Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Dyfuzory lamp zewnętrznych

Oferowane dyfuzory do lamp zewnętrznych idealnie sprawdzą się w profesjonalnym oraz amatorskim studiu fotograficznym. Znajdziesz tutaj: dyfuzory softbox do lamp błyskowych, softoxy pierścieniowe typu roundflash do lamp reporterskich, mini dyfuzory do lamp błyskowych oraz dyfuzory do lamp Canon, Yongnuo i inne. Tego typu produkty umożliwiają uzyskanie bardziej naturalnego efektu obrazu poprzez równomierne rozproszenie światła z lampy błyskowej na całą fotografowaną scenę. Dostępne w naszym sklepie produkty charakteryzuje przede wszystkim solidna jakość oraz precyzja wykonania, co gwarantuje sprawne działanie dyfuzorów lamp przez długi czas użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Dyfuzor do lampy Canon 380EX

7,00zł

Nasadka montowana bezpośrednio na palnik lampy błyskowej. Wykonana z tworzywa powodującego silne rozproszenie światła.

chwilowo brak

Dyfuzor do lampy Canon 420EX

7,00zł

Nasadka montowana bezpośrednio na palnik lampy błyskowej. Wykonana z tworzywa powodującego silne rozproszenie światła.

Dyfuzor do lampy Canon 600 II EX-RT

15,00zł

Mleczna nasadka montowana bezpośrednio na palnik lampy błyskowej. Wykonana z tworzywa powodującego silne rozproszenie światła.

chwilowo brak

Mini dyfuzor softbox do lamp błyskowych 9cm

15,00zł

Mini dyfuzor do zewnętrznych lamp błyskowych. Unikalna konstrukcja sprawia, że pasuje praktycznie na każdą lampę błyskową. Dyfuzor pozwala na lepsze zmiękczenie i rozproszenie światła z lampy błyskowiej co także zapobiega efektowi "czerwonych oczu" i pozwoli nam się pozbyć niepotrzebnych cieni.

Dyfuzor softbox do lamp błyskowych 30cm

33,00zł

Dyfuzor marki MITOYA do zewnętrznych lamp błyskowych. Unikalna konstrukcja sprawia, że pasuje praktycznie na każdą lampę błyskową. Dyfuzor softbox'owy pozwala na lepsze zmiękczenie i rozproszenie światła z lampy błyskowiej co także zapobiega efektowi "czerwonych oczu" i pozwoli nam się pozbyć niepotrzebnych cieni.

Softbox na lampę reporterską Mitoya 23x23cm

45,00zł

Profesjonalny softbox Mitoya do zastosowań reporterskich na lampę reporterską.

Softbox pierścieniowy typu roundflash do lamp...

115,00zł

Wysokiej jakości Softbox pierścieniowy producenta MITOYA do zewnętrznych lamp błyskowych. Produkt posiada unikalną i praktyczną konstrukcję, co sprawia, że pasuje na każdą lampę błyskową. Padające światło równomiernie i miękko okala obiektyw, co daje doskonały frontalnego niemal bezcieniowego oświetlenia.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów