filtr efektowy który filtruje światło podczerwone. Pozwala na uzyskanie niesamowitych i fascynujących kadrów. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Najczęściej wykorzystywany do fotografii krajobrazowej.

  W magazynie
  239,00zł
 • 499,00zł
  W magazynie

  Filtr podczerwony 100x100mm IR 720nm to zaskakujący filtr efektowy który filtruje światło podczerwone. Pozwala na uzyskanie niesamowitych i fascynujących kadrów. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Najczęściej wykorzystywany do fotografii krajobrazowej.

  W magazynie
  499,00zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

filtry IR 720 to wyjątkowe filtry efektowe. Korzystając z tego filtra, można uzyskać niesamowite i zaskakujące efekty, które nie są widoczne dla ludzkiego oka. Spektakularnie prezentuje się fotografowanie wszelakiej roślinności i ich gatunków (chlorofil, który znajduje się w roślinach intensywnie odbija słoneczne promieniowanie podczerwone). Roślinność na zdjęciach wychodzi w jasnych kolorach, czasami występuje nawet jako czysta biel (w zależności od fotografowanego gatunku). Równie fascynująco prezentują się zbiorniki wodne, najlepsze są takie, w których woda stoi w miejscu i nie porusza się, dając odbicie nieba i chmur, które się na nim znajdują. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Twórz niepowtarzalne efekty w podczerwieni w krajobrazach.