Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Filtr podczerwieni IR

filtry IR 720 to wyjątkowe filtry efektowe. Korzystając z tego filtra, można uzyskać niesamowite i zaskakujące efekty, które nie są widoczne dla ludzkiego oka. Spektakularnie prezentuje się fotografowanie wszelakiej roślinności i ich gatunków (chlorofil, który znajduje się w roślinach intensywnie odbija słoneczne promieniowanie podczerwone). Roślinność na zdjęciach wychodzi w jasnych kolorach, czasami występuje nawet jako czysta biel (w zależności od fotografowanego gatunku). Równie fascynująco prezentują się zbiorniki wodne, najlepsze są takie, w których woda stoi w miejscu i nie porusza się, dając odbicie nieba i chmur, które się na nim znajdują. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Twórz niepowtarzalne efekty w podczerwieni w krajobrazach.

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Filtr podczerwieni IR (Infrared) 58mm 720nm

129,00zł

Filtr podczerwony 58mm IR 720nm to zaskakujący filtr efektowy który filtruje światło podczerwone. Pozwala na uzyskanie niesamowitych i fascynujących kadrów. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Najczęściej wykorzystywany do fotografii krajobrazowej.

Filtr podczerwieni IR (Infrared) 67mm 720nm

159,00zł

Filtr podczerwony 67mm IR 720nm to zaskakujący filtr efektowy który filtruje światło podczerwone. Pozwala na uzyskanie niesamowitych i fascynujących kadrów. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Najczęściej wykorzystywany do fotografii krajobrazowej.

Filtr podczerwieni IR (Infrared) 72mm 720nm

229,00zł

Filtr podczerwony 72mm IR 720nm to zaskakujący filtr efektowy który filtruje światło podczerwone. Pozwala na uzyskanie niesamowitych i fascynujących kadrów. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Najczęściej wykorzystywany do fotografii krajobrazowej.

Filtr podczerwieni IR (Infrared) 77mm 720nm

239,00zł

Filtr podczerwony 77mm IR 720nm to zaskakujący filtr efektowy który filtruje światło podczerwone. Pozwala na uzyskanie niesamowitych i fascynujących kadrów. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Najczęściej wykorzystywany do fotografii krajobrazowej.

Filtr podczerwieni IR (Infrared) 720nm 100x100mm

499,00zł

Filtr podczerwony 100x100mm IR 720nm to zaskakujący filtr efektowy który filtruje światło podczerwone. Pozwala na uzyskanie niesamowitych i fascynujących kadrów. Za pomocą fotografii IR możemy przedstawić świat niewidzialny dla człowieka. Najczęściej wykorzystywany do fotografii krajobrazowej.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów