Lista produktów producenta: JJC

Innowacyjny producent akcesoriów do aparatów fotograficznych.

O jakości pracy z aparatem fotograficznym często stanowią niewielkie i często niepozorne akcesoria, z których dodatkowo się korzysta. W rzeczywistości nierzadko dają one możliwość wykorzystania pełnego potencjału posiadanego sprzętu. Tak jest na przykład z adapterami, stanowiącymi przejściówkę między stopkami, wykorzystującymi różne standardy. Profesjonalne i wyjątkowo praktycznie akcesoria fotograficzne tego typu oferuje firma JJC.


Chiński producent, działający na rynku od 2005 roku, od momentu powstania znany jest z dostarczania funkcjonalnych rozwiązań na europejski rynek. Tanie i wysokojakościowe produkty spotkały się ze szczególnym uznaniem użytkowników między innymi w Niemczech, w Polsce i USA. Do najważniejszych artykułów, oferowanych przez tę markę, należy adapter do lampy fotograficznej. Poszczególne modele gwarantują bezproblemową współpracę sprzętów, wykorzystujących odmienne standardy. Można więc podpiąć flesza przeznaczonego do aparatu Canon np. do urządzeń marki Sony czy Minolty.


Firma JJC oferuje również inne akcesoria przeznaczone do pracy z różnego typu lampami. W katalogu produktów nie brakło dyfuzorów, odbłyśników, a także fotocel z gorącymi stopkami. Z drugiej strony wśród artykułów sygnowanych tą marką znajdują się inne elementy zestawu fotograficznego, w tym ochronne (jak np. dekielki, smycze do nich i pokrowce przeciwdeszczowe), umożliwiające sterowanie aparatem na odległość (wężyki spustowe i piloty bezprzewodowe) i wiele innych. Wartym uwagi produktem jest etui na karty pamięci. Pozwala ono bezpiecznie transportować kilka takich nośników, bez obaw o ich uszkodzenie czy zgubienie.


Wszystkie te produkty dostępne są w sklepie Mitoya. Jako że JJC jest jednym z największych producentów akcesoriów fotograficznych, nie mogło jego wyrobów zabraknąć w naszym asortymencie. Charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, znakomitą funkcjonalnością, a jednocześnie łatwością w obsłudze produkty z pewnością usprawnią pracę każdego fotografa. Niska cena to dodatkowa zachęta, która czyni te propozycje bardziej konkurencyjnymi względem artykułów dostarczanych przez bardziej popularne firmy.

Pokaż więcej
W tej kategorii jest 6 produktów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów