Lista produktów producenta: GGS

GGS producent najwyższej jakości osłon na wyświetlacze aparatów i kamer.

Jednym z najwrażliwszych elementów każdego aparatu fotograficznego jest jego wyświetlacz. Choć producenci stosują wysokojakościowe szkła, mające za zadanie wytrzymać najróżniejsze oddziaływanie mechaniczne, w praktyce zdarzają się uszkodzenia, których naprawa może kosztować niemałe pieniądze. Zawsze jednak lepiej zapobiegać takim awariom niż później płacić za naprawę.


Firma GGS oferuje wysokojakościowe akcesoria fotograficzne, mające za zadanie, m.in. uchronić ekran LCD przed potencjalnym zniszczeniem. Specjalna osłona wykonana ze szkła hartowanego gwarantuje niemal niemożliwe do przebicia zabezpieczenie. Producent poddaje swoje wyroby surowym testom, dzięki którym zapewnia ich najwyższą skuteczność. Starając się dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, stworzył całe linie osłon chroniących ekran LCD, a w przypadku określonych modeli także wizjer.


Obok tych zabezpieczeń GGS może zaoferować specjalny filtr ochronny UV do aparatu kompaktowego. W sklepie Mitoya dostępne są jego cztery warianty – do obiektywu o średnicy 22, 26, 30 i 32 mm. Tego typu zabezpieczenie stanowi gwarancję, że przednia soczewka w kompakcie nie ulegnie zarysowaniu. Warto nadmienić, że filtry te mają jedynie 1 mm grubości, w żaden sposób nie ograniczając możliwości urządzenia.


W naszym sklepie można również zakupić naramienny pasek na aparat firmy GGS. Innowacyjne systemy mocowania nie tylko ułatwiają transport, czyniąc go bardziej komfortowym (główny punkt ciężkości bowiem znajduje się na ramionach, nie szyi). Przede wszystkim zapewniają błyskawiczny dostęp do aparatu. Rozwiązanie to szczególnie poleca się fotoreporterom i fotografom okolicznościowym, często korzystającym z więcej niż jednego sprzętu. Co najważniejsze – paski tego producenta zabezpieczają również urządzenie przed upadkiem.


Dlaczego warto sięgnąć po produkty GGS? Marka ta to pewność wysokiej jakości. Trwałe materiały i przywiązanie do detali w czasie produkcji stanowią o solidności każdego jej produktu. Ponadto systemy ochronne skutecznie zabezpieczają aparat przed uszkodzeniem. Niewątpliwą zaletą produktów GGS jest też ich niska cena.

Pokaż więcej
W tej kategorii jest 28 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów