Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Mavic Air

Mavic Air to drony, które cieszą się wciąż rosnącą sympatią miłośników lotów bezzałogowych. Aby podniebne szaleństwa były jeszcze bardziej bezpieczne i przyjemne, mamy dla naszych Klientów szeroką gamę różnorodnych akcesoriów dodatkowych. W tej zakładce znajdziesz podwozia do dronów Mavic Pro, różnorodne filtry, maty do lądowania i wiele innych. Dzięki naszym markowym akcesoriom wysokiej jakości, obsługa drona oraz jego transport i przechowywanie staną się proste, bezpieczne i przyjemne. To dodatki, o których nie można zapomnieć!

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia online!

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 

25,00zł

Blokada na drążki kontrolera chroni podczas transportu przed uszkodzeniami. Została zaprojektowana w sposób umożliwiający szybki montaż oraz demontaż.

35,00zł

Uchwyt dedykowany do stabilnego i komfortowego przenoszenia i utrzymywania pilotów sterujących do dronów.

39,00zł

Przedłużane nóżki służą do podwyższenia drona aby zapobiec wszelkim zabrudzeniom lub uszkodzeniom podczas startowania/lądowania.

49,00zł

Filtr UV absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreśla kolory i kontrasty oraz likwiduje zamglenia na dalszych planach, zwiększając ilość detali, czyniąc je bardziej szczegółowymi i ostrymi.

69,00zł

Filtr ND64 pozwala zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego o 6 działek przesłony. Filtr wykonany jest ze szkła optycznego, ramka filtra jest aluminiowa.

chwilowo brak

75,00zł

Filtr polaryzacyjny pozwala na wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni (np. woda, szkło).

chwilowo brak

229,00zł

W zestawie znajdują się filtry ND4, ND8, ND16 oraz ND32. Filtry ND redukują ilość światła wpadającego przez obiektyw o 2, 3, 4 oraz 5 działek przesłony, chroniąc przed prześwietleniem jasnych partii obrazu oraz wydłużając czas naświetlania ciemniejszych partii.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów