System Zomei

Ocena kategorii 
(4.6)

ZOMEi Z to szare, prostokątne filtry fotograficzne w rozmiarze 100 × 150 mm i o standardowej grubości 2 mm. To doskonałe akcesoria dla tych fotografów, którzy dopiero zaczynają pracę z filtrami prostokątnymi i poszukują...

Czytaj więcej
Filtry
Sortowanie
Włączone filtry:
Dostępność
Stan:
Rozwiń
Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Filtr szary połówkowy ZOMEi GND2x (0.3) 100x150mm
  36,75zł
  W magazynie

  Filtr szary połówkowy ZOMEi GND2x (0.3) 100x150mm

  Filtr szary połówkowy ZOMEi GND2x (0.3) z miękkim przejściem, wykonany z wysokiej jakości żywicy optycznej. Pozwala na stopniowe zmniejszenie ilości światła docierającego do matrycy lub filmu o 1 działkę przysłony w najciemniejszym miejscu, umożliwiając w ten sposób poprawne naświetlenie kontrastowych scen, na przykład z jasnym niebem.

  W magazynie
  36,75zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ZOMEi Z to szare, prostokątne filtry fotograficzne w rozmiarze 100 × 150 mm i o standardowej grubości 2 mm. To doskonałe akcesoria dla tych fotografów, którzy dopiero zaczynają pracę z filtrami prostokątnymi i poszukują rozwiązań jednocześnie wydajnych i budżetowych. Filtry charakteryzują się płynnym przejściem pomiędzy obszarem zaciemnionym a neutralnym, dzięki czemu rejestrowany obraz jest bardzo naturalny. Tak jak i inne systemy tego typu, ZOMEi Z jest uniwersalnym rozwiązaniem, umożliwiającym wykorzystanie jednego filtra na wielu różnych obiektywach. Dzięki standardowym wymiarom filtry ZOMEi Z mogą być także stosowane w uchwytach innych marek, np. K&F Concept.

Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie już dziś!