Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Przewody synchro

W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę akcesoriów fotograficznych takich jak przewody synchronizacyjne, służące do łączenia lustrzanek i aparatów cyfrowych wyposażonych w gniazdo PC z lampami błyskowymi. Proponujemy sprzęt trwały i solidny, doskonale sprawdzający się przez dłuższy czas użytkowania. Dostępne w ofercie przewody są elastyczne i wytrzymałe, dzięki czemu świetnie sprawdzą się podczas użytkowania w niskich i wysokich temperaturach. Znajdziesz u nas przewody o różnych długościach, dzięki czemu łatwo wybierzesz produkt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 200zł zapewniają darmową dostawę!
 

15,00zł

Kabel synchronizacyjny PC - duży jack 6,35mm z adapterem mini jack (3.5mm) o długości około 100cm do wyzwalaczy YONGNUO RF-603 oraz YN-622

15,00zł

Kabel synchronizacyjny PC - mały jack 3,5mm o długości kabla około 3m.

15,00zł

Kabel synchronizacyjny PC - PC o długości kabla około 30 cm.

15,00zł

Kabel synchronizacyjny PC - duży jack 6,35mm o długości kabla około 3m.

chwilowo brak

79,00zł

Wysokiej jakości przewód synchro do wyzwalania lamp błyskowych firmy Commlite. Przewód jest montowany jednym końcem do sanek aparatu, a w drugi jest wsuwana lampa błyskowa. Dzięki temu lampa nie jest na stałe przymocowana nad obiektywem, co znacznie rozszerza możliwości operowania światem.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów