Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Mavic 2 Zoom

Choć na pierwszy rzut oka obie wersje drugiej generacji dronów Mavic wyglądają bardzo podobnie, to oferują różne możliwości. Mavic 2 Zoom z pewnością nie będzie odstawał od wersji Pro w kwestii wielkości grona fanów ze względu na zaimplementowany zoom optyczny. Jednak mimo różnicy, łączy je jedna kwestia: o oba urządzenia należy dbać ze szczególną ostrożnością, tak jak obydwa można dowolnie rozbudować o akcesoria marki PGYTech z oferty sklepu Mitoya. W tej zakładce znaleźć można filtry szare, polaryzacyjne, uv, walizki, etui, osłony obiektywu, blokady śmigieł i kontrolera, podwozia, oraz wiele innych. Produkty z naszego sklepu to najlepszy sposób na poprawę komfortu pracy z tym bezzałogowym statkiem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Mitoya!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 
Nowość

Osłona przeciwsłoneczna do drona Mavic 2

39,00zł

Osłona chroniąca przed promieniami słonecznymi w trakcie wykonywania ujęć wideo. Poprzez wycięty otwór w osłonie kamera drona nie jest tak mocno oświetlona przez słońce dzięki czemu na materiale nie będą widniały przebłyski.

Nowość

Silikonowy klips ochronny na śmigła Mavic 2

41,00zł

Klipsy powalają na ochronę śmigła podczas transportu przed uszkodzeniami. Zostały zaprojektowane do szybkiego montażu oraz demontażu.

Nowość

Nóżki / podwozie do drona Mavic 2

45,00zł

Przedłużane nóżki służą do podwyższenia drona aby zapobiec wszelkim zabrudzeniom lub uszkodzeniom podczas startowania/lądowania.

Nowość

Filtr polaryzacyjny CPL (PROFESSIONAL) do Mavic...

75,00zł

Filtr polaryzacyjny pozwala na wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni (np. woda, szkło).

Nowość

Filtr UV (PROFESSIONAL) do DJI MAVIC 2 ZOOM

75,00zł

Filtr UV absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreśla kolory i kontrasty oraz likwiduje zamglenia na dalszych planach, zwiększając ilość detali, czyniąc je bardziej szczegółowymi i ostrymi.

Nowość

MINI walizka PGYTECH DJI Mavic 2

89,00zł

Estetycznie wykonana sztywna, mini walizka do dronów DJI Mavic 2. Sztywny materiał na zewnątrz oraz wyprofilowana pianka wewnątrz zapewniają bezpieczeństwo przechowywanego sprzętu.

Nowość

Wodoodporna walizka PGYTECH DJI Mavic 2

177,00zł

Estetycznie wykonana sztywna, nieprzemakalna walizka do dronów DJI Mavic 2. Sztywny materiał na zewnątrz oraz wyprofilowana pianka wewnątrz zapewniają bezpieczeństwo przechowywanego sprzętu.

Nowość

Zestaw filtrów (PROFESSIONAL) ND8, ND16 ND32...

320,00zł

W zestawie znajdują się filtry szare ND8, ND16 ND32 i ND64. Pozwalają zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego oraz wyeliminowują z nagrań zbędne odbicia lub odblaski od powierzchni (np. woda, szkło).

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów