Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Lista produktów producenta: Gudsen

Firma produkująca 3-osiowe stabilizatory obrazu.

Gudsen to kolejny azjatycki tygrys na rynku stabilizatorów obrazu. Firmę tworzą wysoce wykwalifikowani i innowacyjni pasjonaci stabilizacji obrazu, którzy poświęcają się ciągłemu wprowadzaniu pionierskich rozwiązań w dziedzinie produkcji filmowej. Dzięki rozwiązaniom wprowadzanym przez Gudsen produkcja filmów to zajęcie kreatywne i tanie, jak nigdy dotąd. Cel, jak przyświeca zespołowi Gudsen to rozpoczęcie prawdziwej "rewolucji wideo".

Więcej
 
Zapowiedź

Kontroler ręczny do systemu iFocus

Kontroler ręczny do bezprzewodowego systemu MOZA iFocus.

Zapowiedź

Bezprzewodowy system MOZA iFocus

Bezprzewodowy system MOZA iFocus umożliwia automatyczne przełączenie ostrości. Waży zaledwie 198g, posiada wbudowaną baterię, która daje czas pracy do 24 godzin. Komunikacja bezprzewodowa 2.4G na antenie zewnętrznej w silniku iFocus może zapewnić stabilną komunikację bez zakłóceń. System iFocus służy jako 4 oś po podłączeniu do gimbala.

Tripod do MOZA Air, AirCross

89,00zł

Mini statyw firmy GUDSEN jest doskonałym dodatkiem do gimbali MOZA Air oraz MOZA AirCross. Statyw wyposażony jest w standardowe mocowanie statywowe 1/4" dzięki czemu można go również używać z aparatami i kamerami.

Uchwyt do belki poprzecznej GUDSEN

125,00zł

Aluminiowy uchwyt marki GUDSEN mocowany do gimbala MOZA Air oraz MOZA AirCross. Uchwyt pozwala na stabilne zamocowanie pilota do belki poprzecznej.

Baza mocująca / płytka do gimbala Moza Air

129,00zł

Sanki mocujące do szybkozłączki w standardzie Manfrotto 501PL oraz ArcaSwiss dedykowana do gimbala Moza Air.

Akumulatory GUDSEN 18650 Li-ion 3.7V 2600mAh...

135,00zł

Oryginalne akumulatory GUDSEN 18650 Li-ion (4szt) 3.7V o pojemności 2600mAh.

Akumulatory GUDSEN 26350 Li-ion do MOZA Air,...

139,00zł

Oryginalne akumulatory GUDSEN do gimbali MOZA Air oraz MOZA AirCross 26350 Li-ion (3szt) 3.7V o pojemności 2000mAh

Akumulator DUMMY GUDSEN do MOZA AirCross NP-FW50

149,00zł

Akumulator DUMMY firmy GUDSEN do gimbala Moza AirCross, umożliwia zasilanie aparatu Sony mocą z akumulatora gimbalowego.

Akumulator DUMMY GUDSEN do MOZA AirCross DMW-DCC12

165,00zł

Akumulator DUMMY firmy GUDSEN do gimbala Moza AirCross, umożliwia zasilanie aparatów Panasonic mocą z akumulatora gimbalowego.

Uchwyt poprzeczny do MOZA Air i AirCross

375,00zł

Uchwyt poprzeczny Gudsen specjalnie zaprojektowany do gimbali MOZA Air i MOZA AirCross. Korzystając z tego uchwytu masz jeszcze więcej możliwości pracy z gimbalem. Zrób genialny film i zachwyć wszystkich.

Moza Mini-MI gimbal do smartfonów

469,00zł

Najnowszy gimbal do smartfonów firmy Gudsen. Dzięki Mini-MI możesz zmienić swojego smartfona w profesjonalną kamerę, tworząc płynne i dynamiczne ujęcia.

Bezprzewodowy pilot do Gudsen MOZA Air, MOZA...

475,00zł

Bezprzewodowy pilot do gimbali Gudsen kompatybilny z modelami MOZA Air, MOZA AirCross, MOZA Lite 2, MOZA Pro,MOZA Guru360.

Moza Mini-MI gimbal do smartfonów + Adapter do...

529,00zł

Najnowszy gimbal do smartfonów firmy Gudsen. Dzięki Mini-MI możesz zmienić swojego smartfona w profesjonalną kamerę, tworząc płynne i dynamiczne ujęcia.

Silnik do systemu Moza iFocus

799,00zł

Silnik do systemu MOZA iFocus umożliwia automatyczne przełączenie ostrości. Waży zaledwie 198g, posiada wbudowaną baterię, która daje czas pracy do 24 godzin. Komunikacja bezprzewodowa 2.4G na antenie zewnętrznej w silniku iFocus może zapewnić stabilną komunikację bez zakłóceń. System iFocus służy jako 4 oś po podłączeniu do gimbala.

chwilowo brak

Poserwisowy gimbal MOZA AIRCROSS

1 275,00zł

Moza AirCross to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych stabilizatorów dostępnych na rynku. Z tym 3-osiowym gimbalem, nagrywanie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Gimbal został zaprojektowany do pracy z lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami. Moza AirCross to znacznie więcej niż stabilizator aparatu. Moza AirCross to kompletny system sterowania aparatem.

Okazja

MOZA Aircross gimbal ręczny stabilizator do...

1 595,00zł

Moza Aircross to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych stabilizatorów dostępnych na rynku. Z tym 3-osiowym gimbalem, nagrywanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Gimbal został zaprojektowany do pracy z lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami. Moza Aircross to znacznie więcej niż stabilizator aparatu. Moza Aircross to kompletny system sterowania aparatem.

Okazja

Gimbal MOZA Air stabilizator do DSLR i...

1 945,00zł

Moza Air to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych stabilizatorów dostępnych na rynku. Stabilizacja z jego pomocą jest łatwiejsza, niż nigdy dotąd. Zaprojektowany został do pracy z lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami. Moza Air to znacznie więcej niż stabilizator aparatu - to kompletny system sterowania nim.

Okazja

MOZA Aircross gimbal ręczny stabilizator +...

2 145,00zł

Moza Aircross to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych stabilizatorów dostępnych na rynku. Z tym 3-osiowym gimbalem, nagrywanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Gimbal został zaprojektowany do pracy z lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami. Moza Aircross to znacznie więcej niż stabilizator aparatu. Moza Aircross to kompletny system sterowania aparatem.

Gimbal GUDSEN MOZA AIR 2

2 899,00zł

MOZA AIR 2 firmy Gudsen z udźwigiem do 4.2kg, zapewnia 16-godzinny czas pracy. Gimbal wyposażony w nowo zoptymalizowane silniki o wysokim momencie obrotowym i technologię nowej generacji. MOZA Air 2 jest w stanie obsłużyć większość lustrzanek, kamer itp.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów