Lista produktów producenta: CAME-TV

https://cametv.pl/Producent wysokiej jakości osprzętu na plany filmowe i zdjęciowe. 

W wielu przypadkach, szczególnie przy sesjach – studyjnych, jak i plenerowych – do uzyskania dobrego światła potrzebne jest dodatkowe jego źródło. Dlatego też lampy fotograficzne powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego, kto chce wykonać profesjonalną sesję. Pomagają one nie tylko prawidłowo doświetlić fotografowaną scenę. Dzięki nim można stworzyć na fotografii wyjątkowe efekty. Wystarczą czasem inne kąty oświetlenia, by uzyskać zupełnie odmienne wrażenia.


W ofercie sklepu Mitoya dostępne są m.in. profesjonalne lampy fotograficzne LED firmy CAME-TV. Chiński producent dostarcza najwyższej jakości oświetlenie, pozwalające bez problemu doświetlić każdą fotografię czy ujęcie filmowe. Wśród propozycji tej marki widnieją nie tylko reflektory, ale i lampy panelowe. Oprócz nich firma dostarcza najróżniejsze akcesoria fotograficzne, przeznaczone do poszczególnych modeli źródeł światła. Są to zarówno wrota, jak i zestawy filtrów kolorowych, stosowanych na lampy. Przydatnym elementem wyposażenia jest również softbox, który zmiękcza ostre światło, czyniąc je rozproszonym i bardziej naturalnym.


Firma CAME-TV oferuje też szereg innych akcesoriów – w tym gimbale, Rigi, slidery, monitory, a także wózki i źródła zasilania. Producent ten dostarcza wszelkie artykuły niezbędne do działania proponowanych przez niego urządzeń. Dzięki stałemu poszerzaniu swojej oferty gwarantuje profesjonalne oświetlenie zarówno fotografom, jak i filmowcom. Innowacje i wysoka jakość produktów spotkała się z pozytywnym odzewem amatorów, jak i zawodowców z różnych państw Europy, Ameryki czy Australii. Niewątpliwym atutem produktów CAME-TV jest też korzystny stosunek niskiej ceny do wysokiej jakości. Wyroby tej firmy często zapewniają lepsze parametry i osiągi niż odpowiedniki bardziej popularnych producentów, które zazwyczaj są kilkukrotnie droższe.


Jako jeden z pierwszych dystrybutorów producenta na polskim rynku, gwarantujemy efektywną i satysfakcjonującą pracę z proponowanymi rozwiązaniami. W razie wątpliwości czy pytań – zachęcamy do kontaktu z obsługą.Polska strona marki Came-TV

Pokaż więcej
W tej kategorii jest 45 produktów
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów