Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Lista produktów producenta: SEVENOAK

Profesjonalne akcesoria foto i wideo: rigi, slidery, flycamy, itp.

Firma specjalizuje się w produkcji profesjonalnych akcesoriów foto i wideo, takich jak rigi, slidery, mikrofony (pod marką BOYA), adaptery, flycamy, itp. Od lat skupia się na badaniach i rozwoju własnych produktów. SEVENOAK posiada sieć dystrybutorów na całym świecie, a produkty tej marki cieszą się uznaniem zarówno amatorów jak i profesjonalnych użytkowników.

Więcej
 

Uchwyt, grip Sevenoak do smartfona

99,00zł

Profesjonalny uchwyt do smartfona, umożliwiający montaż dodatkowych akcesoriów, takich jak światło LED, czy mikrofon. Stabilizuje chwyt i poprawia komfort pracy z telefonem. Stworzony dla zapalonych, mobilnych fotografów i filmowców.

chwilowo brak

Stabilny mini statyw stołowy

175,00zł

Sevenoak SK-T1 to mobilny i lekki mini statyw. Jest kompatybilny ze smartfonami, lustrzankami lub kamerami sportowymi. Statyw wyposażony jest w kompaktową głowicę kulową oraz rurkę przedłużającą.

Elektroniczna głowica obrotowa SK-EBH01 Pro...

329,00zł

Udoskonalona elektroniczna głowica obrotowa SK-EBH01 wersja Pro, która pozwala na zdjęcie lub film panoramiczny. Głowica posiada wbudowaną baterię która pozwala na 6 godzin pracy z maksymalnym udźwigiem na urządzeniu. Głowica kompatybilna z aparatami fotograficznymi, smartfonami, kamerami sportowymi GoPro, SJCAM, Sony Action Cam.

Elektroniczna głowica obrotowa SK-EBH04 TIME LAPS

659,00zł

Udoskonalona elektroniczna głowica obrotowa SK-EBH04, która pozwala na zdjęcie lub film panoramiczny. Głowica posiada wbudowaną baterię która pozwala na 5 godzin pracy z maksymalnym udźwigiem na urządzeniu. Głowica kompatybilna z aparatami fotograficznymi, smartfonami, kamerami sportowymi GoPro, SJCAM, Sony Action Cam.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów