Lista produktów producenta: Eneloop

Sanyo / Panasonic - producent najlepszych na świecie akumulatorów dla fotografów.

Do najbardziej prozaicznych powodów, przez które nie można wykonywać zdjęć, zdecydowanie należy brak odpowiedniej ilości energii. Dlatego zawsze warto zabierać na sesję, czy to studyjną, czy plenerową, co najmniej jeden dodatkowy komplet akumulatorków. Nie mogą to być jednak przypadkowe baterie. Powinny zapewnić nie tylko wysoką wydajność, gwarantującą stabilną pracę aparatu, ale też długotrwałą pracę.


Doskonałym przykładem takich ogniw są akumulatorki Eneloop, produkowane przez renomowaną firmę Sanyo, należącą do Panasonica – giganta artykułów elektronicznych, w tym aparatów fotograficznych. W ofercie firmy dostępne są m.in. baterie AA i AAA, czyli w dwóch najpopularniejszych na rynku wariantach. W sklepie Mitoya obecnie można znaleźć modele standard i Pro, jednak Eneloop ma również w katalogu produktów akumulatorki lite. Są to ogniwa typu NiMH, co pozwala doładowywać je w dowolnym momencie. Zastosowanie nowoczesnych ogniw zapewnia wolniejsze samorozładowywanie się.


Standardowe modele AA mają pojemność do 2000 mAh, natomiast wariant Pro oferuje aż 2550 mAh, dzięki czemu wystarcza na wiele godzin pracy. Ważny jest też fakt, że baterie fotograficzne Eneloop mają bardzo długą żywotność, szacowaną nawet na 2100 cykli ładowania (w zależności od wybranego modelu).


W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno pojedyncze sztuki akumulatorków do aparatów, jak i całe zestawy. Proponujemy markowe ładowarki dla 4 i 8 baterii. Dzięki temu można szybko załadować kilka kompletów ogniw, co pozwala zaoszczędzić czas, a jednocześnie zapewnić sobie odpowiednią ilość energii na każdy wyjazd z aparatem.


Proponowane przez Mitoya akumulatorki do aparatów Eneloop to gwarancja długotrwałej pracy. Wysoka pojemność, najnowsze technologie, ograniczające samorozładowywanie się ogniw to pewność, że aparat będzie zdolny do pracy przez dłuższy czas. Wykazują również doskonałe działanie w niskich temperaturach. Producent zapewnia, że bez problemu można korzystać z nich nawet przy mrozach sięgających -20 stopni Celsjusza.

Pokaż więcej
W tej kategorii jest 5 produktów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów