Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Lista produktów producenta: Saramonic

Firma Saramonic zajmująca się profesjonalnym rozwiązaniem sprzętowym do dźwięku. Firma skupiająca się na produkcji adapterów audio, mikrofonów oraz przenośnych rejestratorów.

Linia produktowa to głównie adaptery audio umożliwiające połączenie profesjonalnego dźwięku z urządzeń nagrywających i mikrofonów do aparatów DSLR i kamer. Mikrofony Saramonic to wysokiej klasy sprzęt (w tym mikrofony przewodowe i bezprzewodowe) do kamer DSLR, kamer DV, jakością nie odbiegający od najbardziej znajdych marek.

Więcej
 

Mikrofon kierunkowy Saramonic SmartMic do...

73,00zł

Mikrofon kierunkowy Saramonic SmartMic, dedykowany do smartfonów i tabletów.

Mikrofon kierunkowy Saramonic SR-XM1

99,00zł

Mikrofon kierunkowy Saramonic SR-XM1, dedykowany do pracy z aparatami, kamerami, rekorderami, czy dyktafonami.

Mikrofon stereo Saramonic G-Mic do kamer...

99,00zł

Mikrofon pojemnościowy stereo Saramonic G-Mic, dedykowany do kamer sportowych.

Adapter audio SR-AX100

155,00zł

SR-AX100 to dwukanałowy adapter audio umożliwiający podłączenie dwóch mikrofonów lub odbiorników. Urządzenie pozwala na kontrolę mocy sygnału wejściowego. Przełącznik na przednim panelu daje możliwość szybkiej zmiany typu sygnału pomiędzy wejściami mono, a stereo.

Mikrofon bezprzewodowy Saramonic SR-HM4C do...

205,00zł

Bezprzewodowy mikrofon Saramonic SR-HM4C, dedykowany do systemu audio WM4C. Wykorzystywany w produkcji filmowej, nagrywania wywiadów w terenie, nadawania programów telewizyjnych i prezentacjach biznesowych.

Mikser audio Saramonic SR-PAX2

479,00zł

Saramonic SR-PAX2 to mikser audio wyposażony w przedwzmacniacz oraz funkcję phantom power. Idealny do pracy z bezlusterkowcami, lustrzankami i kamerami z wejściem mikrofonowym mini-jack. Lekki i kompaktowy mikser, idealny do nagrywania profesjonalnej jakości audio z dwóch źródeł.

Nadajnik XLR Saramonic TX-XLR9 do systemu UwMic9

499,00zł

Bezprzewodowy nadajnik umożliwiający połączenie dowolnego mikrofonu XLR do systemu UwMic9. Wykorzystywany w produkcji filmowej, przy wywiadach i prezentacjach biznesowych.

Mikrofon pojemnościowy SARAMONIC SR-TM1

579,00zł

Mikrofon pojemnościowy (shotgun) do wideofilmowania, nagrań terenowych, programów nadawczych. Posiada kardioidalny wzór biegunowy, wbudowany akumulator, przełącznik niskotonowy 75/150 Hz, +6 dB podwyższonej częstotliwości i przełącznik -10 dB PAD. Saramonic SR-TM1 działa na zasilaniu phantom 48V lub wbudowanym akumulatorze litowo-jonowym.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów