Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Lista produktów producenta: FV

F&V to producent profesjonalnych lamp i akcesoriów oświetleniowych.

F&V Photographic Equipment Co. Ltd. to producent profesjonalnych lamp i akcesoriów oświetleniowych.

Więcej
 

Żarówka studyjna światła stałego 36W/210W 5500K...

25,00zł

Świetlówka fotograficzna o temperaturze barwowej światła dziennego. Kształt tzw. grzybek pozwala optymalnie wykorzystać światło w fotografii produktowej.

Żarówka błyskowa 45Ws E27 Slave Synchro

69,00zł

Błyskowa żarówka studyjna na gwint E27 o mocy 45Ws z fotocelą i przewodem synchro. Idealnie sprawdza się przy fotografowaniu niedużych przedmiotów, doświetlaniu tła i wspomaganiu oświetlenia.

Uchwyt do lamp systemowych typ L - mocowanie...

75,00zł

Pionowy uchwyt pozwala BOWENS L używać akcesoriów typu Bowens z lampami systemowymi. Po zamontowaniu lampy do uchwytu mamy możliwość zamontowania do niej dowolnego softboxu, czasy, strumienicy, beauty dish-ów oraz innych akcesoriów z mocowaniem typu Bowens.

chwilowo brak

Rig z matte box i follow focus

1 100,00zł

Profesjonalny zestaw do filmowania lustrzankami i kamerami składający się ze statywu naramiennego - riga z dedykowanym matte boxem i follow focusem. Solidna i przemyślana konstrukcja statywu pozwala na komfort w pracy przy filmie i wygodę w transporcie.

chwilowo brak

Profesjonalny rig z uchwytem do kamer i dslr

1 100,00zł

Profesjonalny zestaw do filmowania lustrzankami i kamerami składający się ze statywu naramiennego - riga z dedykowanym matte boxem i follow focusem. Rig posiada dodatkowy pałąk z uchwytem. Solidna i przemyślana konstrukcja statywu pozwala na komfort w pracy przy filmie i wygodę w transporcie.

chwilowo brak

Profesjonalny rig do DSLR i kamer

1 190,00zł

Profesjonalny zestaw do filmowania lustrzankami i kamerami składający się ze statywu naramiennego - riga z dedykowanym matte boxem i follow focusem. Rączki riga są osadzone na głowicach kulowych. Solidna i przemyślana konstrukcja statywu pozwala na komfort w pracy przy filmie i wygodę w transporcie.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów