DJI FPV

Ocena kategorii 
(4.6)

DJI FPV to dron sportowy, stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. W urządzeniu o wadze niemal 800 g umieszczono podzespoły umożliwiające loty nawet w trudnych warunkach oraz wysokiej jakości, szerokokątny obiektyw z przysłoną F/2.8 pozwalający na...

Czytaj więcej
Filtry
Sortowanie
Włączone filtry:
Stan:
Rozwiń
W tej kategorii jest 15 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

DJI FPV to dron sportowy, stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. W urządzeniu o wadze niemal 800 g umieszczono podzespoły umożliwiające loty nawet w trudnych warunkach oraz wysokiej jakości, szerokokątny obiektyw z przysłoną F/2.8 pozwalający na rejestrację plastycznych ujęć o dużej głębi ostrości.

Aby rejestrowane obrazy były jeszcze atrakcyjniejsze, a praca z dronem komfortowa i bezpieczna, oferta sklepu Mitoya jest stale rozbudowywana. Nasi Klienci znajdą w niej wysokiej jakości produkty Freewell oraz PGYTech dedykowane zarówno do dronów DJI FPV, jak i te, które mogą być stosowane uniwersalnie, także z innymi modelami. Są to filtry szare, wykonane ze szkła optycznego Schott, maty, lądowiska czy wytrzymałe plecaki, zapewniające bezpieczny transport delikatnego sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia online!