Działam...
  • Zaloguj się używając:

0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Adaptery i fotocele

Wysokiej jakości adaptery i fotocele do lamp błyskowych. Oferujemy szeroką gamę akcesoriów, które charakteryzuje solidne wykonanie oraz niezawodna jakość działania. Tego typu urządzenia pozwalają lepiej kontrolować światło podczas wykonywania zdjęć danego obiektu, co w efekcie przekłada się na jakość fotografii. Akcesoria dostępne w naszym sklepie to: kostki synchro z gniazdem PC, Adaptery SONY na ISO, Fotocele z gorącą stopką i inne. Świadomi oczekiwań Klienta, oferujemy urządzenia, które cieszą swoją funkcjonalnością i niezawodnym działaniem przez długi czas aktywnego użytkowania. Adaptery i fotocele Mitoya charakteryzuje szybki i łatwy montaż. Gwarantujemy szeroki wybór akcesoriów oraz terminową realizację zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

Produkty kosztujące powyżej 300zł zapewniają darmową dostawę!
 

Kostka synchro z gniazdem PC

15,00zł

Kostka synchronizacyjna na sanki w standardzie ISO z gniazdem PC. Mocowana bezpośrednio na sankach aparatu (w standardzie ISO) umożliwia wyzwalanie dowolnej lampy błyskowej (również lampy studyjnej) za pomocą przewodu synchro podłączonego do gniazda PC.

Kostka synchro z gorącą stopką i gniazdem PC

19,00zł

Kostka synchro na sanki w standardzie ISO z gorącą stopką (przeniesieniem sygnału) i gniazdem PC

Adapter SONY na ISO

23,00zł

Adapter do mocowania lamp błyskowych ze stopką ISO (wszystkie oprócz Sony i Minolta) do aparatu Sony.

chwilowo brak

Fotocela z gorącą stopką i gniazdem PC do lamp...

25,00zł

Przydatna, bezbateryjna, fotocela z gorącą stopką i dodatkowym gniazdem PC. Współpracuje z każdą lampą ze standardową stopką ISO (poza lampami Canon)

Kostka synchro z gorącą stopką, gniazdem PC i...

29,00zł

Kostka synchro na sanki w standardzie ISO z gorącą stopką (przeniesieniem sygnału), gniazdem PC oraz gniazdem mini-jack 3,5mm.

Kostka synchro z gorącą stopką, gniazdem PC i...

29,00zł

Kostka synchro na sanki w standardzie ISO z gorącą stopką (przeniesieniem sygnału) poprzez gniazdo PC oraz gniazdo mini-jack 3,5mm. Kostka wyposażona została w gwint 1/4" co umożliwia montaż na statywie.

chwilowo brak

Fotocela z gorącą stopką i gniazdem PC do lamp...

33,00zł

Przydatna, bezbateryjna, fotocela (na pierwszy błysk) z gorącą stopką i dodatkowym gniazdem PC. Współpracuje z każdą lampą Canona. Proste i tanie rozwiązanie do synchronizacji lamp.

Adapter Sony MIS Multi Interface na ISO

35,00zł

Adapter do mocowania lamp błyskowych ze stopką ISO (wszystkie oprócz Sony i Minolta) do aparatu Sony MIS (Multi Interface Shoe).

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów