Lista produktów producenta: GGS

GGS Digital Technology to producent wysokiej bezklejowych i adhezyjnych jakości osłon LCD Larmor oraz szerokiej gamy pasków i szelek fotograficznych Fotospeed.

GGS Digital Technology to marka specjalizująca się w wysokiej jakości akcesoriach fotograficznych do aparatów. W ich rozbudowanej ofercie znajdziemy osłony na wyświetlacze LCD, paski nadgarstkowe, paski na szyję, szelki fotograficzne oraz uprzęże.

Jedną z najbardziej rozbudowanych i rozpoznawalnych serii GGS są osłony LARMOR, wykonane z utwardzanego, hartowanego szkła optycznego o twardości dochodzącej nawet do 8H. Bezklejowe i samoprzyczepne umożliwiają sterowanie dotykowe, co jest szczególnie ważne w lustrzankach i bezlusterkowcach najnowszych generacji. Osłony są dokładnie dopasowane i pokrywają 100% powierzchni wyświetlacza, przez co korzystanie z nich jest praktycznie nieodczuwalne. W ofercie sklepu Mitoya znajdziesz osłony Larmor dopasowane do różnych modeli lustrzanek i bezlusterkowców.

Drugą grupą akcesoriów fotograficznych GGS są paski do aparatu. Wykonane z wytrzymałego nylonu oraz skóry bydlęcej są wyjątkowo funkcjonalne i wygodne. W ofercie producenta znajdziemy zarówno krótkie paski nadgarstkowe, paski na szyję oraz kilka modeli szelek. Na szczególną uwagę zasługują szelki serii Fotospeed z dodatkowymi, oddychającymi podkładkami. Wszystkie produkty GGS powstają z myślą o najwyższym komforcie pracy fotoreporterów i z łatwością sprostają nawet najbardziej wymagającym plenerom czy wielogodzinnym zleceniom.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem GGS i złożeniem zamówienia online w sklepie Mitoya!

Pokaż więcej
W tej kategorii jest 35 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 35 elementów