Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Mavic 2 Zoom

Choć na pierwszy rzut oka obie wersje drugiej generacji dronów Mavic wyglądają bardzo podobnie, to oferują różne możliwości. Mavic 2 Zoom z pewnością nie będzie odstawał od wersji Pro w kwestii wielkości grona fanów ze względu na zaimplementowany zoom optyczny. Jednak mimo różnicy, łączy je jedna kwestia: o oba urządzenia należy dbać ze szczególną ostrożnością, tak jak obydwa można dowolnie rozbudować o akcesoria marki PGYTech z oferty sklepu Mitoya. W tej zakładce znaleźć można filtry szare, polaryzacyjne, uv, walizki, etui, osłony obiektywu, blokady śmigieł i kontrolera, podwozia, oraz wiele innych. Produkty z naszego sklepu to najlepszy sposób na poprawę komfortu pracy z tym bezzałogowym statkiem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Mitoya!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Osłona przeciwsłoneczna do drona Mavic 2

35,00zł

Osłona chroniąca przed promieniami słonecznymi w trakcie wykonywania ujęć wideo. Poprzez wycięty otwór w osłonie kamera drona nie jest tak mocno oświetlona przez słońce dzięki czemu na materiale nie będą widniały przebłyski.

Silikonowy klips ochronny na śmigła Mavic 2

37,00zł

Klipsy powalają na ochronę śmigła podczas transportu przed uszkodzeniami. Zostały zaprojektowane do szybkiego montażu oraz demontażu.

Nóżki / podwozie do drona Mavic 2

39,00zł

Przedłużane nóżki służą do podwyższenia drona aby zapobiec wszelkim zabrudzeniom lub uszkodzeniom podczas startowania/lądowania.

Filtr polaryzacyjny CPL (PROFESSIONAL) do Mavic...

75,00zł

Filtr polaryzacyjny pozwala na wyeliminowanie z nagrań zbędnych odbić, odblasków od powierzchni (np. woda, szkło).

Filtr UV (PROFESSIONAL) do DJI MAVIC 2 ZOOM

75,00zł

Filtr UV absorbuje promienie ultrafioletowe, podkreśla kolory i kontrasty oraz likwiduje zamglenia na dalszych planach, zwiększając ilość detali, czyniąc je bardziej szczegółowymi i ostrymi.

MINI walizka PGYTECH DJI Mavic 2

89,00zł

Estetycznie wykonana sztywna, mini walizka do dronów DJI Mavic 2. Sztywny materiał na zewnątrz oraz wyprofilowana pianka wewnątrz zapewniają bezpieczeństwo przechowywanego sprzętu.

Wodoodporna walizka PGYTECH DJI Mavic 2

177,00zł

Estetycznie wykonana sztywna, nieprzemakalna walizka do dronów DJI Mavic 2. Sztywny materiał na zewnątrz oraz wyprofilowana pianka wewnątrz zapewniają bezpieczeństwo przechowywanego sprzętu.

Zestaw filtrów (PROFESSIONAL) ND8, ND16 ND32...

269,00zł

W zestawie znajdują się filtry szare ND8, ND16 ND32 i ND64. Pozwalają zmniejszyć ilość światła docierającego do materiału światłoczułego oraz wyeliminowują z nagrań zbędne odbicia lub odblaski od powierzchni (np. woda, szkło).

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów