Miecze

Ocena kategorii 
(4.6)

Marka YONGNUO słynie przede wszystkim z oferty budżetowych lamp błyskowych oraz wyzwalaczy radiowych. Jednak bardzo dużą, a także stale rosnącą popularnością cieszy się ich linia produktowa oświetlenia LEDowego, w tym poręcznych mieczy LED, które gwarantują niemal nieograniczoną swobodę...

Czytaj więcej
W tej kategorii jest 27 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 27 elementów

Marka YONGNUO słynie przede wszystkim z oferty budżetowych lamp błyskowych oraz wyzwalaczy radiowych. Jednak bardzo dużą, a także stale rosnącą popularnością cieszy się ich linia produktowa oświetlenia LEDowego, w tym poręcznych mieczy LED, które gwarantują niemal nieograniczoną swobodę kreatywną. Ich niewielkie wymiary, w połączeniu z kilkoma dostępnymi metodami zasilania, czynią z nich nieocenione narzędzie do pracy na filmowym i fotograficznym planie zdjęciowym, niezależnie od tego, czy ma on miejsce w studio, czy w otwartej przestrzeni na świeżym powietrzu. Są proste w obsłudze, a zmiana parametrów światła za pomocą zintegrowanego panelu sterowania jest szybka i intuicyjna - większością oferowanych modeli można jednak również sterować z poziomu dedykowanej aplikacji na smartfona.

W ofercie sklepu Mitoya znaleźć można zarówno modele podstawowe, emitujące światło naturalne o stałej, lub zmiennej temperaturze barwowej, jak i zaawansowane wersje mieczy, oferujące dodatkowo światło w kolorach z przestrzeni barwnej RGB. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają przenośnego rozwiązania na dodanie akcentów kolorystycznych na zdjęciu lub filmie, a także dla pasjonatów malowania światłem. Poniższa oferta jest stale rozbudowywana o kolejne nowe modele.

Sprawdź i zamów miecz LED już dziś na Mitoya.pl!