Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Mavic 2 Pro

Mavic 2 Pro to najnowszy, flagowy produkt na liście dronów marki DJI. Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych dronów w swej kategorii, a jakością nagrywanego obrazu zrzesza sobie coraz większą ilość sympatyków. Choć jest to sprzęt stosunkowo nowy, już dziś wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, oferując szeroki wybór akcesoriów, które poprawią komfort pracy z cudem techniki, jakim jest Mavic 2 Pro. W naszej ofercie znaleźć można filtry szare i polaryzacyjne, osłony obiektywu, blokady śmigieł i kontrolera, walizki, etui i wiele innych. Rozbudowanie fabrycznego zestawu niesie ze sobą szereg korzyści, które przejawią się w postaci jeszcze piękniejszych nagrań.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Ochronna blokada na drążki kontrolera Mavic 2

37,00zł

Blokada na drążki kontrolera chroni podczas transportu przed uszkodzeniami. Została zaprojektowana w sposób umożliwiający szybki montaż oraz demontaż.

Osłona przeciwsłoneczna do drona Mavic 2

39,00zł

Osłona chroniąca przed promieniami słonecznymi w trakcie wykonywania ujęć wideo. Poprzez wycięty otwór w osłonie kamera drona nie jest tak mocno oświetlona przez słońce dzięki czemu na materiale nie będą widniały przebłyski.

Silikonowy klips ochronny na śmigła Mavic 2

39,00zł

Klipsy powalają na ochronę śmigła podczas transportu przed uszkodzeniami. Zostały zaprojektowane do szybkiego montażu oraz demontażu.

Nóżki / podwozie do drona Mavic 2

45,00zł

Przedłużane nóżki służą do podwyższenia drona aby zapobiec wszelkim zabrudzeniom lub uszkodzeniom podczas startowania/lądowania.

Filtr polaryzacyjny CPL (ADVANCED) do Mavic 2 PRO

63,00zł

Filtr polaryzacyjny pozwala na wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni (np. woda, szkło).

Filtr UV (PROFESSIONAL) do DJI MAVIC 2 PRO

75,00zł

Filtr UV absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreśla kolory i kontrasty oraz likwiduje zamglenia na dalszych planach, zwiększając ilość detali, czyniąc je bardziej szczegółowymi i ostrymi.

Filtr polaryzacyjny CPL (PROFESSIONAL) do Mavic...

85,00zł

Filtr polaryzacyjny pozwala na wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni (np. woda, szkło).

MINI walizka PGYTECH DJI Mavic 2

89,00zł

Estetycznie wykonana sztywna, mini walizka do dronów DJI Mavic 2. Sztywny materiał na zewnątrz oraz wyprofilowana pianka wewnątrz zapewniają bezpieczeństwo przechowywanego sprzętu.

Wodoodporna walizka PGYTECH DJI Mavic 2

177,00zł

Estetycznie wykonana sztywna, nieprzemakalna walizka do dronów DJI Mavic 2. Sztywny materiał na zewnątrz oraz wyprofilowana pianka wewnątrz zapewniają bezpieczeństwo przechowywanego sprzętu.

Zestaw filtrów (ADVANCED) ND8/PL, ND16/PL...

259,00zł

W zestawie znajdują się filtry szare ND8/PL, ND16/PL ND32/PL i ND64/PL. Pozwalają zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego oraz wyeliminowują z nagrań zbędne odbicia lub odblaski od powierzchni (np. woda, szkło).

Zestaw filtrów (PROFESSIONAL) ND8, ND16 ND32...

275,00zł

W zestawie znajdują się filtry szare ND8, ND16 ND32 i ND64. Pozwalają zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego oraz wyeliminowują z nagrań zbędne odbicia lub odblaski od powierzchni (np. woda, szkło).

Zestaw filtrów (PROFESSIONAL) ND128, ND256 i...

275,00zł

W zestawie znajdują się filtry szare ND128, ND256 i ND1000. Pozwalają zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego oraz wyeliminowują z nagrań zbędne odbicia lub odblaski od powierzchni (np. woda, szkło).

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów