Blendy okrągłe

Ocena kategorii 
(4.5)

Blendy fotograficzne to jedne z najbardziej popularnych i najczęściej używanych akcesoriów podczas robienia zdjęć. Z powodzeniem mogą zastąpić drugie źródło światła i pomagają w uzyskaniu równomiernego oświetlenia i poprawnej ekspozycji. Choć ich kształt nie wpływa bezpośrednio na wygląd...

Czytaj więcej
Filtry
Sortowanie
Włączone filtry:
  Dostępność
  Stan:
  Producent
  Rozwiń
  W tej kategorii jest 10 produktów
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

  Blendy fotograficzne to jedne z najbardziej popularnych i najczęściej używanych akcesoriów podczas robienia zdjęć. Z powodzeniem mogą zastąpić drugie źródło światła i pomagają w uzyskaniu równomiernego oświetlenia i poprawnej ekspozycji. Choć ich kształt nie wpływa bezpośrednio na wygląd zdjęcia, to ma on wpływ na drobne detale i komfort pracy. Odbijając światło za ich pomocą można uzyskać estetyczny, naturalnie wyglądający okrągły blik w oku. Blendy tego typu najlepiej sprawdzą się podczas robienia bliskich portretów, w tym zdjęć do dokumentów.

  Oferujemy blendy zarówno dwustronne (złoto-srebrne i biało-srebrne), jak i rozbudowane zestawy 5 w 1, w ramach których dostępnych jest aż 5 różnych powierzchni roboczych: biała, srebrna i złota, a także czarna, która może posłużyć za tło lub do przysłonienia nadmiaru światła, oraz dyfuzyjna, której zadaniem jest rozproszenie ostrego światła, na przykład z lampy światła stałego. Klient ma możliwość wyboru spośród kilku różnych rozmiarów od 60 aż do 110 cm. Blendy wykonane są z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu cieszą się one wyjątkowo długą żywotnością.

  Zapraszamy do zakupów w sklepie MITOYA!