0

Koszyk: 0 - 0,00zł

Adaptery i fotocele

Adaptery i fotocele do lamp błyskowych

 

19,00zł

Kostka synchro na sanki w standardzie ISO z gorącą stopką (przeniesieniem sygnału) i gniazdem PC

19,00zł

Kostka synchronizacyjna na sanki w standardzie ISO z gniazdem PC. Mocowana bezpośrednio na sankach aparatu (w standardzie ISO) umożliwia wyzwalanie dowolnej lampy błyskowej (również lampy studyjnej) za pomocą przewodu synchro podłączonego do gniazda PC.

chwilowo brak

23,00zł

Adapter do mocowania lamp błyskowych ze stopką ISO (wszystkie oprócz Sony i Minolta) do aparatu Sony.

chwilowo brak

25,00zł

Przydatna, bezbateryjna, fotocela z gorącą stopką i dodatkowym gniazdem PC. Współpracuje z każdą lampą ze standardową stopką ISO (poza lampami Canon)

29,00zł

Kostka synchro na sanki w standardzie ISO z gorącą stopką (przeniesieniem sygnału) poprzez gniazdo PC oraz gniazdo mini-jack 3,5mm. Kosta wyposażona została w gwint 1/4" co umożliwia montaż na statywie.

29,00zł

Kostka synchro na sanki w standardzie ISO z gorącą stopką (przeniesieniem sygnału), gniazdem PC oraz gniazdem mini-jack 3,5mm.

33,00zł

Przydatna, bezbateryjna, fotocela (na pierwszy błysk) z gorącą stopką i dodatkowym gniazdem PC. Współpracuje z każdą lampą Canona. Proste i tanie rozwiązanie do synchronizacji lamp.

35,00zł

Adapter do mocowania lamp błyskowych ze stopką ISO (wszystkie oprócz Sony i Minolta) do aparatu Sony MIS (Multi Interface Shoe).

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów