Lista produktów producenta: PGY-TECH

Dostawca akcesoriów do dronów oraz gimbali.

Wykonanie fotografii wybranej scenerii z góry kiedyś wymagało znalezienia odpowiedniego punktu widokowego. Podobnie z filmowaniem – w tym przypadku profesjonaliści korzystali albo ze specjalnych żurawi, albo wynajmowali helikopter. To zaś pochłaniało olbrzymie koszty. Dzisiaj takie zadania są znacznie tańsze i łatwiejsze do wykonania. Do fotografii, jak i filmowania korzysta się z dronów.


Aby w pełni wykorzystać ich możliwości, warto wyposażyć się w specjalne akcesoria fotograficzne, pozwalające uzyskać ciekawe efekty na zarejestrowanym materiale lub zniwelować różne zakłócenia świetlne. Filtry na obiektyw marki PGY-TECH to wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy zajmują się fotografowaniem i kręceniem filmów z pomocą tych urządzeń. Producent ten ma szeroką gamę akcesoriów, umożliwiających profesjonalne wykonanie ujęć i uchwycenie scen. Polaryzatory, filtry szare, UV i wiele innych gwarantują osiągnięcie wyjątkowych rezultatów. Dzięki nim każde zdjęcia wykonane z udziałem drona będą zachwycać barwami czy doskonałym wytłumieniem odblasków, jak i innymi, atrakcyjnymi efektami, jakich nie uzyska się przy obróbce cyfrowej.


To jednak nie wszystko, co PGY-TECH ma do zaoferowania swoim klientom. W ofercie bowiem znajdują się m.in. heli-pady, czyli specjalne maty do lądowania. Dzięki nim można bezpiecznie startować i lądować z niemal dowolnej nawierzchni, bez ryzyka np. zabrudzenia drona. Nie brak też dodatkowych akcesoriów, w tym podwozi czy osłon śmigieł. Ponadto, w sklepie Mitoya dostępne są specjalne walizki i pokrowce, pozwalające na bezpieczny transport dronów i wszelkich dodatkowych urządzeń do nich. Nie zabrakło również elementów ochronnych do kontrolerów i smartfonów, z których poziomu steruje się urządzeniem.


Wysoka jakość wykonania, wynikająca z użycia najlepszych surowców, ale i dużego przywiązania do detali i precyzji w trakcie produkcji, stanowi gwarancję satysfakcjonującego użytkowania artykułów marki PGY-TECH. W razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego produktu zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą. Z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiednie akcesoria fotograficzne do wybranych modeli dronów.

Pokaż więcej
W tej kategorii jest 13 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów